AI Token Surges: Mohlo by dojít k 250% nárůstu na 7,5 dolaru.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

Krátce poté, co Worldcoin (WLD), průkopnická iniciativa v oblasti digitální identity, kterou spoluzaložil průkopník ChatGPT Sam Altman, vystoupal na pozoruhodné nové historické maximum (ATH) na úrovni 7,46 USD, vykazuje široce sledovaný token umělé inteligence (AI) silné náznaky rozšíření svého býčího tempa, které by mohlo katapultovat o ohromujících 250 %.

Worldcoin totiž na denním grafu nedávno prorazil svůj vzestupný paralelní kanál, což signalizuje něco, co se zdá být předehrou k potenciální vzestupné trajektorii, která by ho mohla vynést do větších výšin. Tato analýza se shoduje s postřehy, o které se 19. února podělil expert na kryptoměny Ali Martinez ve svém nedávném příspěvku.

Martinez, který se pustil do podrobností, formuloval scénář, podle něhož by Worldcoin mohl vystoupat na 15 USD a potenciálně dokonce dosáhnout 26 USD, což by v druhém případě znamenalo ohromující nárůst o 250 %, podmíněný udržitelností tohoto průrazu, v souladu s historickými vzorci grafu WLD od srpna 2023.

Stojí za zmínku, že nedávný nárůst ceny Worldcoinu se shoduje s představením nejnovější inovace společnosti OpenAI, modelu umělé inteligence pro převod textu na video s názvem Sora, který někteří označují jako “Hollywoodský zabiják” díky jeho schopnosti generovat 60sekundová videa, která jsou prakticky k nerozeznání od reálných záběrů.

Vznik společnosti Worldcoin

Připomeňme, že genezi Worldcoinu lze vysledovat až k zapojení generálního ředitele OpenAI do spoluzakládání projektu pod hlavičkou Tools for Humanity, přičemž jeho token byl oficiálně spuštěn v červenci 2023. Při tomto spuštění kryptoměnové aktivum téměř okamžitě prudce vzrostlo o 60 %, k čemuž přispěla obrovská poptávka a oživení zájmu o generativní technologii umělé inteligence.

Worldcoin se však neubránil skepsi, zejména v Silicon Valley, kde jeho netradiční přístup k online ověřování identity, zahrnující oční duhovku skenující koule, vyvolal kritiku, která jej označila za “ďábelský výtvor” s “vysokou pravděpodobností selhání”.

Nicméně tato kritika neodradila uživatele, o čemž svědčí časté skenování duhovky, ke kterému dochází každých osm sekund, a aplikace World App, která v listopadu překročila 4 miliony stažení. Prudký nárůst velrybích transakcí zaznamenaný v prosinci, jak poznamenal Martinez, naznačuje přípravy na výrazný cenový pohyb.
V době psaní tohoto článku se token Worldcoin obchoduje za 7,45 USD, což znamená pozoruhodný nárůst o 42,82 % za posledních 24 hodin spolu s ještě působivějším nárůstem o 196,58 % za předchozích sedm dní a měsíčním ziskem 190,1 %.

Závěrem lze říci, že nedávný bezprecedentní nárůst ceny WLD může naznačovat obnovené nadšení pro technologické pokroky společnosti a optimismus ohledně budoucí výkonnosti jejího kryptoaktiv. Přesto je rozumné, aby investoři před ponořením se do investice provedli důkladný průzkum a posoudili související rizika.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky