Nejlepší bezplatné VPN pro iPhone a iPad v roce 2023

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

Existují nějaké 100% bezplatné VPN?

Ano, existuje několik důvěryhodných bezplatných služeb VPN. Patří mezi ně Atlas VPN, která má limit 5 GB a 3 umístění serverů. Bezplatná verze tedy pro základní ochranu dat stačí.

Která bezplatná VPN pro iPhone má nejvíce serverů?

Windscribe je bezplatná VPN pro iPhone, která má nejvíce serverů v 11 lokalitách. Můžete se s ní připojit k serverům rozmístěným v Německu, USA, Kanadě, Francii, Nizozemsku, Norsku, Rumunsku, Švýcarsku, Velké Británii, Turecku a Hongkongu. Z těchto zemí vám VPN navrhne nejrychlejší server, ke kterému se můžete připojit.

Kterou bezplatnou VPN doporučuje společnost Apple?

Společnost Apple nedoporučuje žádné bezplatné sítě VPN. Apple totiž propaguje aplikace až poté, co je posoudí kurátoři App Storu. To znamená, že propagované aplikace jsou založeny na počtu stažení a úspěšných marketingových technikách.

Jaká je nejlepší bezplatná aplikace VPN pro iPhone?

Nejlepší bezplatnou VPN pro iPhone je NordVPN. Místo bezplatné verze má sice k dispozici pouze 30denní záruku vrácení peněz, ale nabízí prvotřídní zabezpečení a ochranu dat. To vše bez kompromisů v rychlosti.

Je všeobecně známo, že systém Apple iOS je skutečně bezpečný. Osobní údaje jsou však v dnešní době jedním z nejcennějších aktiv a bohužel jsou velmi oblíbeným cílem kyberzločinců a dokonce i některých vlád. Pokud tedy chcete zvýšit své soukromí a zabránit sledování dat, je moudrým rozhodnutím nasadit další bezpečnostní vrstvu, například VPN.

Spolehlivá VPN pro iPhone a iPad navíc dokáže mnohem víc než jen zajistit vaši ochranu. Otevírá vám možnosti, jak dosáhnout svobody na internetu, kde můžete přistupovat k veškerému omezenému a cenzurovanému obsahu, včetně webových stránek, streamovacích platforem a dalších mediálních služeb. Otázkou však je, zda to všechno dokáže bezplatná VPN.

Určitě! Měli byste však brát v úvahu pouze důvěryhodné poskytovatele služeb VPN, protože většina bezplatných VPN vydělává na prodeji uživatelských dat třetím stranám. Nebo vás jednoduše spamují obtěžujícími reklamami. Nemluvě o obrovském seznamu “bezplatných VPN” nabízených v App Store, které nakonec stojí více než běžné VPN.

Existuje zcela bezplatná VPN pro iPhone?

Vyzkoušejte prémiovou službu NordVPN zdarma

NordVPN je vynikající prémiová možnost, která nabízí všechny špičkové funkce – a žádné nepříjemné kompromisy. Získejte ji nyní zdarma: díky spolehlivé záruce vrácení peněz si ji můžete vyzkoušet bez jakéhokoli rizika!

Proto jsme sestavili seznam nejlepších bezplatných VPN pro iPhone a zařízení se systémem iOS v roce 2023, které jsou skutečně bezpečné, abyste si mohli bez stresu vybrat nejlepšího poskytovatele. Pokračujte ve čtení a zjistěte, které z nich jsou dobré.

Jaká je nejlepší bezplatná VPN pro iPhone?

5 nejlepších bezplatných VPN pro iPhone:

 1. NordVPN – nejlepší bezplatná VPN pro iPhone
 2. Surfshark – nejlepší bezplatná VPN pro iPhone s neomezeným připojením
 3. Atlas VPN – důvěryhodná bezplatná služba VPN
 4. ExpressVPN – komplexní bezpečnostní sada VPN zdarma
 5. CyberGhost – geograficky rozmanitá bezplatná síť VPN pro iOS

Vyplatí se mít v iPhonu bezplatnou VPN?

Hodnota bezplatné sítě VPN závisí na vašich potřebách. Zaprvé, bezplatná VPN pro iOS může pokrýt pouze základní potřeby, protože většina bezplatných poskytovatelů má velmi omezené sady zabezpečení. Můžete tak přijít o možnost vybrat si preferovaný server a lokalitu, případně máte k dispozici krátký a fádní seznam funkcí, který vám nepomůže ani při obcházení geografických omezení.

Za druhé, bezplatné VPN vždy hledají způsob, jak přimět své uživatele, aby si předplatili placené služby. Obvykle je bezplatná verze pouze komerčním produktem, který vás má svést na prémiový produkt. Všechna omezení a neustále viditelné upomínky na upgrade plánu vám proto mohou přinést více starostí než bezpečí.

Existuje 100% bezplatná VPN?

Celkově lze říci, že bezplatná VPN je spíše krátkodobým řešením, které se postará o vaši online bezpečnost a anonymitu. Na druhou stranu prémiové služby vám umožní neomezené, neomezené a bezpečné procházení. Díky nim můžete zabezpečit svou identitu i v případě, že připojení VPN vypadne, zbavit se otravných reklam nebo získat přístup k Netflixu a dalším celosvětovým streamovacím službám.

Profesionální tip

Hledáte dobrou bezplatnou VPN? Pokud chcete důvěryhodné služby a balíček bohatý na funkce, doporučujeme využít bezplatné zkušební verze nebo 30denní záruky vrácení peněz prémiových poskytovatelů, jako je NordVPN nebo Surfshark.

Má iPhone vestavěnou VPN?

Nejlepší bezplatné VPN pro iPhone a iPad – náš podrobný seznam

Naprosto přesně jsme viděli, kolik bezplatných VPN čeká na vaši pozornost v Apple App Store. A zmatení v tomto bodě je zcela pochopitelné.

Jak nainstalovat síť VPN do směrovače

Abychom vám usnadnili cestu k získání důvěryhodné bezplatné VPN, otestovali jsme a vybrali těchto 7 bezplatných VPN pro vaše zařízení se systémem iOS. Při zjišťování, zda jsou skutečně nejlepší, jsme vycházeli z kritérií, která začínají přizpůsobením pro iOS, pokračují bezpečností a končí funkcemi.

Tak se podívejte, jestli tam není ten, kterého jste hledali.

1. NordVPN – celkově nejlepší bezplatná VPN pro iPhone

Proč potřebuji bezplatnou VPN pro iPhone?
Sídlí v:Panama
Neomezená data:Ano
Odblokování služby Netflix:Ano
Aktuální nabídka:🔥 Získejte NordVPN s 63% slevou + 3 měsíce ZDARMA! 🔥

NordVPN je nejlepší bezplatná VPN pro iPhony. Má moderní a uživatelsky přívětivou aplikaci pro iOS. Na svém zařízení Apple si můžete snadno vybrat z více než 5500 serverů v 60 lokalitách ze seznamu map/zemí.

Samotná aplikace je velmi jednoduchá na ovládání. Připojit se můžete přes hlavní okno a funkce najdete na dalších vyhrazených kartách. Nová verze NordVPN pro iOS dokonce umožňuje připojení nebo odpojení prostřednictvím widgetu na domovské obrazovce.

Kromě toho vám aplikace NordVPN pro iOS umožňuje vybrat si z různých tunelovacích protokolů. Patří mezi ně IKEv2 a OpenVPN (TCP/UDP), ale pro nejvyšší rychlosti doporučujeme revoluční protokol NordLynx.

Tato VPN navíc obsahuje další bezpečnostní funkce, které u aplikací pro iOS obvykle nedostanete. Můžete například použít kill switch a funkce monitorování temného webu, které chrání vaše citlivé informace.

Mohu na iPhonu používat NordVPN?

Podívejte se také na toto: NordVPN funguje s Netflixem a dalšími streamovacími platformami, jako je Hulu, BBC iPlayer atd. Můžete ji používat ke sledování globálního obsahu odkudkoli.

Přestože placené předplatné stojí od 3,29 USD/měsíc, můžete si jej vyzkoušet bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz. K tomu je třeba požádat o bezplatnou zkušební verzi NordVPN. Pokud si to rozmyslíte a budete si chtít pořídit placený tarif, nezapomeňte se podívat na nabídky NordVPN se slevami.

Přečtěte si naši úplnou recenzi NordVPN a zjistěte o tomto poskytovateli více.

Klady

 • Neomezená rychlost a šířka pásma
 • Velký výběr serverů
 • Vypínač
 • Monitorování temného webu
 • Uživatelsky přívětivá aplikace pro iOS
 • Odblokování služby Netflix a dalších streamovacích webů

Nevýhody

 • Bezplatná zkušební verze vyžaduje údaje o kreditní kartě

Nejlepší bezplatné VPN pro Chrome v roce 2023

2. Surfshark – bezplatná VPN s neomezeným připojením pro iPhone

Mohu na iPhonu používat NordVPN?
Sídlí v:Nizozemsko
Neomezená data:Ano
Odblokování služby Netflix:Ano
Aktuální nabídka:🔥 Získejte 82% z ceny Surfshark + 2 měsíce ZDARMA 🔥

Surfshark je dalším z hlavních kandidátů na našem seznamu nejlepších bezplatných VPN pro iPhone. Můžete se těšit na intuitivní aplikaci pro iOS, která vám umožní vybrat si z více než 3200 serverů ve 100 lokalitách. Navíc získáte neomezený počet současných připojení, takže ji vaše rodina může používat i na svých iPhonech.

Aplikace Surfshark pro iOS je definicí uživatelské přívětivosti. Vše, co potřebujete, je k dispozici na hlavní obrazovce, zatímco nastavení a funkce Surfshark One jsou rozděleny do samostatných karet. VPN má také aplikace pro Windows, Android, Linux a macOS.

Za zmínku stojí také to, že její aplikace pro iOS je na mobilní aplikaci bohatá na funkce. Pokud dojde k výpadku připojení k síti VPN, máte k dispozici vypínač, který zastaví veškerý internetový provoz. Navíc je tu podpora WireGuard, takže si můžete užívat vysoké rychlosti a stabilního připojení.

Je NordVPN na iPhonu zdarma?

Ani co se týče zábavy, nebudete zklamáni. Surfshark spolupracuje se službami Netflix, Disney+, Amazon Prime Video a mnoha dalšími streamovacími platformami. Na cestách tak můžete na iPhonu sledovat libovolné světové pořady.

Ceny placených předplatných začínají na 2,30 USD/měsíc, ale jsou zde i úžasné slevy Surfshark. Případně je zde možnost získat bezplatnou zkušební verzi Sufshark na 7 dní a využít 30denní záruku vrácení peněz na delší zkušební období.

Více informací o tomto poskytovateli najdete v naší podrobné recenzi Surfshark VPN.

Funguje Surfshark na iPhonu?

Klady

 • Žádná omezení rychlosti nebo šířky pásma
 • Obrovská flotila serverů
 • Vypínač
 • Neomezené souběžné připojení
 • Intuitivní aplikace pro iOS
 • Spolupracuje se službou Netflix a dalšími weby pro streamování

Nevýhody

 • Požádá o údaje o kreditní kartě pro bezplatné vyzkoušení

Nejlepší bezplatné zkušební verze VPN v roce 2023

3. Atlas VPN – důvěryhodný společník VPN pro iPhone

Bezplatné sítě Atlas VPN
Sídlí v:Spojené státy americké
Neomezená data:Ano
Odblokování služby Netflix:Ano (pouze placené)
Aktuální nabídka:🔥 Získejte Atlas VPN, nyní 83% SLEVA + 3 měsíce ZDARMA! 🔥

Další bezplatnou VPN pro zařízení Apple, pro kterou bychom hlasovali, je Atlas VPN, poskytovatel zaměřený na mobilní zařízení. Kromě toho, že se jedná o slušně přizpůsobenou VPN pro iOS, tento poskytovatel také používá 256bitové šifrování AES a tvrdí, že neshromažďuje uživatelská data. To znamená, že vaše soukromí zůstává v bezpečí.

Aplikace Atlas VPN pro Android a iOS jsou v podstatě totožné. Jedním z mírně nepříjemných aspektů je, že musíte procházet lokace, abyste zjistili, které jsou zdarma. Pokud vás však umístění serverů nezajímá, můžete jednoduše kliknout na hlavní tlačítko připojit.

S bezplatným tarifem získáte také 5 GB dat. Pokud se však rozhodnete pro prémiový tarif s neomezenými daty, nemusíte se obávat, že byste utratili příliš mnoho peněz. Cena služby Atlas VPN začíná na 1,82 dolaru měsíčně.

Přehled Atlas VPN

Když naskočíte na palubu bezplatné sítě Atlas VPN, získáte funkce jako kill switch, bezpečné procházení a sdílení souborů P2P. Zůstali byste tak chráněni před škodlivými webovými stránkami a nebezpečím výpadku připojení VPN. Také torrenty by mohly naplnit vaše víkendy.

Po pravdě řečeno to ale není mnoho a více byste získali, kdybyste si předplatili placenou verzi. Mohli byste například odblokovat streamovací weby a odhalit narušení dat.

Kromě protokolu IPSec/IKEv2 můžete zvolit rychlý protokol WireGuard i v bezplatné verzi. Zde nenarazíme na nic překvapivého, protože Atlas VPN nabízí na výběr pouze ze tří lokalit. Tvrdí však, že pravidelně přidává nové lokality, takže můžeme doufat, že se blýská na lepší časy.

Všechny potřebné informace najdete v naší podrobné recenzi Atlas VPN.

Atlas VPN

Klady

 • 5 GB dat
 • Žádné rychlostní limity
 • Funkce vypínače
 • Šifrování AES-256
 • Podporuje torrenty

Nevýhody

 • Pouze tři místa
 • Průměrné rychlosti

4. ExpressVPN – univerzální aplikace VPN pro iOS

Funguje ExpressVPN pro iPhone?
Sídlí v:Britské Panenské ostrovy
Neomezená data:Ano
Odblokování služby Netflix:Ano
Aktuální nabídka:🔥 Získejte ExpressVPN, nyní se slevou 49 % na roční tarif! 🔥

ExpressVPN je komplexní řešení pro váš iPhone, které zajišťuje neprolomitelnou ochranu a vynikající výkon. Vlastní tunelovací protokol Lightway a solidní serverová flotila se servery v 94 zemích zaručují zážitek bez zpoždění.

Aplikace pro iOS velmi slušně kopíruje verzi pro stolní počítače. Je intuitivní a dobře navržená. Všechny bezpečnostní funkce najdete v jediném seznamu a úroveň ochrany si můžete snadno přizpůsobit podle svých potřeb. Mějte však na paměti, že v aplikaci pro iOS chybí vypínač, rozdělení tunelů a zkratky.

Proč ExpressVPN nefunguje na iPhonu?

Kromě chybějících funkcí můžete stále využívat pokročilou sadu zabezpečení. Obfuskované servery vám umožní skrýt připojení VPN před zvědavýma očima a pokračovat v bezpečném procházení. A Správce hrozeb zajistí, že se vyhnete škodlivým webům a na cestě zablokujete sledovací programy.

Váš provoz je navíc šifrován pomocí šifrování AES-256, což je nejsilnější šifra současnosti. A společnost se také řídí přísnou politikou zákazu logování, která dokonale odpovídá zemi jurisdikce (Britské Panenské ostrovy), která nevyžaduje shromažďování uživatelských logů.

Když pomineme bezpečnost, ExpressVPN je také vynikající volbou pro streamování. Odblokovává několik knihoven Netflixu, Amazon Prime Video, Hulu a mnoho dalších streamovacích služeb. Nemluvě o kvalitě Full HD, kterou si můžete vychutnat.

Počáteční cena je 6,67 USD/měsíc, což rozhodně není nejpříznivější volba. Můžete však využít sedmidenní zkušební verzi nebo 30denní záruku vrácení peněz, abyste si službu vyzkoušeli, a poté využít speciální slevy ExpressVPN a využívat přívětivější ceny.

Podívejte se na naši podrobnou recenzi ExpressVPN a zjistěte více o jejích funkcích.

Jak mohu na iPhonu používat ExpressVPN zdarma?

Klady

 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Intuitivní aplikace pro iOS
 • Pokročilý tunelovací protokol Lightway
 • Odblokování všech hlavních streamovacích webů
 • Zahrnuje ochranu proti hrozbám

Nevýhody

 • Žádný vypínač pro uživatele iOS
 • V aplikaci iOS chybí rozdělené tunelování
 • Poměrně drahé

5. CyberGhost – bezplatná VPN pro iPhone s obrovskou flotilou serverů

Funguje CyberGhost na iPhonu?
Sídlí v:Rumunsko
Neomezená data:Ano
Odblokování služby Netflix:Ano
Aktuální nabídka:🔥 Získejte CyberGhost VPN, nyní 83% SLEVA + 2 měsíce ZDARMA 🔥

CyberGhost je skvělá VPN pro iOS, která vám pomůže zůstat neviditelní online pomocí bezplatné zkušební verze. S ní získáte jednu z největších serverových flotil na trhu čítající 9700 serverů v 91 zemích, což znamená, že si můžete bez problémů užívat různé knihovny Netflixu.

Aplikace CyberGhost pro iOS překvapivě překonává desktopovou verzi z hlediska rozhraní. Je pěkně navržená a velmi snadno se používá, takže se v ní snadno zorientují i začátečníci.

Aplikace pro iPhone navíc obsahuje téměř všechny dostupné funkce kromě automatické ochrany Wi-Fi.

Je CyberGhost na iOS zdarma?

Přestože tato VPN nabízí celkem tři tunelovací protokoly, uživatelé iOS si mohou vybrat pouze ze dvou (WireGuard a IKEv2). Tyto dvě dostupné možnosti však zajišťují velkou rychlost připojení, aniž by to bylo na úkor bezpečnosti.

Každý uživatel je chráněn špičkovým šifrováním AES-256, které je tvrdým oříškem i pro zaryté hackery. Během našich testů jsme také s potěšením zjistili, že funkce kill switch účinně chrání vaši IP adresu, kdykoli dojde ke ztrátě připojení VPN. Nejenže je vaše IP chráněna, ale poskytovatel také bere vážně vaše soukromí a dodržuje zásady nezaznamenávání.

Kromě klíčových funkcí můžete využít specializované servery, které jsou vhodné pro streamování, hraní her a další. K dispozici je blokátor reklam, který nejenže blokuje reklamy nebo vám pomáhá vyhnout se škodlivému softwaru, ale také umožňuje šetřit data. A chcete-li zůstat v naprosté anonymitě, můžete využít servery NoSPY, které jsou plně spravovány společností CyberGhost a vůbec netolerují zásahy třetích stran.

Už víme, že Netflix je pro tuto VPN snadný úkol. Pomůže vám však také obejít zeměpisné bloky na Hulu, Disney+ a dalších!

Jak mohu používat CyberGhost VPN na iOS?

Pokud se zaregistrujete do služby CyberGhost prostřednictvím zařízení se systémem iOS, získáte 7denní zkušební verzi zdarma. Chcete-li si ji prodloužit, můžete využít 45denní záruku vrácení peněz, kterou získáte po zaplacení již od 2,19 USD/měsíc.

Další informace o funkcích najdete v naší recenzi služby CyberGhost.

Klady

 • 7denní bezplatná zkušební verze přes zařízení iOS
 • 45denní záruka vrácení peněz
 • Levné plány předplatného
 • Skvělé pro streamování
 • Vynikající flotila serverů

Nevýhody

 • Žádná automatická ochrana Wi-Fi v aplikaci iOS
 • Žádný tunel OpenVPN ve verzi pro iOS

6. IPVanish – velmi rychlá VPN pro iPhone a iPad

IPVanish - velmi rychlá VPN pro iPhone
Sídlí v:Spojené státy americké
Neomezená data:Ano
Odblokování služby Netflix:Ano (pouze placené)
Aktuální nabídka:🔥 Získejte 72% z IPVanish!🔥

Další možností nejlepší VPN pro zařízení se systémem iOS je rychlá a spolehlivá IPVanish. U tohoto poskytovatele neexistuje bezplatná verze, ale můžete si ji vyzkoušet bez rizika s 30denní zárukou vrácení peněz. Máte tedy čas vyzkoušet všechny skvělé funkce, které IPVanish nabízí.

Aplikace pro iPhone nabízí velmi pohodlné a jednoduché rozhraní. Vše je přehledně rozděleno ve spodní části obrazovky a nebudete mít problém zjistit, jak ji používat.

S IPVanish se nemusíte obávat o své zabezpečení, protože vaše data šifruje spolehlivým šifrováním AES-256. Poskytovatel navíc nabízí různé tunelovací protokoly, z nichž jeden je nejrychlejší a nejbezpečnější WireGuard. A servery IPVanish sice nejsou specializované na torrenty, ale přesto je podporují.

IPVanish pro iPhone a iPad

Pokud máte zájem o streamování, máte štěstí. IPVanish odblokovává všechny nejoblíbenější streamovací weby, jako je Netflix nebo Hulu. Navíc si můžete vybrat z obrovské flotily více než 2000 serverů v 50 zemích, takže máte na dosah ruky globální knihovny obsahu.

Nyní je aplikace pro iOS uživatelsky přívětivá a nastavení nabízí několik možností přizpůsobení. Nabízí také připojení na vyžádání, zkratky Siri a funkce alternativního režimu připojení.

IPVanish můžete získat za příznivou cenu 3,33 USD/měsíc a pokrýt až neomezené množství zařízení.

IPVanish

Chcete-li se dozvědět více, přejděte na naši recenzi IPVanish.

Klady

 • Velké rychlosti
 • Mnoho serverů
 • Odblokování streamovacích webů
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Různé tunelovací protokoly

Nevýhody

 • Žádný vypínač v systému iOS
 • Velmi málo funkcí v aplikaci iOS
 • Žádná bezplatná verze

7. PureVPN – bezpečná VPN pro zařízení se systémem iOS

iOS - PureVPN
Sídlí v:Britské Panenské ostrovy
Neomezená data:Ano
Odblokování služby Netflix:Ano (pouze placené)
Aktuální nabídka:🔥 Získejte PureVPN, nyní 81% SLEVA + 3 měsíce ZDARMA!🔥

Další možností pro uživatele iOS je PureVPN, kterou si můžete stáhnout zdarma. Tento poskytovatel má rozsáhlý seznam serverů – více než 6500 v 78 zemích. A přestože není k dispozici bezplatná verze ani zkušební verze, můžete si PureVPN vyzkoušet bez rizika díky 31denní záruce vrácení peněz.

Pro uživatele iPhonu může být užitečné, že aplikace zobrazuje doporučení serverů. Navíc si můžete servery zařadit do oblíbených. Tímto způsobem můžete vždy přistupovat k serveru, který potřebujete, aniž byste museli procházet celý seznam.

Pokud jde o zabezpečení, PureVPN si na nic nehraje. Používá spolehlivé šifrování AES-256, které zajišťuje špičkové zabezpečení. Vaše data tak budou nenabouratelná.

PureVPN - VPN zdarma

S hodnocením výkonu byste měli být více než spokojeni. Můžete si vybrat mezi tunelovacími protokoly WireGuard, OpenVPN a IKEv2 pro rychlé připojení a bezproblémový uživatelský zážitek.

Problémem nebude ani streamování, PureVPN úspěšně odblokovává knihovny všech vašich oblíbených streamovacích webů, jako je Netflix, Hulu nebo BBC iPlayer.

A to vše můžete získat relativně levně. Ceny předplatného PureVPN začínají na 2,08 USD/měsíc a najednou můžete pokrýt až 10 zařízení. Pro vyšší bezpečnost navíc můžete platit nejen kreditní kartou, ale přijímají i platby v kryptoměnách.

Pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si celou recenzi PureVPN.

VPN a proxy od PureVPN

Klady

 • Neomezená šířka pásma
 • Šifrování AES-256
 • 31denní záruka vrácení peněz
 • Různé tunelovací protokoly
 • Uživatelsky přívětivé

Nevýhody

 • Žádná bezplatná verze
 • Omezené funkce iOS
 • Problémy s připojením

8. Ivacy VPN – nejslabší VPN pro iPhone a iPad

Ivacy VPN - horší VPN pro iPhone
Sídlí v:Singapur
Neomezená data:Ano
Odblokování služby Netflix:Ano (pouze placené)
Aktuální nabídka:🔥Získejte Ivacy VPN, nyní 90% OFF + dárek!🔥

Ivacy VPN je skvělá možnost VPN pro iPhone a iPad, ale není příliš známá. Tento poskytovatel nabízí působivých více než 5700 serverů v 68 zemích, takže vždy najdete dobré připojení. Neexistuje však žádná bezplatná verze. Můžete si však pořídit jednodenní zkušební verzi a vyzkoušet všechny prémiové funkce.

Aplikace pro iOS je velmi podobná verzi pro Android, ta má však méně funkcí. Navíc můžete procházet servery, které jsou uspořádány podle svého účelu, například streamování nebo torrenty. A protože můžete připojit 10 zařízení současně, můžete si ji pořídit i pro Windows nebo macOS.

Co se týče rychlosti, nepatří tato síť mezi nejrychlejší VPN. Neexistuje žádný protokol WireGuard, ale můžete si vybrat poměrně rychlý a spolehlivý protokol IKEv2 pro iOS. Ivacy VPN má navíc servery P2P, takže podporuje i torrenty.

Ivacy VPN recenze

Dále jsou to bezpečnostní údaje a Ivacy VPN chrání vaše data šifrováním AES-256. Spolehlivé zásady nezaznamenávání jsou nezbytným doplňkem, takže si můžete být jisti, že Ivacy VPN neukládá vaše data pro budoucí použití.

Pokud vás zajímá streamování, základní funkce jsou zajištěny – Ivacy VPN odblokovává Netflix, BBC iPlayes a YouTube.

Aplikace pro iOS se sice snadno používá, ale nenabízí další funkce. Mějte ji proto na paměti.

Službu Ivacy VPN můžete získat za pouhých 1,00 USD/měsíc a navíc s 30denní zárukou vrácení peněz.

Další informace naleznete v recenzi Ivacy VPN.

Ivacy VPN

Klady

 • Velká flotila serverů
 • Podporuje torrenty
 • Odblokování streamovacích webů
 • Jednodenní zkušební verze zdarma
 • 30denní záruka vrácení peněz

Nevýhody

 • Žádný vypínač pro zařízení iOS
 • Nižší rychlosti
 • Aplikace pro iOS postrádá funkce

9. Proton VPN – rychlá a bezpečná bezplatná VPN

Proton VPN pro iPhone
Sídlí v:Švýcarsko
Neomezená data:Ano
Odblokování služby Netflix:Ano (pouze placené)
Aktuální nabídka:🔥 Získejte až 50% slevu na Proton VPN! 🔥

Proton VPN je naší nejlepší volbou bezplatné VPN pro iPhony a iPady. To proto, že nabízí neomezená data. To ale není všechno, protože také zavedla šifrování na vojenské úrovni a má zásady zákazu záznamů.

Verze aplikace VPN pro systém iOS obvykle za verzí pro systém Android značně zaostává. V tomto případě tomu tak není. Budete moci využívat funkci kill switch, akcelerátor VPN a prevenci úniku DNS. Jediné funkce, které jsou vyloučeny, jsou rozdělené tunely.

Navíc si na obrazovku můžete přidat widget aplikace Proton VPN. To vám umožní připojit se k síti VPN, aniž byste museli aplikaci hledat nebo otevírat.

Proton VPN také umožňuje výběr mezi různými tunelovacími protokoly, což je u bezplatných VPN vzácný případ. Jedná se o tunelovací protokoly WireGuard, OpenVPN (UDP a TCP) a IKEv2/IPSec.

ProtonVPN recenze

Pokud si místo prémiové verze vyberete verzi zdarma, budete si moci vybrat pouze ze 3 zemí a jejich serverů. Pokud se však obáváte přeplněných serverů, pak vás možná potěší, že Proton VPN implementoval nástroj, který ukazuje aktuální vytížení serverů.

Jedinou nevýhodou bezplatné verze Proton VPN je, že nemáte přístup k Netflixu ani k žádné jiné velké streamovací platformě. Abyste tuto výsadu získali, museli byste svůj tarif povýšit na prémiový. Jeho ceny začínají na 4,99 dolaru měsíčně.

Pokud stále nejste přesvědčeni, podívejte se na naši podrobnou recenzi ProtonVPN.

ProtonVPN

Klady

 • Neomezená data
 • Neomezená šířka pásma
 • Šifrování vojenské úrovně
 • Protokol OpenVPN
 • Uživatelsky přívětivé stránky
 • Zásady zákazu záznamů

Nevýhody

 • Žádný Netflix pro uživatele zdarma
 • Bezplatné servery nepodporují torrenty
 • Je možné použít pouze jedno zařízení

10. Hotspot Shield – VPN s bohatými funkcemi pro iPhone a iPad

Hotspot Shield pro iPhone
Sídlí v:Spojené státy americké
Neomezená data:Ne
Odblokování služby Netflix:Ano (pouze placené)
Aktuální nabídka:🔥Ušetřete až 40% z Hotspot Shield!🔥

Hotspot Shield je bezplatná VPN pro iPhone bez předplatného a navíc je to jeden z mála poskytovatelů, jehož mobilní aplikace je velmi podobná verzi pro stolní počítače. Existuje sice bezplatná verze, ale ta je opravdu omezená.

Získáte aplikaci pro iOS s temnou tématikou, která se snadno ovládá. Získáte totiž jen hlavní okno s možností vybrat si zdarma servery s omezenou rychlostí. Pokud chcete uvolnit plný potenciál VPN, budete muset upgradovat.

Výkon prémiových tarifů vás nezklame díky extrémně rychlému tunelovacímu protokolu Catapult Hydra. Rychlost vašeho připojení tak nebude znatelně klesat a vaše streamování bude bez zpoždění. V rámci ochrany si navíc budete moci užívat extrémně bezpečné šifrování AES-128.

Hotspot Shield je bezplatná VPN

Pokud jde o streamování, je možné odemknout obsah pouze s předplatným Hotspot Shield Premium. S ním odemknete obsah z Netflixu, BBC iPlayer a YouTube. A díky drahému seznamu více než 3200 serverů v 80 lokalitách budete mít geograficky uzamčený obsah na dosah ruky.

Aplikace pro iOS je konkrétně vybavena kontrolou identity, správcem hesel a blokátorem nevyžádaných hovorů, musíte si však zakoupit prémiové předplatné. Protože bezplatná verze má spíše nedostatky v zabezpečení a funkcích.

Více informací najdete v naší recenzi služby Hotspot Shield.

Hotspot Shield

Klady

 • Bezplatná verze
 • 45denní záruka vrácení peněz
 • Dobrá rychlost
 • Bezpečná šifra

Nevýhody

 • Zásady bez záznamu nejsou auditovány
 • Žádná ochrana WireGuard
 • Omezená rychlost

11. Windscribe – solidní možnost VPN pro iOS

Windscribe
Sídlí v:Kanada
Neomezená data:Ne
Odblokování služby Netflix:Ano
Aktuální nabídka:🔥 Získejte 55% slevu s ročním plánem! 🔥

Windscribe vás možná přiměje skákat štěstím, protože odblokovává Netflix i pro uživatele zdarma. Jen mějte na paměti, že můžete využít pouze 10 GB dat chráněných VPN, takže měsíčně bude k dispozici jen několik epizod.

Abyste získali 10 GB, musíte navíc společnosti Windscribe poskytnout svou e-mailovou adresu. Pokud však chcete zůstat v co největší anonymitě, budete mít k dispozici pouze 2 GB.

Nicméně i po zadání e-mailové adresy zůstanete vcelku vbezpečí, protože Windscribe používá šifru AES-256 a má politiku nezaznamenávání (přestože se nachází vzemi aliance 5-Eyes).

Windscribe 2023

Aplikace pro iPhone má přehledný design, takže na hlavní obrazovce snadno najdete vše, co potřebujete. I když je poměrně zatížená, vše je velmi přehledné, takže se nezdálo, že by to byl problém.

Na Windscribe zbožňujeme širokou škálu tunelovacích protokolů, ze kterých si můžete vybrat: IKEv2, OpenVPN (UDP i TCP), Stealth a WStunnel. To je skvělá bezpečnostní výhoda, kterou u bezplatných VPN vidíte jen zřídka.

Windscribe je také slušně naplněn funkcemi. V bezplatné verzi získáte kill switch, SOCKS5 proxy, blokátor reklam a funkci zabezpečeného hotspotu. Kromě toho je možné také torrentovat a máte na výběr z 11 zemí, což je na bezplatnou VPN vynikající.

Pokud chcete mít ještě více než toto všechno, pak by bylo rozumné si předplatit placený plán Windscribe. Nemluvě o tom, že byste byli také ve větším bezpečí.

Pokud chcete získat více informací, přečtěte si naši podrobnou recenzi Windscribe VPN.

Windscribe VPN

Klady

 • 10 GB dat zdarma
 • Zásady zákazu záznamů
 • Bezplatná verze odblokovává americký Netflix
 • 11 zemí na výběr
 • Zákaznická podpora pro uživatele zdarma

Nevýhody

 • Se sídlem v Kanadě (aliance 5-Eyes)
 • Uživatelé zdarma nedostanou WireGuard
 • Průměrné rychlosti

Jak jsme testovali tyto bezplatné VPN pro iOS

Pro uživatele iOS není snadné vybrat si nejlepší bezplatnou VPN. Existuje řada důležitých údajů, kterým musíte při výběru věnovat pozornost. Proto níže najdete seznam, ze kterého jsme vycházeli při hledání nejlepší bezplatné VPN pro iPhone.

Jak jsme testovali tyto bezplatné VPN pro iOS
 • Zabezpečení. Hledejte šifrování AES-256 a bezpečné tunelovací protokoly jako OpenVPN nebo WireGuard. Snadno nedáme dopustit na VPN, která tyto nástroje nepoužívá.
 • Neomezená data. Čím větší je omezení, tím menší množství chráněné sítě budete mít k dispozici.
 • Rychlost. Nikdo nemá rád, když se síťové připojení začne ukládat do vyrovnávací paměti. Proto čím rychlejší je VPN, tím lepšího zážitku z prohlížení dosáhnete.
 • Vlastnosti. Bezplatné VPN jsou již poměrně chudé na funkce, takže je nutné hledat poskytovatele s bohatými funkcemi.
 • Tolerance pro iOS. Spousta poskytovatelů VPN nechává iOS za zády Androidu. Proto hledáme ty VPN, které stále nabízejí hodnotné funkce pro iOS.

Jak si v iPhonu zdarma nastavím VPN?

Registrace a nastavení bezplatné VPN v zařízení se systémem iOS je snadný a rychlý úkol. Níže najdete krátký návod, jak to udělat s NordVPN. Vezměte tedy svůj iPhone nebo iPad a postupujte podle pokynů:

Jak si mohu na iPhonu zdarma nastavit VPN?
 1. Přejděte do obchodu Apple App Store, vyhledejte a stáhněte si aplikaci NordVPN.
 2. Po dokončení instalace ji otevřete a přihlaste se.
 3. Vyberte plán předplatného. Budete moci využít 30denní záruku vrácení peněz.
 4. Spusťte aplikaci a klikněte na ikonu Nastavení v sekci účtu. Tam najdete kartu připojení VPN, kde si můžete vybrat jeden z tunelovacích protokolů, včetně NordLynx, IKEv2 nebo OpenVPN (varianta UDP nebo TCP).
 5. Připojte se k serveru a začněte bezpečně procházet!

Porovnání bezplatných aplikací VPN pro iPhone

Chcete-li zjistit, jak flexibilní bude bezplatná VPN pro iPhone, měli byste věnovat pozornost několika detailům. Patří mezi ně limity šířky pásma a dat, hodnocení, další podporovaná zařízení, možnosti týkající se streamovacích služeb a samozřejmě zásady ochrany osobních údajů. A abychom vám usnadnili jejich vyhledávání, seřadili jsme tyto informace do níže uvedené tabulky.

Srovnání bezplatných aplikací VPN pro iPhone
NordVPNSurfsharkAtlasVPNExpressVPNCyberGhostIPVanishPureVPNIvacy VPNProton VPNHotspot ShieldWindscribe
Značka
Datový limitNeomezenéNeomezené5 GBNeomezenéNeomezenéNeomezenéNeomezenéNeomezenéNeomezené500 MB denně10 GB
Hodnocení App Store4.74.94.84.74.14.23.953.94.24.6
Spolupracuje s Apple TVAnoAnoNeAnoAnoAnoAnoAnoAnoNeAno
Odblokování služby NetflixAnoAnoAno (pouze placené)AnoAnoAno (pouze placené)Ano (pouze placené)Ano (pouze placené)Ano (pouze placené)Ano (pouze placené)Ano
ProtokolováníZásady zákazu záznamůZásady zákazu záznamůZásady zákazu záznamůZásady zákazu záznamůZásady zákazu záznamůZásady zákazu záznamůZásady zákazu záznamůZásady zákazu záznamůZásady zákazu záznamůZásady zákazu záznamů nejsou auditoványZásady zákazu záznamů

Vítěz

Proč mohou být bezplatné sítě VPN nebezpečné

Jak používat VPN?

Navzdory určitým omezením, která jsou s bezplatnou VPN spojena, existují i další nevýhody. A to jsou ty, které mohou být hrozbou pro váš Mac nebo jiné zařízení se systémem iOS.

 • Bezplatné sítě VPN mohou vládě umožnit shromažďování údajů o uživatelích. Některé bezplatné sítě VPN umožňují vládě slídit, aby VPN mohla fungovat v některých zemích s přísnými omezeními. Například v Číně. V důsledku toho se slibované soukromí s VPN vytrácí.
 • Bezplatné VPN mají v úmyslu umístit sledovací zařízení z blíže nespecifikovaných důvodů. Důvody se mohou lišit. Například cílit na vás komerční obsah na základě vaší polohy a aktivity. Kromě toho může být dalším zdrojem peněz, protože umožňuje poskytovateli sledovat každý váš krok během připojení.
 • Bezplatná síť VPN může být zdrojem nákazy malwarem. Protože bezplatné VPN vydělávají peníze tím, že obtěžují své uživatele vyskakovacími reklamami třetích stran, může se malware do vašeho Macu dostat prostřednictvím reklamy.
Proč mohou být bezplatné VPN nebezpečné
 • Bezplatná síť VPN vybízí k nechtěným reklamám. Protože bezplatné VPN nevydělávají přímo na vás, dělají ďábla a umožňují třetím stranám zasahovat do vašeho prohlížení. V důsledku toho se vám po připojení k bezplatné VPN může zobrazovat více vyskakovacích reklam nebo videoreklam než dříve.
 • S bezplatnou VPN může dojít k únosu prohlížeče. Jakmile dojde k únosu prohlížeče, můžete být přesměrováni na webové stránky, které jste neměli v úmyslu navštívit. A často jsou zmíněné webové stránky škodlivé, o kterých víte, že nejsou zdravé pro vaše zařízení iOS a vaše soukromí.
 • Bezplatné služby vám pravděpodobně nabídnou zhoršenou bezpečnost. U bezplatných VPN je pravděpodobnější, že budete mít k dispozici velmi omezený seznam tunelovacích protokolů. Jedním z nich může být protokol PPTP, který je zastaralý a nešifruje váš provoz. Proto narazíte na bezpečnostní mezery a své soukromí online necháte za svými zády.

Jak již můžete předpokládat, bezplatné VPN musí nějakým způsobem vydělávat peníze, aby si mohly udržet své služby (ačkoli se jedná o dočasná řešení). Odtud se tedy stáváte produktem, který zaručuje příjem. Místo peněz, které byste zaplatili za prémiovou VPN, můžete obětovat vlastní bezpečnost. Jak již bylo řečeno, placení za VPN vám způsobuje mnohem méně problémů.

Bezplatné aplikace VPN pro iPhone, kterým se vyhnout

Přečtěte si našeho podrobného průvodce, kde se dozvíte více o rozdílech mezi bezplatnými a placenými VPN.

Bezplatné sítě VPN pro iPhone, kterým se vyhnout

Bezplatné VPN pro iPhone

Všichni se shodneme na tom, že existují bezplatné VPN, které jsou dostatečně důvěryhodné, aby měly přístup k vaší skutečné IP adrese. Shodneme se však ještě na jedné věci – určitě nenaletíte na VPN, která je zařazena na černou listinu, kterou najdete níže.

 1. Betternet – ačkoli je tento poskytovatel považován za jednu z nejlepších bezplatných VPN pro iOS, jeho kroky týkající se vašeho zabezpečení vypovídají o něčem jiném. Máme tím na mysli, že u Betternetu může dojít k úniku vaší IP adresy nebo k nakažení malwarem.
 2. Hotspot Shield – pokud chcete zůstat v co největší anonymitě, obejděte Hotspot Shield. U tohoto bezplatného poskytovatele VPN bylo zjištěno, že ve své aplikaci používá sledovací zařízení. A také byl zjištěn únik DNS.
 3. Opera VPN – Operu pravděpodobně znáte jako prohlížeč. Ale také tvrdí, že má bezplatnou VPN, což je pouze proxy server prohlížeče, který vám může pomoci zůstat v anonymitě, ale nic jiného. Přesto Opera VPN není v tomto směru úspěšná, protože široce shromažďuje údaje o uživatelích a je vlastněna čínskou společností.

Videopohled: bezplatné VPN pro iPhone

Nejlepší nabídky VPN

Závěr

Bezplatná VPN může být užitečným bezpečnostním nástrojem například při ochraně soukromí při připojení k veřejné wifi nebo při hledání funkce, která vyhovuje vašim potřebám. Stojí však tyto výhody za to, abyste místo toho prodávali své osobní údaje?

Pokud jste připojeni k bezplatné síti VPN, může být ohrožena vaše historie procházení a osobní údaje. Naopak předplatné placené VPN pro iPhone vyžaduje, abyste trochu vyprázdnili peněženku, ale ušetří vám spoustu nervů a zaručí silnou ochranu.

Celkově byste měli poskytovatele VPN vždy zvážit, než se do jeho služeb ponoříte naplno.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky