Kdy altcoiny dosáhnou 1 bilionu dolarů? Kryptografický expert se vzdal předpovědi

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

Uprostřed převládajícího oživení v širším sektoru kryptoměn se segment altcoinů neocitá na této vzestupné trajektorii výjimkou. V současné době se tržní kapitalizace altcoinů pružně drží nad klíčovou hranicí, což neuniklo bystrému oku kryptoanalytika Michaëla van de Poppeho.

Podle jeho postřehů, vyložených v rozsáhlém příspěvku z 30. ledna, překonala celková tržní kapitalizace kryptoměn bez Bitcoinu (BTC) významný milník 675 miliard dolarů. Van de Poppe je ohledně trajektorie optimistický a očekává trvalý pohyb směrem vzhůru k vytoužené hranici 1 bilionu dolarů, případně i překonání 1,25 bilionu dolarů během následujících dvou až čtyř měsíců.

Nejsilnější altcoiny

Van de Poppeho postřehy se noří hlouběji do dynamiky altcoinového trhu a zdůrazňuje pozoruhodný posun, neboť úspěšně dobývá zpět 200týdenní klouzavý průměr (MA) a přeměňuje někdejší rezistenci na úrovni přibližně 675 miliard dolarů na podpůrný základ. Tento strategický manévr připravil půdu pro vzestupný trend, přičemž další úrovně rezistence

identifikované expertem na obchodování s kryptoměnami jsou umístěny na úrovni přibližně 1 bilionu dolarů a 1,257 bilionu dolarů.

V rámci tohoto dynamického altcoinového prostředí vykazují některé kryptoměny větší odolnost a sílu než jiné. Ukázkovým případem je Polygon (MATIC), který vykazuje robustní technické a fundamentální ukazatele. Přestože se v předchozím roce potýkal s problémy, MATIC usiluje o zdvojnásobení své ceny a cílí na rozmezí 1,25 až 1,50 USD.

Kromě toho Ethereum (ETH), vedoucí altcoin podle tržní kapitalizace, nedávno dosáhl milníku, když poprvé od října 2022 překonal Bitcoin. Současně zvýšená aktivita na trhu s deriváty pro Ethereum naznačuje potenciální přeskupení kapitálových toků, jak je uvedeno v nejnovější zprávě společnosti Glassnode.

Ve velkém měřítku vykazuje trh altcoinů společně pozoruhodnou odolnost, což podporuje van de Poppeho pozitivní prognózy budoucích zisků. Je však třeba poznamenat, že prostředí kryptoměn je dynamické a podléhá rychlým změnám. Obezřetný přístup proto zahrnuje provedení důkladného průzkumu před přijetím investičních rozhodnutí.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky