Kryptografický obchodní robot: Co dělají, jak fungují a jaké jsou pro vás nejlepší možnosti

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

⚡️Jsou obchodní boti dobří?

Obchodní boti mohou dokončit transakce rychleji než lidé. Dokážou provádět nejsložitější výpočty v kratším čase než lidé. Navíc jejich okamžitá reakce na změny cen může přinést obrovské výhody, na rozdíl od prodlev, které mohou změnit ziskový obchod ve ztrátový.

⚡️Kolik stojí obchodní bot?

✔️ HAAS Bot: 0,006 BTC/3 měsíce
✔️ Cryptohopper 19 USD/měsíc
✔️ Cryptotrader 0,0025 BTC/měsíc
✔️ revenuebot plánuje 20 % z vašeho zisku, ale ne více než 50 USD/měsíc.

⚡️Kolik může vydělat začínající denní obchodník?

Při obchodování můžete buď vydělat určitou částku peněz, nebo všechno ztratit; neexistují žádné záruky. Typický měsíční výdělek je 2-5 %, což je považováno za dobré.

⚡️Co je to Dex? Co je to Dex?

Decentralizovaná burza (DEX) je tržiště, kde mohou uživatelé obchodovat bez asistence třetí strany.

⚡️Jak se DEX liší od CEX?

DEX podporuje pouze kryptoměny a neumožňuje směnu fiat měn, zatímco CEX zvládá obojí.

Obchodní robot

Pokud obchodujete s kryptoměnami, možná jste už slyšeli o obchodních botech. Ale co to vlastně je? Jak fungují? A který z nich byste si měli vybrat pro sebe? V tomto článku si projdeme vše, co potřebujete vědět o obchodních botech – od toho, co jsou a jak fungují, až po nejlepší dostupné možnosti a výhody a nevýhody jejich používání. Ať už tedy s obchodováním teprve začínáte, nebo hledáte efektivnější způsob obchodování, čtěte dál!

V živém režimu obchodní bot pro burzu udržuje všechna data, zahajuje a ruší obchody a upozorňuje váš telefon na kritické události a nové možnosti.

Můžete ho naučit například nakupovat bitcoiny o 5 % levněji a pak je prodávat o 10 % dráž se ziskem 15 %. A pokud cena nedosáhne zamýšlené laťky, ponechte si stejnou částku peněz. Nebo můžete efektivně uzavřít příkaz umístěním stopů, pokud kurz BTC náhle změní kurz.

Čeho může obchodní bot dosáhnout?

Co jsou to kryptografičtí obchodní robot
Níže jsou uvedeny nejdůležitější funkce botů pro obchodování s kryptoměnami na burze:
 • krypto obchodování bot byly vyrobeny pro řízení rizik. Omezíte tak rozsah, ve kterém může stroj pracovat, a zároveň ochráníte svůj majetek. Automaticky vypočítává hodnoty volatility a zisku na základě údajů z předchozích obchodních seancí
 • nZadávejte příkazy, když aktivum dosáhne určité ceny. Není žádným tajemstvím, že zadávání tržních příkazů za dobrou cenu je pro velké obchodníky obtížné, ale snaha zadat na trhu obrovský limitní příkaz je nebezpečná. Počítač může nakupovat a prodávat položku postupně. Velký užitek z toho budou mít i drobní investoři a spekulanti.
Principy fungování kryptografického bota
Je obchodní bot zdarma?
 • Multiplatformní – kryptografický obchodní bot může obchodovat na několika burzách, protože je k nim připojen a vede jeden obecný účet. Díky tomu nachází atraktivnější cenové nabídky a vytváří příležitost k arbitráži.
 • Pomocí systému DMS můžete vytvářet automatizované úlohy, jako je například zasílání oznámení v určitý den a čas pro každého zaměstnance nebo zasílání e-mailů o konkrétních událostech. Můžete také zasílat e-mailové zprávy klientům, upozorňovat je prostřednictvím služby Telegram nebo e-mailu.
 • Analýza trhu – shromažďování údajů z různých zdrojů o vybraných aktivech a jejich ukládání do databáze. Jejich sledování v databázi a jejich přehledné zobrazení. Využití strojového učení k výpočtu cenových změn.

Zásady fungování

Zásady fungování
Základní principy regulace kryptoaktiv

Doporučujeme spustit program na dedikovaném serveru (VPS). Ve srovnání s domácím počítačem nabízí nejlepší odezvu a dobu provozu.

Příklad použití předem připraveného bota k obchodování s kryptoměnami: nejprve se musíte zaregistrovat na webových stránkách vývojáře robota, vybrat si plán, zaplatit a stáhnout software. Nainstalujte jej na vámi pronajatý server.

Chcete-li získat klíč API, jděte do osobní kanceláře burzy a získejte přístup k operacím pro kryptografického obchodního bota. Můžete zabránit vkladům a výběrům z účtu, aby vaše digitální aktiva zůstala v bezpečí. Bot může nakupovat a prodávat aktiva pouze v rámci uživatelského profilu.

Jsou obchodní boti k něčemu dobří?
Jaký je nejúspěšnější obchodní bot?

Nastavte kryptografického bota s požadovaným scénářem chování a zprovozněte jej pomocí rozhraní, které je obecně orientované i pro začátečníky. Služba obvykle poskytuje obchodní situace nebo je sama vytváří.

Některé firmy poskytují plně automatizované obchodní roboty pro kryptoměny – využívají umělou inteligenci nebo napodobují strategie špičkových obchodníků, takže nemusíte nic vymýšlet sami.

Existuje několik způsobů poskytování služeb:

Typy botů pro kryptoměnové burzy

Typy botů pro kryptoměnové burzy
Co jsou to boti pro obchodování s kryptoměnami?
 • Nevznikají žádné opakující se náklady. – Jednorázová platba za plnou funkčnost a další aktualizace.
 • Předplatné je až na několik výjimek určeno k jednorázovému použití. Existuje několik typů předplatného, včetně měsíčních a ročních splátek. Bota si můžete pronajmout na měsíc a vyzkoušet, zda vám vyhovuje, nebo si jej zakoupit na rok dopředu a ušetřit.
 • Funkce mohou být omezeny z hlediska množství nebo času. K dispozici jsou reklamy, které si můžete prohlédnout. Chcete-li získat plný přístup, musíte si zakoupit verzi “Premium”. Vývojáři amatérských, bezplatných směnných kryptografických botů jsou méně solidární a mohou obsahovat malware nebo viry. Pokud chcete bezplatného bota, používejte pouze software s otevřeným zdrojovým kódem, který byl schválen komunitou
 • Individuální – Obchodní roboti si získali přízeň profesionálních obchodníků pro automatizaci únavných činností a vyhledávání nástrojů pro obchodní seance. Častěji se používají v poloautomatickém režimu a jsou vytvořeny podle obchodní strategie a stylu pro plnění povinností konkrétního obchodníka.

Obchodní boti pro kryptoměnové burzy jsou na trhu žhavým tématem.

Program si můžete vybrat podle cílových schopností na základě svých zdrojů a cílů.

Tvorba trhu

Typy botů pro kryptoměnové burzy
Jak tvůrci trhu vydělávají?

Tvůrci trhu dostávají kompenzaci za své drobné odchylky v nákupních a prodejních příkazech. Provádět tyto transakce ručně je prostě nereálné a vysokofrekvenční boti je mohou provádět 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

Tento typ výměny není pro každého, ale je skvělý pro obchodníky s velkou hotovostí nebo speciálními požadavky na služby (sleva nebo 0 % na transakce).

Obchodování na různých burzách pro minimalizaci rizika.

Každá kryptografická burza má svá vlastní pravidla pro vklady a výběry fiatů, objem obchodů a úroveň nabídky. Arbitrážní kryptografické boty pro kryptoměnové burzy hledají kapsy nenaplněné likvidity a vydělávají na rozdílu cen. Nemusí ani přesouvat mince z jedné burzy na druhou; bot využívá rozhraní API k připojení k mnoha platformám najednou.

Tvorba trhu
Jak snížit riziko investic do akcií

Vyvážení portfolia

Uživatel si může vybrat preferovaná odvětví (např. inteligentní smlouvy, DeFi, NFT nebo úložiště) nebo konkrétní kryptoměny a nechat bota automaticky nebo poloautomaticky diverzifikovat investiční portfolio. Umělá inteligence najde způsoby, jak minimalizovat investiční rizika a zároveň zvýšit zisky. k transakcím může docházet zřídka. Díky HODL-ingu kryptobot snižuje výši nerealizovaného zisku v důsledku snížení volatility, takže silnější pozici má pouze dlouhodobý držitel.

Obchodování založené na technické analýze

Obchodování založené na technické analýze
Kolik může vydělat obchodní robot

Nejoblíbenějším kryptografickým obchodním botem je ten, který toto všechno umí. Analyzují a předpovídají výkyvy trhu na základě různých kritérií, včetně historické a předpokládané volatility, objemu obchodování, korelace s konkurencí a dokonce i zpráv a tweetů.

Software lze použít i k provádění různých operací, které nejsou v rozsahu jeho původního návrhu. Pokud je vystaven specifickému tržnímu vzoru, použije složité algoritmy a technologie zpracování přirozeného jazyka, jako je kontrola gramatiky a označování vět, aby identifikoval finanční obchodní příležitosti dostupné prostřednictvím cenových výkyvů v tržních datech v reálném čase. Tvůrce programu tvrdí, že dokáže předpovídat pohyby na trhu s přesností až 90 %.

Výhody a nevýhody používání botů

Výhody a nevýhody používání botů
Výhody a nevýhody obchodních botů

Následují nevýhody oplocení bazénu:

❌ Není to “kouzelná hůlka.” Nejlepší kryptografický obchodní bot poskytují uživatelům informace o nebezpečí ztráty peněz.

❌ Je stále závislá na lidské chybě a vyžaduje úpravu techniky, monitorování. Především proto, že žádný trh nelze přesně předvídat v absolutních číslech.

❌Může přehlédnout, co vám signalizuje váš hlad.

❌ Vždy existuje možnost, že dojde k selhání počítače nebo útoku hackera.

Obchodování na různých burzách s cílem minimalizovat riziko
Výhody a nevýhody používání botů

Výhody používání webových stránek jsou následující:

✅ Provádí všechny rutinní činnosti, které musí obchodník provádět ručně.

✅ Jedná se o globálního online brokera s licencí ve Spojených státech, který má na své platformě více než 1 000 obchodníků. Pracuje 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a nebere si volno o víkendech. – Obchody provádí spíše na základě algoritmů než na základě pocitů.

✅ Můžete současně provádět různé přístupy, spravovat mnoho portfolií a pamatovat si “všechno”.

✅ Rychlé a přesné analytické výpočty trendů a pohybů na trhu kryptoměn.

Nejlepší kryptoměnové směnné boty

Haasbot

Haasbot
Stručný přehled HAASonline Trading Bot

Instalace trvá jen několik minut namísto hodin a nabízí nejsofistikovanější automatizovaný nejlepší obchodní bot pro výměnu bitcoinů.

Open Source Team je skupina vývojářů, kteří si vzali za úkol poskytnout co nejlepší obchodní zážitek s vlastní speciální značkou botů.

Důvodem, proč nejsou bankomaty na bitcoiny ve Spojených státech tak populární jako v jiných vyspělých zemích, je skutečnost, že jich bylo postaveno jen několik. Pomalu si získávají náskok před konkurencí a vzhledem k tomu, že v rámci země je možné zakoupit více než 20 různých kryptoměn, je jasné, že zdejší spotřebitelé chtějí tuto možnost využít. Obchodní bot je k dispozici pro operační systémy Windows, Mac a Linux.

Kolik může vydělat obchodní bot?
Fungují obchodní boti skutečně?

Krypto obchodování bot reddit

 • Binance (plus US a futures)
 • Bitstamp
 • Ionomie
 • Kraken (plus futures)
 • KuCoin
 • Bitpanda Pro
 • Bitmex
 • CEX.io
 • Coinbase Pro
 • Bitfinex
 • Bittrex
 • Bybit
 • GEMINI
 • HitBTC
 • Huobi
 • Deribit
 • FTX
 • OKCoin
 • OKEX (plus futures)
 • Poloniex
Je obchodování s umělou inteligencí ziskové?
Je obchodování s umělou inteligencí ziskové?

Za Diggity Dogs stojí Quintus de Haas, Josh Becker, Rustim Rhoda, Reynaldo Rivera a Jeff Vernon. Vznikl v roce 2014 a jeho režiséry jsou Stefan de Haas, Quintus de Haas, Josh Becker a Rustim Rhoda.

Podle podmínek, které jsou uvedeny při registraci uživatele do služby HaasOnline, se software považuje za používaný v Belize.

Kryptografické boty
Veškeré zboží musí mít na místním trhu konkurenceschopné ceny.
 • Začátečník (od 0,005 BTC měsíčně do 0,011 BTC ročně)
 • Základní (0,007 BTC měsíčně až 0,02 BTC ročně)
 • Pokročilé (od 0,012 BTC měsíčně do 0,033 BTC ročně)

Minimální varianta je cenově nejdostupnější a má k dispozici téměř všechny funkce kromě vizuálního editoru. Pokročilá vám umožní jít tak daleko, jak budete chtít (především počet botů).

CryptoHoper bot pro obchodování s kryptoměnami
Cryptohopper Algotrading Platform Review

CryptoHoper

Nabízí automatizaci obchodování a odstranění emocí z rovnice.

“Designer” obchodní strategie Arbitrážní obchodování na určeném tvůrci trhu “Designer” obchodní taktikyn Sociální obchodování n Bezplatné a placené signály 100+ kryptoměn Backtesting a simulátor Ovládání z PC, notebooku nebo smartphonu

CryptoHopper je kryptoměnový broker, který umožňuje uživatelům vzájemně obchodovat s kryptoměnami. Má více než tři miliony registrovaných uživatelů a používá ho více než 300 000 obchodníků. Pomocí CryptoHopper se můžete připojit k burzám a směňovat kryptoměny s ostatními.

 • Binance (plus USA)
 • Bitpanda Pro
 • Bitvavo
 • Coinbase Pro
 • Bitfinex
 • Huobi
 • KuCoin
 • OKEX
 • Bittrex
 • Kraken
 • Poloniex
 • HitBTC

Společnost Cryptohopper BV, startup se sídlem v Nizozemsku, byla založena v červenci 2017. Společnost sídlí v Amsterdamu. Cryptohopper BV je podnik se sídlem v Nizozemsku a kancelářemi v Amsterdamu.

Standardní a prémiové plány poskytují přístup k 80-200 pozicím v kryptokontraktech s možností výběru z 50 různých kryptoměn. Pomocí pokročilých balíčků je možná tržní arbitráž, tvorba trhu a získávání signálů na všechna aktiva.

Aplikace pro online obchodování Cryptotrader
Recenze platformy Cryptotrader

Cryptotrader

Můžete si vytvořit vlastního bota nebo si pronajmout již vytvořeného. Cryptotrader je nekastodiální algoritmický obchodní systém pro Bitcoin a další kryptoměny. K dnešnímu dni vyvinul více než 10 000 strategií a provedl 5 milionů backtestů.

Nabízíme automatizované, škálovatelné obchodní boty i cloudové řešení, které nevyžaduje pronájem vlastního VPS. Strategie tržišť Backtesting Oznámení v reálném čase e-mailem nebo SMS Možnost propojení s burzami:

 • Coinbase
 • Kraken
 • Huobi
 • Bitfinex
 • Bitstamp
 • OKCoin
 • Binance
 • Bittrex
 • Poloniex

Soud potvrdil legalitu společnosti Algocraft Ltd. Na webových stránkách je rovněž uvedena adresa Oorsprongpark 12, 3581 ET Utrecht, Nizozemsko.

Bitsgap bot pro obchodování s bitcoiny a dalšími kryptoměnami
Jak spustit obchodního robota na Bitsgapu

Bitsgap

Bitsgap nabízí komplexní správu investic do kryptoměn se vším, co potřebujete k obchodování, s boty, signály, portfoliem, arbitráží a dokonce i s demo účtem.

S nástupem kryptoměn na světovou scénu se o blockchainu a jeho mnoha aplikacích dozvídají miliony lidí.

Bitsgap umožňuje vytvářet boty pro obchodování napříč všemi typy příkazů: Můžete vytvářet příkazy: Market, Limit, Stop Loss, Stop Limit, Take Profit, Shadow. Připojuje se k více než 25 kryptoměnovým burzám a pracuje se všemi druhy příkazů: Trh, Limit, Stop Loss, Stop Limit, Take Profit.

 • Binance
 • Huobi
 • Kraken
 • Coinbase Pro
 • OKex
 • KuCoin
 • Bittrex
 • HitBTC
 • FTX
 • Bitfinex
 • Poloniex
 • Bitstamp
 • CEX.io
 • Coinbene
 • ZB.com
 • GEMINI
 • Gate.io
 • Kapalina
 • LBANK.info
 • bot obchodník pro obchodování rock
 • EXMO
 • Bit-Z
 • Bithumb
 • Bibox

Služba e-faktura je registrována v estonském Tallinnu pod registračním číslem 14004763. Stojí za ní společnost co, jejímiž tvůrci je skupina obchodníků a profesionálů na trhu s kryptoměnami (Maxim Kalmykov, Dmitrij Loš, Sergej Verbitskij, Jevgenij Avdějev, Anatolij Girenko, Ervin Koudjia).

Axion crypto trading bot reddit
Axion Crypto Výkonná platforma pro obchodování s kryptoměnami

Axion Crypto (apex obchodní bot)

Platforma pro automatizované obchodování s kryptoměnami bez omezení. Vše, co potřebujete, najdete na jednom ovládacím panelu. Obchodování má být s Axion jednoduché.

Žádné limity, žádná omezení. Skript Axion je jedinečný. K dispozici jsou stovky indikátorů (SRSI, PSAR, MACD, IC, RSI, MFI) Hybridní strategie až do 75 aktivních pozic najednou. Forecast Market Social hub je volitelný doplněk za poplatek. Se systémem Axion lze obchodovat spotově, s marží i s futures.

 • Binance (plus USA)
 • KuCoin
 • Kraken
 • FTX
 • Coinbase
 • Bittrex
 • ByBit

Skylit je soukromá firma se sídlem v Británii, která nabízí nástroje pro obchodování s kryptoměnami. Registrační číslo společnosti je 09757060. Projekt byl zaregistrován v roce 2015 jako Skylit Limited (Apex Trader Software Limited) v Londýně v Anglii. Na webových stránkách nejsou uvedeny žádné informace o zakladatelích společnosti.

revenuebot obchodní bot automatizovaný bot, který bude obchodovat s různými kryptoměnami
Co je obchodní bot revenuebot

RevenueBOT

Navrženo tak, aby vydělávalo na směnných transakcích kryptoměn. V několika krocích vám vývojáři poskytnou nepřetržitou asistenci a rychlé připojení.

Není důležité, zda se jedná o individuální nebo firemní investici, důležité je, aby byly vaše nákupy chráněny. Cloudové obchodní služby umožňují spojit několik příkazů od různých uživatelů do jediného skupinového příkazu, který je pak obousměrně rozložen na více cloudových serverů. Platí přitom standardní pravidla arbirmací: Musíte si u obchodního bota otevřít účet, ověřit svou totožnost a vložit částku, se kterou chcete obchodovat. Obchodní bot pak bude automaticky zadávat příkazy vaším jménem.

 • Binance (plus futures)
 • Poloniex
 • KuCoin
 • Bitmax
 • Kraken
 • HitBTC
 • EXMO
 • FTX
 • OKex
 • Cex.io
 • Bitfinex
 • Bittrex

V roce 2018 firma zahájila. Na webových stránkách nejsou uvedeny žádné informace o vývojářích společnosti ani o jejím sídle. Společnost neuvádí, kde sídlí ani kdo ji řídí.

Jak DeFi poskytuje likviditu? nejlepší krypto obchodování bot
Bot dostane každý měsíc 20 % ze zisku, dokud nevydělá 50 dolarů.

Poplatek se odečítá ze samostatného účtu (musíte jej doplnit na místě).

Účty s nedoplatky, na které nebyla připsána žádná provize po dobu delší než 3 dny, jsou smazány.

Většina směnáren DEX jsou litecoiny. Nazývají se také pharming a multisig atd.

Protože likviditu na decentralizovaných burzách zajišťují uživatelé, tvůrci a vývojáři, jednoduše jim odevzdávají veškeré zisky, protože tokeny vlastní. Za každou transakci můžete získat část poplatku od 0,05 % do 1 % v závislosti na tom, jakou částkou přispíváte. Kromě toho existují různé pobídky pro generování LP (10 % až 30 % APY) a své tokeny můžete vsadit, abyste vydělali více.

Inteligentní kontrakty používají platformy DEX. Umístění finančních prostředků a výběr odměn jsou zcela automatizované. V některých ohledech se jedná o obchodního bota pro burzu nové generace (tvůrce trhu). V tomto případě se nazývá automatizovaný tvůrce trhu (AMM).

Podívejte se na projekty DeFi, zkuste nabídnout likviditu a vložte své tokeny LP do farmářství, abyste poznali výhody burz DEX.

Výhody a nevýhody kryptografických botů. kryptografický obchodní bot pro skalní obchodování
Defi s multisignature

Stažení

Kryptoměnové směnárenské boty jsou užitečným nástrojem pro obchodníky všech úrovní dovedností.

Začátečníci mohou experimentovat s obchodováním na sociálních sítích a používat předem připravený plán někoho jiného, aby zvýšili své peníze. Cloudoví roboti nepotřebují provozovat vlastní server, protože všechny transakce probíhají na běžném webu s ovládacím panelem. Nehrozí, že by vadný bot vybral kryptoměnu, protože klíč API dává pouze práva k obchodování a nehrozí, že by byl bot hacknut.

Soukromí investoři mohou snáze diverzifikovat své podíly a zároveň dostávat užitečné signály. Umělá inteligence (zejména bot se strojovým učením) rychleji rozpozná změny trendů a může zabránit poklesu.

Profesionálové mají k dispozici vše, co potřebují pro úspěšné vytváření trhu a technologickou analýzu, aniž by museli utrácet celé jmění. Za pár stovek dolarů lze zakoupit hotové řešení s vynikající asistencí.

Některé boty pro obchodování s kryptoměnami je možné po omezenou dobu vyzkoušet zdarma. Zaregistrujte se k sedmidenní zkušební verzi a vyzkoušejte ji na demo účtu, abyste zjistili, zda se vám vyplatí používat automatizované obchodní systémy.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky