Růst peněženek Cardana prudce stoupá

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

Společnost Cardano (ADA) se stala významným hráčem na trhu kryptoměn, o čemž svědčí prudký nárůst počtu vytvořených peněženek, což naznačuje rostoucí přijetí její blockchainové sítě. V posledním období došlo ke znatelnému nárůstu zakládání nových peněženek Cardano, což odráží rostoucí zájem o tuto platformu.

Údaje získané z Cardano Blockchain Insights odhalují pozoruhodný nárůst vytváření peněženek o téměř 90 % v období od 22. února do 23. února, kdy jejich počet vzrostl z 1 706 na 3 227. Ačkoli se tempo růstu od té doby mírně zmírnilo, celková trajektorie zůstává pozitivní a celkový počet peněženek se blíží 4,6 milionu.

Cardano přitahuje různorodé investory

Analýza podílů ADA v rámci těchto peněženek ukazuje rozmanitou základnu investorů, přičemž menší peněženky zaznamenávají drobné poklesy, zatímco větší investoři zaznamenávají růst svých podílů. Peněženky držící 1 až 10 milionů ADA zaznamenaly nárůst o 1,01 % a peněženky držící 10 až 100 milionů ADA zaznamenaly ještě výraznější nárůst o 2,14 %.

Tato různorodá investorská základna naznačuje, že Cardano oslovuje jak drobné, tak velké investory, kteří aktivně upravují své držby v reakci na dynamiku trhu, čímž posilují tržní pozici Cardana a pečují o odolný ekosystém.

“Dlouhodobí držitelé: Vliv na budoucí cenu

Analýza dat od společnosti IntoTheBlock odhaluje přesvědčivý pohled na rozložení tokenů ADA v různých obdobích držení. Působivé je, že v peněženkách dlouhodobých investorů je bezpečně uložena významná skrýš 3 milionů tokenů, což ukazuje neochvějnou víru v trvalý potenciál Cardana. Kromě toho je další podstatná část 1,23 milionu tokenů povinně držena po dobu od jednoho do dvanácti měsíců, zatímco dalších 231 550 tokenů je čerstvě vyražených nebo nakoupených, které našly domov v peněženkách na méně než měsíc. Toto rozložení podtrhuje spektrum strategií a nálad investorů a přispívá k robustnosti a všestrannosti ekosystému Cardano.

Přírůstek 4,6 milionu nových peněženek podtrhuje významný růst sítě Cardano a naznačuje rostoucí zájem a potenciál. Tento nárůst naznačuje, že Cardano přitahuje širší uživatelskou základnu, čímž upevňuje svou pozici předního hráče v blockchainovém odvětví.

Čeká nás korekce?

V nedávné analýze vyjádřil analytik Ali Martinez opatrnost a naznačil potenciální korekci pro ADA.

S využitím nástroje TD Sequential pro identifikaci překoupených nebo přeprodaných podmínek Martinezova analýza naznačuje možný pokles po nedávném prudkém růstu ADA, ačkoli přesný výsledek zůstává nejistý.

Ačkoli se cenový trend na vyšších časových rámcích nijak výrazně neposunul, nedávný vzestup může Martinezovu předpověď zpochybnit, což poukazuje na složitost tržní dynamiky a vyvíjející se povahu trendů kryptoměn.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky