Aplikace Strike Bitcoin je spuštěna ve Velké Británii: Odemkněte globální převody

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

Ve Spojeném království byla spuštěna aplikace Strike pro bleskové platby bitcoiny. Toto rozšíření umožňuje obyvatelům Spojeného království nakupovat, prodávat a převádět bitcoiny v globálním měřítku.

Společnost Strike, kterou založil Jack Mallers, se snaží zpřístupnit Bitcoin a učinit ho uživatelsky přívětivým prostřednictvím své mobilní aplikace, která využívá sílu sítě Lightning Network. Tímto spuštěním ve Velké Británii rozšířila společnost Strike svůj dosah do 100 zemí světa.

Jack Mallers vyjádřil odhodlání společnosti zvyšovat míru přijetí Bitcoinu a poskytovat své služby celosvětově, a to i přes složitost různých předpisů. “Naše práce ještě zdaleka není u konce,” zdůraznil.

Aby mohli uživatelé používat Strike ve Velké Británii, musí vyplnit kvíz o Bitcoinu “posouzení vhodnosti”, jak nařizují místní předpisy. Aplikace také obsahuje standardní varování před riziky, která uživatele informují o možných rizicích.

Zákazníci ve Spojeném království mohou využívat několik funkcí, které Strike nabízí. Mezi tyto funkce patří nákup Bitcoinů pomocí okamžitých bankovních převodů, nastavení opakovaných nákupů pro větší pohodlí a výběr Bitcoinů do peněženek pro vlastní úschovu pro větší kontrolu.

Aplikace využívá síť Lightning Network, která umožňuje okamžité, neomezené a bezplatné platby mezi uživateli Strike po celém světě. To zajišťuje bezproblémový zážitek z nadnárodních převodů a eliminuje tření.

Navzdory tomu, že některé společnosti opouštějí britský trh, expanze Strike dokazuje její víru v potenciál Bitcoinu. Velká Británie jako šestá největší ekonomika světa představuje významné příležitosti pro růst a přijetí.

Společnost Strike je i nadále odhodlána zpřístupnit Bitcoin běžným uživatelům i podnikům po celém světě. Přestože čelí regulačním výzvám specifickým pro daný region, společnost usilovně pracuje na dodržování místních zákonů a zároveň zajišťuje poskytování základních funkcí a služeb.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky