Polygon’s Challenger Eyes 50% Boom & Cardano Ready to Rally

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

Analytik a obchodník Ali Martinez naznačuje, že technické ukazatele pro dva altcoiny jsou optimistické, protože celková tržní kapitalizace kryptoměn dosahuje 19měsíčního maxima.

Počínaje konkurentem Polygonu (MATIC) Optimism (OP) Martinez své sledující na sociální platformě X informuje, že tento kryptoměnový projekt z druhé vrstvy Etherea vyvinul na třídenním grafu vzestupný paralelní kanál a v současné době se nachází v “režimu objevování ceny”.

Vzestupný paralelní kanál vzniká, když je cena aktiva ohraničena třemi paralelními trendovými čarami. Pohyb pod centrální linií kanálu je obecně vnímán jako medvědí, zatímco pohyb nad ní jako býčí.

“Vzhledem k tomuto vzorci by OP mohl zaměřit svůj zrak na horní hranici kanálu a potenciálně se zaměřit na cenu okolo 6 USD.”

Prozkoumejte technické ukazatele a analýzu trhu optimismu
Polygon's Challenger – Optimismus (OP)

Podle poslední aktualizace je cena Optimism na úrovni 3,81 USD, což je zhruba o 57 % méně než její cílová hodnota 6 USD.

Přesuneme-li pozornost na Cardano (ADA), Martinez poznamenává, že tato kryptoměna, která je podle tržní kapitalizace na osmém místě, vytvořila na svém čtyřhodinovém grafu symetrický trojúhelníkový obrazec. Martinez naznačuje, že by Cardano mohlo zažít prudký růst, pokud se mu podaří upevnit robustní hladinu podpory nad 0,63 USD.

“Takový pohyb [udržitelné uzavření svíčky nad 0,63 USD] vyvolá proražení, které by mohlo připravit půdu pro rally ADA směrem k 0,78 USD.”

Akcie Cardano (ADA), která se podle tržní kapitalizace umístila na osmém místě, vytváří na svém 4hodinovém grafu symetrický trojúhelníkový obrazec.
Symetrický trojúhelníkový vzor na grafu Cardano (ADA)

V současné době se Cardano obchoduje za 0,648 USD.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky