Jak změnit polohu v iPhonu v roce 2023

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

Můžete na iPhonu zfalšovat svou polohu?

Ano, na iPhonu můžete předstírat svou polohu pomocí VPN, která vám umožní připojit se k serveru v jiné zemi, takže vašemu iPhonu bude přidělena IP adresa z této oblasti. Díky tomu se bude zdát, že se nacházíte v dané zemi, což vám umožní obejít regionální omezení a podvrhnout polohu iPhonu.

Jak zjistíte, zda vaše VPN na iPhonu funguje?

Pokud jste se pomocí VPN připojili k serveru v jiné zemi, ale stále nemůžete odblokovat požadovaný obsah, zkontrolujte IP adresu svého iPhonu. Můžete to udělat tak, že na Googlu vyhledáte What's my IP address a zkontrolujete, zda se shoduje s IP adresou ve vaší VPN.

Jaká je nejlepší VPN pro iPhone?

NordVPN je naším tipem na nejlepší VPN pro iPhone, protože má nejlepší aplikaci pro iOS, kterou jsme testovali. Její používání je opravdu snadné a má řadu dalších funkcí, včetně vypínače, který není součástí mnoha aplikací VPN pro iOS.

Mohu ručně změnit polohu v iPhonu?

Polohu můžete změnit v nastavení iPhonu a v nastavení App Store. Pro přístup k obsahu nebo stahování aplikací z této polohy si však budete muset vytvořit nový účet Apple ID. Naštěstí je změna IP adresy pozoruhodně jednoduchá. Stačí si stáhnout spolehlivou síť VPN, připojit se k serveru v preferované lokalitě a tato omezení obejít.

Jak změnit polohu iPhonu bez VPN?

Změnit polohu iPhonu bez VPN je poměrně snadné. Přestože nebude napájena výhodami VPN, lze polohu přepnout úpravou nastavení zařízení – ručním zadáním nové polohy nebo povolením automatického zjišťování polohy iPhonem.

Je změna polohy v iPhonu legální?

Ano, změna polohy v iPhonu je zcela legální. Tedy pokud používáte VPN. Je však důležité mít na paměti, že bez platného způsobu platby a adresy z daného regionu nemůžete v Apple App Store nakupovat.

Důvodů, proč chcete změnit umístění Apple, může být celá řada. Nejčastěji se tak děje proto, abyste obešli geografická omezení platforem, jako je Netflix, HBO, Disney+ atd., a získali přístup k obsahu z celého světa. Změnou polohy iPhonu navíc můžete skrýt svou skutečnou polohu před hackery nebo zvědavci a chránit své soukromí online.

Apple vám to sice neusnadňuje, ale dobrou zprávou je, že stačí renomovaná VPN. Ta vám poskytne novou IP adresu ze zvoleného místa a zašifruje vaše data, takže budete moci přistupovat k obsahu s geografickým omezením a zároveň zůstanete v bezpečí.

Jak změnit polohu na iPhonu

V tomto průvodci vám vysvětlíme, jak změnit polohu na iPhonu pomocí sítě VPN a co dělat, když se vám to nedaří.

Jak změnit polohu v iPhonu pomocí VPN?

 • Vyberte si renomovanou VPN s aplikací pro iOS. Doporučujeme NordVPN – SLEVA 63 %.
 • Stáhněte a nainstalujte software a dokončete proces registrace.
 • Připojte se k serveru v požadovaném umístění.
 • Užijte si přístup k obsahu, stránkám a službám z jiné části světa.

Proč byste měnili polohu iPhonu?

Přestože iPhony mají některé bezpečnostní funkce, VPN je základním nástrojem kybernetické bezpečnosti pro každé zařízení Apple. Zde jsou hlavní výhody změny polohy iPhonu pomocí VPN:

Jak změním umístění VPN?
 • Přístup k různým verzím oblíbených streamovacích služeb. Většina streamovacích platforem, včetně Netflixu, Amazon Prime Video a Disney Plus, nabízí v každé zemi jiný katalog obsahu, aby vyhověla místním licenčním zákonům a distribučním právům. Změnou IP adresy na iPhonu budete moci tato regionální omezení obejít, takže budete moci odblokovat různé knihovny obsahu.
 • Přístup ke streamovacím službám, které nejsou dostupné v místě, kde se nacházíte. Ať už chcete sledovat BBC iPlayer mimo Velkou Británii nebo HBO Max mimo USA, změna polohy vám otevře celý svět streamovacích služeb, které by jinak nebyly dostupné.
 • Změna IP adresy v aplikacích. Existuje spousta aplikací, které zjišťují, kde se ve světě nacházíte, včetně her založených na poloze, jako je Pokemon Go, spolu s aplikacemi pro randění a sociálními médii, jako je Tinder, Snapchat a My Friends.
 • Práce na dálku. Můžete zůstat bezpečně připojeni ke svým pracovním systémům, aniž by vás ohrožovaly hrozby.
 • Přístup k levnějším nabídkám. V různých zemích můžete často získat přístup k levnějším letenkám a hotelům. Změna IP adresy vám tedy umožní přístup k různým nabídkám z jiných částí světa a ušetříte tak nějaké peníze.
 • Zachování soukromé polohy. Pokud se obáváte, že aplikace jako Google, Facebook nebo Instagram budou vědět, kde se nacházíte, můžete použít VPN, abyste skryli svou skutečnou polohu.
Mohu pomocí sítě VPN změnit polohu telefonu?
 • Online provoz bude šifrovaný. To znamená, že k němu nemají přístup hackeři, státní orgány ani inzerenti. To je důležité zejména v případě iPhonu, protože je pravděpodobnější, že jej budete používat k připojení k veřejné wifi na cestách. Koneckonců tato připojení jsou obvykle nezabezpečená a kyberzločincům usnadní proniknutí do vašich osobních údajů.

A jako by to nestačilo, VPN také zabrání vašemu poskytovateli internetových služeb (ISP) omezovat rychlost.

Nejlepší VPN pro změnu polohy na iPhonu

Pokud jde o VPN, existuje široká nabídka. Ne všechny VPN však fungují na iPhonu. A nejen to, nabízené funkce, rychlost a dokonce i zabezpečení se u jednotlivých poskytovatelů velmi liší.

Jak v iPhonu zfalšovat svou polohu?

Naštěstí jsme vyzkoušeli spoustu VPN a sestavili seznam nejlepších VPN pro změnu polohy v iOS. Každá z nich nabízí vynikající zabezpečení, vysoké rychlosti a spoustu dalších funkcí spolu se snadno použitelnou aplikací pro iPhone. A co je nejlepší, všechny mají 30denní záruku vrácení peněz, takže si je můžeš vyzkoušet, než se zavážeš k dlouhodobému platebnímu plánu.

Určitě si přečtěte našeho průvodce nejlepšími VPN pro iPhone.

Nebo se podívejte na náš přehled oblíbených VPN pro změnu polohy na iPhonu:

 1. NordVPN – nejlepší VPN pro změnu polohy na iPhonu s více než 5500 servery po celém světě
 2. Surfshark – cenově dostupná VPN s aplikací pro iOS a neomezeným připojením
 3. Atlas VPN – funkčně bohatá VPN pro změnu polohy iPhonu
Jak mohu zdarma změnit polohu iPhonu bez VPN?

Jak změnit polohu na iPhonu bez útěku z vězení

Změna polohy v iPhonu je opravdu snadná. A nemusíte ani stahovat aplikaci pro útěk z vězení do svého zařízení. Stačí postupovat podle našich pokynů krok za krokem:

 1. Stáhněte si a nainstalujte aplikaci VPN z obchodu Apple App Store. Doporučujeme NordVPN, protože má vynikající aplikaci pro iOS.
 2. Připojte se k serveru ve zvoleném umístění.
 3. Vymažte mezipaměť a soubory cookie iPhonu. Mohou obsahovat některé identifikační informace o vaší aktuální poloze.
 4. Začněte přistupovat k požadovanému obsahu.

Tento průvodce krok za krokem funguje také pro smartphony se systémem Android, například Samsung, Google nebo OnePlus.

Může VPN změnit polohu vaší země?

Jak otestovat, zda vaše VPN funguje?

Chcete-li se ujistit, že používaná síť VPN funguje, doporučujeme ji vyzkoušet:

 1. Před připojením k síti VPN si poznamenejte svou IP adresu.
 2. Připojte se k vybranému serveru VPN a přejděte na webovou stránku pro test IP a zkontrolujte IP adresu.
 3. Pokud je připojení VPN úspěšně navázáno, zobrazí se nová IP adresa, což znamená, že vaše VPN funguje.

A je to! Nyní můžete bezpečně procházet z vybraného místa.

Můžete změnit polohu GPS v iPhonu?

Změna polohy iPhonu pomocí bezplatné VPN

Existuje mnoho návodů a aplikací, které nabízejí změnu polohy GPS v iPhonu. Všechny jsme vyzkoušeli – a zatím jsme nenašli možnost, která by spolehlivě fungovala s nejoblíbenějšími aplikacemi na světě.

Apple je totiž známý svým uzavřeným ekosystémem s mnoha omezeními. Metody, které fungují na zařízeních se systémem Android a počítačích se systémem Windows, ne vždy fungují na iPhonu. To samozřejmě nebrání tvůrcům aplikací, aby v App Store vytvářeli desítky aplikací typu “změna GPS polohy iPhonu”.

Nemůžete změnit polohu iPhonu pomocí VPN?

Sliby jsou samozřejmě plané. Některé aplikace fungují čistě jako triky, které mají za úkol vytvořit falešné snímky obrazovky na Havaji, jiné jsou zlovolnější – chtějí po vás peníze za službu, kterou ve skutečnosti nemohou poskytnout. V takovém případě bychom doporučili používat spolehlivou službu VPN, jako je například NordVPN.

Existují způsoby, které mohou skutečně fungovat, ale jejich součástí je i útěk z vězení, abyste měli přístup k aplikacím, jako je Průvodce roamingem iOS. Útěk z vězení je však riskantní proces a ani v tomto případě neexistuje stoprocentní záruka, že bude skutečně fungovat podle vašich představ. Zažili jsme výpadky připojení a neustálé možné nebezpečí, že nás chytí a naše účty trvale zablokují.

Je změna polohy v iPhonu legální?

Teoreticky je sice možné změnit polohu GPS v iPhonu, ale připravte se na spoustu falešných aplikací nebo složitých postupů, u kterých není zcela zaručeno, že budou fungovat.

Je změna polohy v iPhonu legální?

Změna polohy v iPhonu je zcela legální. Tedy pokud používáte VPN. Je však důležité mít na paměti, že bez platného způsobu platby a adresy z daného regionu nemůžete v Apple App Store nakupovat.

Nemůžete změnit polohu na iPhonu pomocí VPN?

Pokud jste si stáhli VPN z obchodu Apple App Store a stále nemůžete změnit polohu, je možné, že vaše VPN nefunguje nebo jste se připojili k serveru v nesprávné oblasti.

Můžete změnit polohu GPS v iPhonu?

Pokud jste tyto věci vyloučili, může se jednat o jeden z následujících problémů:

 • Máte starší iPhone, iPad nebo iPod, který již není kompatibilní s vaší sítí VPN.
 • Vaše skutečná IP adresa může unikat.
 • Soubory cookie v iPhonu mohou ukazovat vaši skutečnou polohu.
 • VPN nemůže obejít regionální omezení pro web nebo službu, ke které chcete získat přístup.
 • Poloha GPS v iPhonu neodpovídá IP adrese ve VPN.

Chcete-li tyto problémy vyřešit, vyzkoušejte následující možnosti:

Jak zkontrolovat, zda vaše VPN funguje?
 • Ujistěte se, že máte v síti VPN povoleno nastavení ochrany proti úniku IP.
 • Použijte jiný prohlížeč.
 • Vymažte mezipaměť a soubory cookie.
 • Připojení k jinému serveru.
 • Obraťte se na zákaznický servis své sítě VPN.

Pokud se to nepodaří, je možná načase upgradovat VPN. Doporučení naleznete v našem seznamu nejlepších VPN pro iPhony, který najdete dříve v této příručce.

Jak změnit polohu iPhonu bez útěku z vězení

Změna polohy na iPhonu pomocí NordVPN

NordVPN vám poskytne novou IP adresu ve zvolené lokalitě – získáte přístup k webům a službám v dané oblasti a bezpečně zašifrujete svá data.

 • Stabilní připojení
 • Vysoké rychlosti
 • Velká flotila serverů

Změna polohy iPhonu pomocí bezplatné sítě VPN

Některé bezplatné sítě VPN pro iPhone vám sice mohou pomoci změnit IP adresu, ale nedoporučujeme vám to. Bezplatné VPN obvykle nemají aplikace pro iOS. A i když najdete takovou, která na iPhonu funguje, bude pomalejší a bude mít mnohem méně funkcí než placená služba.

Nejlepší služby VPN pro změnu polohy iPhonu

Ještě znepokojivější je, že bezplatné VPN jsou méně bezpečné, protože často vydělávají peníze prodejem dat zákazníků třetím stranám. Často jsou také omezeny datovým limitem, který omezuje množství dat, jež můžete v síti VPN využívat.

Pokud si chcete vyzkoušet bezplatnou VPN pro iPhone, v Apple App Store jsou k dispozici aplikace Atlas VPN a ProtonVPN. Na iPhonu 11, 12,13 a všech ostatních dřívějších i novějších modelech budete moci snadno změnit svou polohu. Mějte však na paměti, že bezplatné VPN mají obvykle na výběr jen velmi málo umístění serverů. To omezí vaše možnosti při pokusu o přístup k obsahu s geografickým omezením.

To můžete vyřešit volbou bezplatných poskytovatelů, jako je NordVPN nebo Surfshark, kteří nabízejí bezplatné zkušební verze a 30denní záruku vrácení peněz:

Proč byste měnili polohu v iPhonu?
 • Společnost NordVPN nabízí 7denní zkušební verzi zdarma a 30denní záruku vrácení peněz. Pokud chcete tuto nabídku využít, stačí si stáhnout aplikaci NordVPN, vytvořit si účet a zahájit bezplatnou zkušební verzi.
 • Surfshark také nabízí možnost 7denní bezplatné zkušební verze a 30denní záruku vrácení peněz. Chcete-li využít této nabídky, stačí si stáhnout aplikaci Surfshark a vytvořit si nový účet.

Závěr

Ačkoli se změna IP adresy v iPhonu může zdát obtížná, ve skutečnosti je velmi snadná. A můžete to udělat bez útěku z vězení nebo stahování aplikace pro podvržení GPS, která může být nespolehlivá, a dokonce i nebezpečná.

Jak změnit polohu na iPhonu

Stačí si stáhnout silnou aplikaci VPN z obchodu Apple App Store a připojit se pomocí ní k serveru ve zvolené lokalitě. Poté získáte IP adresu z této země, která vám umožní obejít regionální omezení streamovacích služeb, pracovních systémů a aplikací.

Jako by to nestačilo, VPN také zvyšuje vaši bezpečnost online šifrováním dat, takže jsou v bezpečí před hackery a dalšími třetími stranami. Pomůže vám také vyhnout se omezování připojení ze strany poskytovatelů internetu a zajistí vám bezpečí, pokud se při používání iPhonu připojíte k veřejné wifi.

Odpověděl tento průvodce na všechny vaše otázky týkající se změny polohy iPhonu? Pokud potřebujete další pokyny, dejte nám vědět do komentářů níže a některý z našich odborníků vám pomůže.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky