4 způsoby zajištění investic do kryptoměn pro větší klid duše

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

⚡️ Jak se zajišťuje kryptoměna?

Obchodník s kryptoměnami může například otevřít krátkou pozici prodejem Bitcoinu a poté jej nakoupit zpět za vyšší cenu, čímž vznikne vyrovnávací zisk nebo ztráta z obchodu. Otevírání obchodů tímto způsobem se nazývá hedging bitcoinů nebo jakékoli jiné kryptoměny.

⚡️ Co je to kryptoměnový zajišťovací fond?

Hedgeový fond, který investuje do bitcoinu . Kryptoměnové hedgeové fondy, stejně jako tradiční hedgeové fondy, investují do kryptoměn i blockchainových derivátů a futures, zatímco rizikový kapitál a soukromý kapitál pro blockchainové startupy.

⚡️ Jak se zajišťuje portfolio?

Diverzifikace je jednou z nejúčinnějších dostupných dlouhodobých zajišťovacích strategií. Celkovou volatilitu snižuje udržování nekorelovaných aktiv v portfoliu a akcií. Alternativní aktiva mají tendenci ztrácet méně hodnoty během medvědího trhu, takže diverzifikované portfolio bude mít nižší celkové ztráty.

⚡️ Jak se zajistit proti krachu trhu?

Pokud jste vázáni na některá svá rizikovější aktiva, je nákup prodejních opcí nejlepší metodou ochrany před potenciálními ztrátami na trhu. Prodejní opce vám dávají možnost prodat, když úroveň bezpečnosti dosáhne určitého minima.

Investice do kryptoměn bitcoinu

Nákup a držení kryptoaktiv je sice oblíbenou možností pro začínající investory, ale existují i další jednoduché kroky, kterými můžete ze svých investic vytěžit mnohem více.

Přestože kryptoměny stále tvoří relativně malou část celkových investičních aktiv, zájem o ně v předchozích pěti letech výrazně vzrostl – digitální aktiva má nyní ve svém portfoliu 14 % Američanů, zatímco v roce 2016 to bylo 1 %. Podle některých odborníků z oboru by se tento podíl mohl do konce roku 2021 zdvojnásobit, když 13 % respondentů uvedlo, že plánuje investovat do kryptoměn.

jak investovat do kryptoměn
Je kryptoměna dobrým zajištěním

Mnoho investorů, kteří vstupují na trh poprvé, chce maximalizovat potenciální výnosy svých kryptoaktiv tím, že se naučí, jak je co nejlépe využít. Zde jsou čtyři užitečné rady, které vám pomohou začít.

Diverzifikace kryptografického portfolia

Investování do různých kryptoaktiv je jedním z nejjednodušších způsobů, jak snížit riziko a zároveň v některých případech zvýšit výnosy. Diverzifikace nebo alokace aktiv je termín, který se pro tento koncept používá v tipech pro obchodování s kryptoměnami. V případě poklesu trhu je cílem diverzifikovat aktiva a zprůměrovat ztráty.

Jaký je nejlepší kryptoměnový zajišťovací fond
Které hedgeové fondy nakupují bitcoin

Bob a Alice investují 1 000 dolarů do kryptoměn. Bob investuje 100 dolarů do deseti různých kryptoměn, zatímco Alice investuje do jednoho aktiva. Alice na sebe bere riziko, že utrpí značné ztráty, pokud se trh změní na medvědí a projekt, do kterého investovala, zažije propad. na druhou stranu Bob rozložil své riziko a má větší šanci, že celkově ztratí méně (v závislosti na tom, zda investoval chytře). Když trh roste, může to být také pravda.

Jak zajistit pozici v kryptoměnách

Výběr různých druhů kryptoměn je typickým přístupem, jak se pokusit vydělat, když se jeden nebo více sektorů dostane do křeče. Když jedno nebo více odvětví klesá, zvyšuje to také nebezpečí ztrát.

Jak se zajistit proti krypto
Co je to kryptoměnový hedgeový fond?

Zde je několik příkladů mnoha typů kryptoměn:

 • Cenové skoky: Bitcoin.
 • Nevyměnitelné žetony neboli nFT: CryptoPunks
 • Technologie inteligentních smluv Ethereum: ether(ETH)
 • Unisvop (UNI) je decentralizovaná síť VPN, která funguje po celém světě a poskytuje vám přístup k neomezeným datům a zároveň chrání vaše soukromí.
 • Platební mince: (LTK)
 • Kryptoměny: Cenzura odolná.

Stojí za zmínku, že diverzifikace je sice určena k ochraně před rizikem nebo ztrátou, ale může také snížit návratnost investice.

Co je zajištění v tipech pro obchodování s kryptoměnami?
Jak investovat do kryptoměn

Tipy pro obchodování s kryptoměnami

Copy-trading, jak už název napovídá, je forma investování, která spočívá v automatickém kopírování obchodů odborného investora. eToro, Coinmatics a 3Commas jsou příklady stránek, které vám to umožňují.

Začít je snadné:

 • Sledujte obchodníky na základě údajů, jako je předchozí úspěch, počet sledujících a celkové hodnocení rizika (jak riziková jsou investovaná aktiva).
 • Za tímto účelem přejděte do svého uživatelského profilu a klikněte na odkaz “Účet”.
 • Když obchodníci koupí nebo prodají kryptoměnu, vaše portfolio udělá totéž.
Může si někdo vytvořit fond kryptoobchodních tipů?
Jak zajistit riziko

Jedná se o zcela automatizovaný přístup k obchodování s kryptoměnami, který nevyžaduje žádné studium ani sledování trhu.

Jakmile si vyberete obchodníka (nebo obchodníky), můžete se rozhodnout, jakou část portfolia věnujete každému z nich. Obvykle se jedná o procento z vašeho zůstatku. Pokud tedy máte k dispozici například 1 000 USD, můžete je rozdělit mezi dva obchodníky a 10 % dalšího. jedná se o další formu diverzifikace, která napomáhá vyváženosti portfolia. Obchodování se zahájí automaticky, jakmile dokončíte investování do kryptoměn. Výkonného obchodníka můžete samozřejmě vždy nahradit nebo k němu přidat další peníze.

Profesionální obchodníci se nevyhnutelně dopouštějí chyb. Úspěch obchodníka ani budoucí vývoj kryptoakcií nelze předvídat, proto je velmi důležité stanovit si limit ztrát. Jedná se o automatický příkaz, který zastaví vaše kopírování kryptoobchodních tipů, pokud ztratíte určitou částku nebo hodnota aktiva klesne.

Kryptoměnové zajišťovací strategie
Zajištění bitcoinů pomocí CFD

Token DeFi Bet

Zde začíná technická stránka věci.

V kontextu DeFi staking se “staking” vztahuje na uzamčení vašich kryptoaktiv do specializovaných samostatných platforem známých jako “decentralizované aplikace”. Chcete-li získat roční úrok, musíte své prostředky vsadit do DeFi staking poolu.

Decentralizované finance neboli DeFi je odvětví kryptoměnového sektoru, které převádí běžné finanční služby, jako jsou úvěry a pojištění, na aplikace založené na blockchainu. Hlavním rozdílem je, že místo toho, aby tyto decentralizované finanční aplikace řídil nebo udržoval jeden subjekt, jsou provozovány vlastními uživatelskými komunitami a prostřednictvím automaticky spustitelných počítačových programů známých jako “chytré smlouvy”.

Jak zajistit riziko bitcoinu
Jak začít zajišťovat kryptoměny

Pokud se s decentralizovanými aplikacemi a chytrými smlouvami teprve seznamujete, přečtěte si tyto články.

Plán 5x/10% je skvělá strategie, jak dostat zaplaceno za uložená aktiva, pokud máte v úmyslu získat výhradně kryptoměny a držet je po celý rok. Je to srovnatelné s ukládáním peněz na spořicí účet, jen s tím rozdílem, že místo výdělku menšího než 1 % ročně můžete potenciálně získat až pětinásobek nebo dokonce desetinásobek této částky.

Ne všechny kryptoměny však lze sázet. Úplný seznam podporovaných aktiv pro sázení najdete na této stránce . Při práci s platformami DeFi je třeba zvážit i několik dalších nebezpečí. Zde je několik příkladů:

Zajištění bitcoinů pomocí futures
Denní tipy pro obchodování s kryptoměnami
 • Decentralizovaná síťová zařízení (DND) nejsou nijak regulována, což znamená, že je nesmí podporovat žádná vláda.
 • Hodnota vsazeného aktiva může klesnout a v takovém případě byste museli čekat, až se zotaví, abyste získali svůj úrok.
 • Vždy existuje riziko, že platforma, na kterou sázíte, může zkrachovat nebo se dostat do platební neschopnosti.
 • Před investováním si udělejte vlastní průzkum a vsaďte jen tolik, kolik si můžete dovolit ztratit.
 • Zajištění kryptoinvestic je chytrý způsob, jak se chránit proti propadu a zároveň si užívat růstového potenciálu trhu. Diverzifikací portfolia, copy-tradingem a používáním platforem DeFi staking můžete minimalizovat riziko a zároveň maximalizovat výnosy. Tak se do toho pusťte a začněte se zajišťovat.

Pokud chcete uložit peníze na sázkový software DeFi, nezapomeňte nejprve provést rozsáhlý průzkum.

Investování do kryptoměn
Průvodce zajištěním v kryptoměnách

Zjistěte, jak používat kryptoměnové deriváty k zajištění transakcí

Co přesně je zajištění?

Cílem zajištění je snížit riziko a ztráty, které mohou vzniknout v důsledku kolísání tržních cen. Zahrnuje vytvoření dvou obchodů ve stejném směru, v jakém očekáváte pohyb trhu, a jednoho v opačném směru.

Jedná se o druhý záložní obchod, který zavedete v případě, že trh půjde proti vám, a který má kompenzovat ztráty z prvního obchodu.

Je kopírování kryptoměn crypto trading tips ziskové?
Co je to obchodování s kryptoměnami?

Trh s futures je pro investory do kryptoměn oblíbenou metodou zajištění sázek. Když se dvě strany dohodnou, že budou obchodovat s určitým aktivem za stanovenou cenu a ke stanovenému datu, označuje se to jako vytvoření dlouhé nebo krátké pozice na trhu s futures.

 • Dlouhá pozice: Dlouhá pozice: Domníváte se, že cena aktiva v budoucnu vzroste, a proto souhlasíte s tím, že jej ve stanoveném čase nakoupíte za dnešní cenu.
 • Záporná cena: pokud se domníváte, že hodnota aktiva klesne, dohodnete se, že jej ve stanoveném období prodáte za dnešní cenu.

Futures krypto obchodování tipy je vysoce spekulativní a nebezpečná činnost, které by se nováčci neměli účastnit. Obchodování s futures sice nemá žádný limit, kolik peněz můžete vydělat (neexistuje nic takového jako nekonečné množství zisku), ale je spojeno s nekonečným množstvím rizik. To sice znamená, že někdy budete burze dlužit více, než jste původně vložili, ale částka, kterou můžete ztratit, je teoreticky nekonečná.

Jak funguje DeFi? investice kryptoměny
Co znamená investice kryptoměny do DeFi?

Proč byste měli vložit peníze do kryptoměnových hedgeových fondů?

Trh s kryptoměnami je proslulý svou volatilitou. To znamená, že cena kryptoměny může v průběhu času dramaticky kolísat. Například bitcoin v období od 1. ledna do 15. dubna 2021 vzrostl o 125 %, později se propadl o 54 %. Po tomto poklesu se ceny zvýšily o přibližně 59 %.

Denní tipy pro obchodování s kryptoměnami
Jaké jsou příklady DeFi?

Kvůli této nepředvídatelnosti je obtížné určit, jakým směrem se bude trh v daném okamžiku vyvíjet, a proto existuje velká pravděpodobnost, že se kryptoaktivům, do kterých investujete, nebude vždy dařit tak, jak byste si přáli. Zajištění vám umožní mít jistotu, že případné vzniklé ztráty nebudou tak výrazné bez ohledu na to, jak trhy kolísají.

Trh s kryptoměnami se neustále mění a rozšiřuje, což vám dává mnoho příležitostí, jak ze svých investic vytěžit maximum. Tyto taktiky jsou jen několika z mnoha strategií, jak natáhnout své peníze a získat co nejvyšší návratnost investice kryptoměny v závislosti na tom, jak moc vám vyhovuje riziko. Je však také velmi důležité mít na paměti známé přísloví o investování: Nedělejte si starosti s ohrožením své pozice, pokud se jí obáváte. Uzavření nebo snížení její velikosti je vhodnější volbou než uzavření nebo likvidace pozice. Pamatujte: Vždy investujte a obchodujte za částku, kterou si můžete dovolit ztratit.

Investice kryptoměny
Rostoucí protokoly DeFi pro zajištění rizika

Obsah je určen pouze pro vzdělávací účely a neměl by být považován za investiční poradenství. Nic z toho, co je v tomto textu uvedeno, nepředstavuje výzvu, návrh nebo nabídku k nákupu nebo prodeji jakéhokoli kryptoaktivního aktiva. tipy pro obchodování s kryptoměnami na jakémkoli finančním trhu s sebou nese rizika a může vést ke ztrátě vašich finančních prostředků. Než do čehokoli vložíte peníze, měli byste vždy provést významné

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky