Společnost Sony mění značku Amber Japan na S.BLOX a plánuje velké obnovení kryptografické burzy

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

V loňském roce společnost Sony provedla strategickou a zároveň nenápadnou akvizici místní kryptoměnové burzy Amber Japan, dříve známé jako DeCurret.

Tato akvizice, provedená prostřednictvím dceřiné společnosti Sony Quetta Web, proběhla pod radarem kvůli nedostatečnému veřejnému působení Quetta Web.

Nedávno společnost Amber Japan oznámila svůj rebranding na S.BLOX, čímž oficiálně odhalila své vlastnictví společností Sony. Společnost S.BLOX uvedla, že v lednu vylepšila svou nabídku kryptoměn WhaleFin a plánuje další vylepšení. Cílem burzy je spolupracovat s různými podniky skupiny Sony.

V současné době nabízí propagační nabídku pro zákazníky společnosti Nuro Mobile, smluvního prodejce mobilních telefonů Sony. Noví zájemci o registraci na WhaleFin získají bitcoiny v hodnotě 3 000 jenů, což je přibližně 18,60 USD. Společnost Nuro Mobile působí v rámci Sony Network Communications.

Strategické investice posilují přítomnost společnosti Sony v oblasti blockchainu

V loňském roce stejná divize společnosti Sony investovala do společnosti Startale Labs, tvůrce sítě Astar, parachain Polkadot.

Kromě toho společnosti Sony a Startale Labs založily společný podnik na vývoj blockchainu Sony, který má v úmyslu využít duševní vlastnictví skupiny v celém metaverzu.

Díky majetku, jako jsou Sony Pictures, Music a PlayStation, má společnost Sony řadu značek, které může integrovat do svých blockchainových iniciativ.

Tlak banky Sony na NFT a digitální finanční inovace

Sony Bank také rozšiřuje svou digitální stopu s nadcházejícím spuštěním aplikace Sony Bank Connect, která nabízí odměny za zábavu NFT vázané na finanční produkty. Předběžná registrace do aplikace na webu3 byla zahájena před dvěma týdny.

Kromě toho společnost Sony provozuje tržiště NFT, SNFT, kde mohou uživatelé hodnotit své NFT.

Digitální banka je aktivní v oblasti blockchainu a plánuje vydávat stablecoiny na blockchainu Polygon.

V březnu pilotně vydala token zeleného finančního cenného papíru v hodnotě 1 milionu dolarů určený pro retailové investory, a to za použití dolarů, poté, co předtím spustila vlastní token nemovitostí.

Odvážný krok na trh kryptoměn

Společnost Sony plánuje obnovit kryptografickou burzu WhaleFin s novou aplikací, jak oznámil server PR Times. Tento krok znamená významný vstup společnosti Sony do kryptografického prostoru.

Již dříve společnost Sony zkoumala Web3 prostřednictvím investic a partnerství, včetně inkubačního programu Web3 se sítí Astar Network a podání patentové přihlášky na přenos nepřevoditelných tokenů (NFT) mezi různými hrami a konzolemi.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky