Věřitelé společnosti Mt. Gox: Na splátky bitcoinů čekají až 3 měsíce.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

Věřitelé společnosti Mt Gox si budou muset na splátky Bitcoinů a Bitcoin Cash počkat až tři měsíce. Podle dokumentu správce to závisí na tom, u které kryptografické burzy své pohledávky přihlásili.

Správce zaniklé kryptoměnové burzy oznámil 5. 7. 2024, že v návaznosti na sanační plán bylo zahájeno splácení u některých určených kryptoměnových burz.

Správce vysvětlil, že časový harmonogram výplat se u jednotlivých burz liší. Například burza Kraken má na zpracování výplat 90 dní, zatímco burze Bitstamp to může trvat až 60 dní. BitGo bude mít výplaty viditelné do 20 dnů a SBI VC Trade i Bitbank dokončí výplaty do 14 dnů.

Každá určená kryptoměnová burza musí do určitého počtu dní od přijetí od správce přidat BTC nebo BCH na zůstatek na účtu věřitele nebo je převést do propojené peněženky.

Správce rovněž poznamenal, že splátky oprávněným věřitelům budou provedeny neprodleně, pokud splní určité podmínky. Mezi ně patří potvrzení platnosti registrovaných účtů, souhlas s dohodou určených kryptografických burz a dokončení jednání se správcem.

Výzkumník transakcí

Dnes 05/07/2024 Mt Gox převedla na peněženku 47 228,7 BTC v hodnotě přibližně 2,71 miliardy dolarů. Tato aktiva pak byla podle údajů společnosti Arkham přesunuta v několika transakcích, včetně 1 545 BTC v hodnotě 85 milionů USD do horké peněženky na kryptografické burze Bitbank.

Heatmap likvidací

Cena bitcoinu dnes v jednu chvíli klesla pod 54 000 USD. V současné době se obchoduje za 54 270 USD, což představuje pokles o 6,48 % za posledních 24 hodin. Kromě toho širší trh s kryptoměnami zaznamenal denní likvidaci v hodnotě více než 665 milionů dolarů napříč centralizovanými burzami.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky