5 nejlepších peněženek DeFi pro rok 2022: Jak si vybrat, používat a těžit z decentralizovaných financí

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

⚡️ Co je peněženka DeFi?

Univerzální kryptoměnová peněženka, která není vázána na žádnou burzu. Uživatelé jsou zodpovědní za bezpečnost klíčů peněženky, pokud se peněženka stane nepoužitelnou (viz seed fráze). Peněženka DeFi, nazývaná také peněženka s chytrými kontrakty, je velmi flexibilní a má přístup k různým aplikacím.

⚡️ K čemu slouží kryptopeněženka DeFi?

DeFi peněženka Crypto.com je kryptoměnová peněženka, která dbá na bezpečnost a umožňuje vám zachovat si úplnou kontrolu a bezpečné uložení vašich peněz. Pomocí peněženky Crypto.com DeFi Wallet (peněženka bez úschovy) můžete posílat bitcoiny komukoli na světě s potvrzovací sazbou a síťovým poplatkem, které jsou pro vás přijatelné.

⚡️ Je peněženka DeFi dobrá?

Peněženka Crypto.com DeFi je z pohledu nováčka fantastická peněženka pro nováčky. Má vše, co potřebujete, a jen několik složitých funkcí, jejichž využití vyžaduje další znalosti.

⚡️ Jsou peněženky DeFi bezpečné?

DeFi je zdaleka nejbezpečnější dostupnou možností. Její nevýhodou je, že nad svou budoucností máte naprostou kontrolu. Zákaznická péče nemusí být v mnoha situacích schopna “resetovat” vaše heslo, pokud ztratíte původní přístupovou frázi.

Nejlepší bitcoin peněženka

Decentralizované finance (DeFi) umožňují investorům účastnit se nových a dosud nevyužitých trhů, jako je například non-fiat token art (NFT) a exotické deriváty. Abyste si však mohli hrát, budete potřebovat peněženku DeFi, která není vázána na vězení.

Peněženky DeFi bez inkarnace umožňují na rozdíl od přihlašovacích obrazovek platforem Web 2 přihlásit se k novému webu pomocí účtu na Facebooku nebo Googlu. Peněženky Web 3 jsou kompatibilní se všemi hlavními protokoly DeFi a do určité míry i s blockchainy.

Je kryptoměnová peněženka DeFi dobrá?
Je nejlepší bitcoin peněženka DeFi dobrá?

Na výběr je několik webových peněženek 3 a porovnání výhod a nevýhod každé z nich může být obtížné. Zde je pro vás stručný průvodce.

Co je peněženka DeFi a jak funguje?

Peněženka je peněženka, která není určena k úschově a která uchovává vaše aktiva v kryptoměnách. Nejsou uvězněné, takže k vašim prostředkům mají přístup pouze osoby s přístupovou frází nebo soukromým klíčem (heslem). Vlády například nemohou účet zabavit; mohou však vydavatele tokenů přinutit, aby zmrazil aktiva zasílaná na burzy nebo znemožnil konkrétní transakce.

Má Coinbase peněženku DeFi?
Je peněženka Coinbase DeFi bezpečná?

Peněženky, které se neřídí správou, se od peněženek centralizovaných burz liší tím, že vám neposkytují úplnou kontrolu nad vašimi aktivy. Jinými slovy, vzdáváte se určité míry kontroly nad svým majetkem, jako je tomu u banky. Hlavní rozdíl mezi bankou a kryptografickou burzou však spočívá v tom, že banky regulují a pojišťují vládní depozitní programy, zatímco pro burzy žádný takový program neexistuje.

Existuje několik typů peněženek DeFi, z nichž každá má své vlastní funkce a výhody:

  • MetaMask: MetaMask je populární peněženka Etherea s 30 miliony aktivních uživatelů. Jedná se o rozšíření pro prohlížeče Google Chrome a Firefox, které umožňuje spouštět decentralizované aplikace (dApps) v prohlížeči, aniž byste museli stahovat blockchain.
  • Peněženka Coinbase: Coinbase Wallet je pohodlná peněženka DeFi s vestavěným decentralizovaným webovým prohlížečem. Je k dispozici pro systémy iOS a Android a umožňuje přijímat, ukládat a odesílat kryptoaktivy. Můžete ji také používat k prozkoumávání dApps.
  • Peněženka důvěry: Trust Wallet je peněženka DeFi s velkým výběrem aktiv. Podporuje Ethereum a další hlavní blockchainy. Trust Wallet je k dispozici v systémech iOS a Android.
Nejlepší kryptoměnové peněženky pro decentralizované finance
Jak si vybrat bezpečnou peněženku DeFi?
  • DeFi Swap: DeFi Swap je nejlepší defi peněženka, která vydělává úroky za rok 2022. Jedná se o neúvěrovou, decentralizovanou burzu, která vám umožní obchodovat s kryptoměnami, aniž byste museli vkládat prostředky na účet. DeFi Swap je k dispozici na platformách Ethereum, Binance Smart Chain a Tron.
  • Crypto.com DeFi Wallet: Crypto.com DeFi Wallet je nejlepší kryptopeněženka DeFi s nízkými poplatky. Je k dispozici na Ethereu a dalších hlavních blockchainech. Crypto.com nabízí také stablecoin krytý fiatem, který lze použít k obchodování na DeFi Swapu.
Mohu si z peněženky DeFi vybrat peníze?
Je exodus peněženka DeFi?

Tento článek se soustředí na softwarové peněženky, protože jsou nejoblíbenějším způsobem propojení s decentralizovanými finančními protokoly, jako jsou decentralizované burzy, úvěrové protokoly a výnosové farmy.

Výběr správné peněženky DeFi

První volbou, kterou budete muset při výběru peněženky DeFi učinit, je blockchain, na kterém ji chcete provozovat. Například MetaMask, jedna z nejoblíbenějších peněženek Web 3, v současné době nepodporuje blockchain Solana.

Je Ledger nejlepší bitcoin peněženka DeFi?
Jak používáte kryptoměnu DeFi Swap?

K interakci s decentralizovanými aplikacemi ( dapp ) Solana potřebujete peněženku, například Solflare, Sollet nebo Phantom. Některé blockchainové aplikace potřebují vlastní peněženky; například kryptohra Axie Infinity vyžaduje peněženku Ronin.

Pokud používáte více peněženek DeFi k různým účelům, může vám na sidu rychle dojít místo – jsou zdarma a jejich nastavení je rychlé. Jen mějte na paměti, že

Kromě ukládání bloků slouží peněženky k různým účelům. Některé peněženky se lépe hodí ke zpracování určitých aktiv. Například MetaMask nepředstavuje NFT, které máte uložené v peněžence. Naproti tomu peněženka Rainbow umožňuje zobrazit NFT, které máte na svém účtu.

Co znamená Swap bitcoin peněženka?
Jak se provádějí výměny v peněžence DeFi?

Některé peněženky DeFi, například MetaMask a SolFlare, se integrují s decentralizovanými finančními aplikacemi, takže můžete používat protokoly DeFi nebo provádět transakce, aniž byste opustili peněženku. V aplikaci MetaMask můžete obchodovat s tokeny, zatímco SolFlare umožňuje spravovat sázkové účty.

Argent je decentralizované peer-to-peer tržiště, které umožňuje používat debetní karty k nákupu aktiv a jejich převodu za snížené sazby. zkSync Level 2 se používá k minimalizaci transakčních nákladů a jsou v něm integrovány služby Yearn, Lido a Gro. Jedná se také o jednu z uživatelsky nejpřívětivějších kryptoměnových peněženek, protože je kompatibilní s Compound credit i decentralizovaným tržištěm derivátů dYdX. Spolupracuje s peněženkou Coinbase Wallet, což je neúvěrová peněženka vytvořená úschovnou službou.

Jaký je nejlepší kryptoměnový swap?
Jak se prodává mince DeFi?

Mezi uživateli kryptoměn, kteří chtějí používat protokoly DeFi, jsou oblíbené hardwarové peněženky, například Trezor a Ledger. Hardwarové peněženky zpočátku podporovaly i další peněženky, včetně MyCrypto a MyEtherWallet, takže jsou dobrou volbou, pokud chcete pracovat s kryptoměnami se studeným úložištěm.

Bezpečnost je pro mnoho peněženek hlavním problémem. Gnosis umožňuje provádět transakce s více podpisy nebo současným potvrzením od mnoha lidí. Argent umožňuje určit “strážce”, kteří vám mohou pomoci získat zpět přístup k peněžence, pokud ztratíte tajné klíče.

Jak používat peněženku DeFi

Jak se převádí na DeFi? bitcoin peněženka
Je kryptopeněženka DeFi bezpečná?

Jakmile si tyto peněženky nastavíte a nabijete kryptoměnou, stačí už jen kliknout na “připojit peněženku”. Na většině vstupních stránek protokolu DeFi se v pravém horním rohu nachází tlačítko “připojit”.

Nyní jste téměř hotovi. Budete muset potvrdit jednotlivé transakce ve své peněžence a zaplatit transakční poplatek za “plyn”, což je množství nativní měny pro používaný blockchain.

Nejlepší peněženky DeFi jsou popsány v tomto článku.

Peněženky DeFi, stejně jako nejlepší burzy DeFi, poskytují mechanismus, který z jednotlivých transakcí eliminuje prostředníka, snižuje náklady a zachovává anonymitu. Přestože existují určité výhody i nevýhody centralizovaných i decentralizovaných peněženek, stále více jednotlivců si kvůli mnoha výhodám vybírá druhou z nich.

Jak vybrat peníze z bitcoin peněženka
Jaké mince jsou v peněžence Crypto COM DeFi?

Pojďme se tedy bez dalších okolků podívat na osm nejlepších peněženek DeFi, které jsou nyní na trhu:

Nejlepší peněženka pro rok 2022: DeFi Swap

Logo DeFi Swap je standardní logo DeFi Swap. Pokud jde o nejlepší peněženku DeFi pro rok 2022, vybíráme DeFi Swap. DeFi Swap je decentralizovaná burza (DEX), která uživatelům umožňuje obchodovat s tokeny a získávat úrokové platby bez asistence centrální autority. Platforma je přístupná prostřednictvím uživatelsky přívětivého rozšíření prohlížeče a mobilní aplikace.

Tým DeFi Swap vytvořil komplexního průvodce, který popisuje, jak platformu využívat naplno. Průvodce se zabývá vším od toho, jak si založit účet a připojit peněženku, až po to, jak obchodovat s tokeny a získávat úroky ze svých podílů.

Která značka peněženky je nejlepší?
Která kapsa je nejlepší pro peněženku?

Během našeho zkoumání peněženky DeFi jsme zjistili, že uživatelé mohou využívat mechanismus růstu výnosů DeFi Swap, který má čtyři různé úrovně. Každá úroveň má jedinečnou dobu uzamčení a APY, přičemž úroveň Platinum vyplácí výnos až 75 % ročně. Můžete dokonce získat část provizí, které platforma získá z vašich doporučení.

Líbí se nám také, že tým DeFi Swap neustále přidává nové funkce a rozšiřuje možnosti platformy. Nedávno spustili stakingový program, který uživatelům umožňuje získávat odměny za poskytování likvidity DEXu. Celkově se domníváme, že DeFi Swap je jednou z uživatelsky nejpřívětivějších a nejkomplexnějších platforem v oblasti DeFi a stojí za to ji vyzkoušet.

Jaký je rozdíl mezi kryptoměnou COM a peněženkou DeFi?
Je DeFi dobrá investice?

Crypto.com DeFi Wallet – největší krypto peněženka pro DeFi s minimálními náklady

Logo Crypto.com skvěle vystihuje název společnosti, protože obsahuje slova “crypto” a “com”. Ačkoli dáváme přednost službě DeFi Swap, další fantastickou alternativou je peněženka Crypto.com DeFi Wallet, která vám umožní snadno používat váš bankovní účet. Jak už název napovídá, tuto peněženku poskytuje společnost Crypto.

jako peněženka bez vězení vám Crypto.com Wallet umožňuje spravovat vaše aktiva a soukromý klíč zcela nezávisle na třetí straně. Peněženka podporuje více než 100 kryptoměnových aktiv, včetně několika nejlepších altcoinů a tokenů DeFi. Při odesílání některé z těchto kryptoměn do jiné kryptoměny si můžete zvolit kurz, který chcete použít.

Co mohu dělat s peněženkou DeFi?
Jak používáte peněženku DeFi?

Peněženka Crypto.com DeFi Wallet je peněženka pro více držitelů, která uživatelům umožňuje vydělávat peníze z více než 35 různých tokenizovaných aktiv. nPeněženka Crypto.com DeFi Wallet obsahuje také funkci “DeFi Earn”, která umožňuje vydělávat na více než 35 různých kryptoaktiv. Z naší analýzy peněženky Crypto.com DeFi Wallet vyplývá, že na svých aktivech můžete vydělat až 18% úrok ročně.

trust Wallet – Nejlepší peněženka DeFi pro výběr aktiv

Peněženka Trust je dobrou volbou i pro zákazníky, kteří chtějí ukládat bitcoiny. Stojí také za to upozornit, že existují i jiné legitimní způsoby, jak si digitální mince koupit, než je investice do “prvotní nabídky mincí” neboli ICO, například jejich nákup na kryptoměnové burze. Zde se podíváme na některé z nejlepších bitcoinových peněženek.

Jak funguje bitcoin peněženka Trust?
Mohu vydělávat peníze pomocí služby Trust Wallet?

Peněženka Trust je vynikající volbou pro ty, kteří hledají komplexní a uživatelsky přívětivou peněženku na kryptoměny. Peněženka Trust Wallet podporuje celou řadu digitálních aktiv, včetně všech tokenů ERC20 a dalších blockchainových protokolů, jako jsou Bitcoin, Ethereum Classic, Litecoin, Dogecoin a Dash.

Peněženka Trust Wallet má také jedinečný stohovací mechanismus, který umožňuje uložit 12 významných kryptoměn. RPSN se může výrazně lišit, i když několik podporovaných tokenů poskytuje více než 10 % ročně. A konečně, Trust Wallet nejenže podporuje NFT, ale také vám umožňuje používat jednu z nejrenomovanějších obchodních platforem pro NFT k nákupům a následnému bezpečnému uložení vašich aktiv v peněžence.

MetaMask je populární peněženka DeFi, která má 30 milionů aktivních uživatelů.

Logo MetaMask má výrazný odstín modré barvy. Peněženka funguje v kombinaci s prohlížečem Chrome nebo Firefox a poskytuje uživatelům bezpečnost a funkčnost blockchainu, přičemž jim stále umožňuje provádět podobné činnosti, na jaké jsou zvyklí v běžném internetovém prohlížeči. Peněženka MetaMask je zdarma a bezpečně uchovává vaše peníze.

Je Trust Wallet dobrá bitcoin peněženka
Jak získám peníze z peněženky Trust Wallet?

MetaMask je prohlížeč založený na platformě Ethereum, který poskytuje uživatelské rozhraní pro vývoj decentralizovaných aplikací (dApps). Jednou z jeho největších výhod je, že integruje data z několika zdrojů, čímž zajišťuje, že při obchodování s tokeny obdržíte nejlepší cenu s nejnižšími síťovými poplatky. MetaMask také rozprostírá vaše příkazy mezi více burz, aby se minimalizoval skluz. Třicet milionů uživatelů této peněženky může snadno nakupovat, prodávat nebo obchodovat s různými digitálními aktivy.

Pomocí peněženky MetaMask můžete prodávat Ether a směňovat další kryptoměny, včetně Polygonu, BSC, Avalanche, Fantomu a Celo. Platit můžete kreditní kartou (Visa nebo MasterCard), bankovním převodem, nebo dokonce Apple Pay/Google Pay. A konečně, MetaMask chrání vaši anonymitu po celou dobu transakce tím, že uchovává vaše platební údaje a poskytuje vám pseudonymní identitu.

K čemu slouží peněženka MetaMask?
Je MetaMask bezpečná peněženka?

Peněženka Coinbase – uživatelsky přívětivá peněženka DeFi s webovým prohlížečem, která je zcela decentralizovaná.

Coinbase Wallet je další peněženka, která uživatelům umožňuje obchodovat s tokeny a dalšími finančními produkty. Peněženka Coinbase je mobilní peněženka Bitcoin, která funguje všude. Má snadno použitelné rozhraní bez složitých slov a funkcí, takže je ideální pro lidi, kteří jsou v tomto odvětví nováčky. Tato peněženka podporuje více než 100 000 různých typů tokenů a může také ukládat vaše soukromé klíče offline.

Peněženka Coinbase je skvělou volbou pro ty, kteří hledají uživatelsky přívětivou a pohodlnou peněženku DeFi, která podporuje širokou škálu aktiv. I když jí chybí rozsáhlý výběr aktiv jako peněžence Trust, peněženka Coinbase to vynahrazuje tím, že se neuvěřitelně snadno používá. Decentralizovaný webový prohlížeč peněženky Coinbase Wallet navíc umožňuje přístup k široké škále dApps, aniž byste museli stahovat samostatné rozšíření prohlížeče.

Jaký je rozdíl mezi peněženkou Coinbase a peněženkou Coinbase?
Měl bych používat peněženku Coinbase?

Na závěr je důležité poznamenat, že peněženka Coinbase je jednou z mála peněženek DeFi, která umožňuje nakupovat, prodávat nebo obchodovat přímo z peněženky s fiat měnou. To z ní dělá vynikající volbu pro ty, kteří hledají pro své potřeby DeFi jedno místo.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky