Crypto Insider proměňuje $1,000 na $1 Million za pouhé 3 hodiny

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

Rally na kryptotrhu 2024 vykazuje typické znaky býčího trhu. Patří k nim vydání nových mincí, nové historické maximum Bitcoinu a mnoho příběhů o rychlém zbohatnutí.

Jeden z posledních úspěšných příběhů se objevil 6. června. Data společnosti Solscan odhalila, že jeden z insiderů nakoupil přes 190 milionů tokenů Hulkamania (HULK). Jednalo se o 19 % celkové nabídky a stálo to pouhých 7,1 Solana (SOL), v té době v hodnotě 1 200 USD.

Během tří hodin zasvěcenec tokeny HULK prodal za více než 5 760 SOL, tedy téměř 1 milion dolarů. Podle Lookonchainu se tento obchod vrátil o více než 81 000 %, čímž investice vzrostla přibližně 812krát.

Tento masivní výprodej naboural cenu tokenu HULK přibližně o 85 %.

Masivní prodej peněz srazil cenu tokenů HULK o zhruba 85 %.

Token dále klesal a záhada se prohloubila, když Hulk Hogan na Instagramu prohlásil, že jeho účet X byl hacknut. Vyzval fanoušky, aby ignorovali všechny příspěvky související s kryptoměnami.

Solana nadále láká nové projekty

V roce 2024 byla Solana oblíbeným blockchainem pro nové kryptoměny. Jeho konzistentní provozuschopnost, škálovatelnost a nákladová efektivita jej činí atraktivním. Značné nadšení si získal také token Solana (SOL).

Koncem roku 2023 cena SOL vyskočila z přibližně 20 dolarů v říjnu na více než 100 dolarů na Nový rok. Jeho silná výkonnost pokračovala i v roce 2024 a dnes dosáhla 171,76 USD. Tento nárůst odráží 69% nárůst od začátku roku.

Cena SOL vyskočila z přibližně 20 USD na více než 100 USD.

Vzestupy a pády na býčím trhu s kryptoměnami

Navzdory mnoha úspěšným obchodům je na trhu s kryptoměnami stále zásadní opatrnost. Býčí trh v roce 2024 zaznamenal také mnoho neúspěchů a podvodů.

Například člen týmu, který stojí za meme coinem Slerf (SLERF), krátce po spuštění omylem spálil investice v hodnotě 10 milionů dolarů. Mezitím tým stojící za CondomSol zřejmě provedl klasický tahák.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky