Autor knihy Bohatý táta, chudý táta předpovídá, že Bitcoin stoupne na 350 tisíc dolarů

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

Známý autor osobních financí Robert Kiyosaki věří, že Bitcoin dosáhne do 25. srpna 2024 hodnoty 350 000 dolarů. Autor knihy „Bohatý táta, chudý táta“ vždy podporoval Bitcoin jako spolehlivou alternativu k tradičním penězům.

V nedávném příspěvku Kiyosaki předpověděl, že Bitcoin dosáhne 350 000 dolarů kvůli jeho nedůvěře v americké představitele. Kritizoval prezidenta Bidena, ministryni financí Janet Yellenovou a předsedu Fedu Jeroma Powella, nazval je „3 Stooges v reálném životě“ a vyjádřil přesvědčení o jejich nekompetentnosti.

Kiyosaki doporučil nakoupit více bitcoinů jako ochranu před špatným řízením ekonomiky. Často kritizoval výdajovou politiku americké vlády a tisknutí peněz pod vedením Bidena.

Ačkoli Kiyosaki věří v Bitcoin dlouhodobě, jeho cíl 350 000 dolarů za dva měsíce je velmi optimistický. Aby Bitcoin této ceny dosáhl do srpna, musel by ze současné úrovně kolem 71 000 USD vzrůst o více než 380 %.

Přesto Kiyosaki vidí potenciál pro silný růst Bitcoinu a tvrdí, že jeho předpověď „není lež“. Začátkem tohoto roku podpořil dlouhodobou předpověď ceny Bitcoinu od společnosti Ark Invest ve výši 2,3 milionu dolarů.

Tato odvážná předpověď následuje po prudkém růstu amerických spotových ETF na bitcoin, které v úterý zaznamenaly druhý nejvyšší denní příliv v historii ve výši více než 880 milionů dolarů.

Rostoucí akceptace hlavního proudu posílila Kiyosakiho výhled. S tím, jak velká finanční centra jako Austrálie, Velká Británie a USA přijímají spotové ETF na bitcoin, roste důvěra.

I když se 350 000 USD do srpna zdá být příliš optimistické, Kiyosaki věří v potenciál Bitcoinu jako ochrany proti tomu, co považuje za špatnou vládní politiku. Vyzývá investory, aby pokračovali v nákupu Bitcoinu.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky