Nejlepší bezplatné zkušební verze VPN v roce 2023

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

Mohu bezplatnou zkušební verzi VPN použít více než jednou?

Ne, bezplatnou zkušební verzi VPN nemůžete získat více než jednou. Jedná se o jednorázovou příležitost, ale pokud se vám služby VPN zalíbí, můžete je využívat i nadále, a to zaplacením měsíčního předplatného.

Mohu získat zkušební verzi VPN zdarma bez kreditní karty?

Ano, existuje způsob, jak získat spolehlivé služby VPN bez použití kreditní karty. Některé z námi poskytovaných služeb VPN, jako například PrivateVPN, nevyžadují pro získání bezplatné zkušební verze kreditní kartu ani její údaje. Sedmidenní bezplatná zkušební verze začíná ihned po registraci účtu.

Která VPN má nejdelší bezplatnou zkušební verzi?

Surfshark a NordVPN mají nejdelší bezplatné zkušební verze – až 7 dní. Uživatelům MacOS doporučujeme pořídit si Surfshar, zatímco NordVPN je nejlepší pro zařízení s Androidem a iOS.
Můžete však použít kteroukoli z uvedených VPN a využít 30denní záruku vrácení peněz. Technicky vzato byste tedy mohli VPN používat měsíc zdarma.

Mohu získat bezplatnou zkušební verzi VPN pro iPhone nebo Android?

Ano, s NordVPN můžete získat bezplatnou 7denní zkušební verzi pro chytré telefony iPhone a Android. Je to skvělá VPN pro chytré telefony, která má ultrarychlé připojení, velkou flotilu serverů a dokonce i vestavěnou funkci inteligentního blokování reklam.

Vyzkoušet prémiovou VPN v bezplatné zkušební verzi, abyste našli ten nejlepší bezpečnostní nástroj, je chytré. V krátké době si můžete bez jakéhokoli rizika vyzkoušet rychlost připojení, možnosti serverového parku, funkce a možnosti streamování. Kromě toho některé služby VPN nevyžadují k vyzkoušení ani kreditní kartu nebo platební údaje. Pokud si službu nevyzkoušíte, může se stát, že si nakonec uzavřete dlouhodobé předplatné u sítě VPN, která nebude vyhovovat vašim potřebám.

Bohužel ne všechny VPN nabízejí možnost bezplatného vyzkoušení a některé z těch, které ji nabízejí, poskytují omezený přístup k funkcím. V případě naší nejlepší sítě NordVPN však můžete doufat v záruku vrácení peněz. S ní získáte neomezený přístup ke všem funkcím jako s prémiovým předplatným.

Čtěte níže a zjistěte, jaké jsou nejlepší bezplatné zkušební verze VPN v roce 2023!

Existuje VPN, která má zkušební verzi zdarma?

Vyzkoušejte prémiovou službu NordVPN zdarma

NordVPN je vynikající prémiová volba, která nabízí všechny špičkové funkce – a žádné nepříjemné kompromisy. Získejte ji nyní zdarma: díky spolehlivé záruce vrácení peněz si ji můžete vyzkoušet bez jakéhokoli rizika!

5 nejlepších VPN s bezplatnými zkušebními verzemi

Která VPN má zkušební verzi zdarma před zaplacením?
 • NordVPN – nejlepší bezplatná zkušební verze VPN v roce 2023
 • Surfshark VPN – nejlepší VPN se 7denní zkušební dobou zdarma
 • PrivateVPN – skvělý poskytovatel VPN na zkoušku bez nutnosti zadávat údaje o kreditní kartě
 • ExpressVPN – bezpečná VPN s bezplatnou zkušební verzí a 30denní zárukou vrácení peněz
 • CyberGhost – VPN s mimořádně dlouhou 45denní zárukou vrácení peněz

Jak používat VPN?

V čem je bezplatná zkušební verze VPN skvělá?

Existuje několik důvodů, proč jsou bezplatné zkušební verze VPN pro některé uživatele skvělou volbou. Zde jsou některé z nich:

Jak získám VPN zcela zdarma?
 • Zkušenosti bez rizika. Díky bezplatné zkušební verzi můžete vyzkoušet prémiového poskytovatele VPN, aniž byste museli cokoli platit. Můžete si tak vyzkoušet různé VPN, dokud nenajdete tu nejlepší pro vás.
 • Získejte všechny funkce. Díky bezplatné zkušební verzi si můžete vyzkoušet všechny funkce, které poskytovatel nabízí zdarma. Například schopnosti streamování, rychlost připojení a další. Můžete si tak jednak vyzkoušet všechny funkce v omezeném čase a zjistit, zda vyhovují vašim potřebám.
 • Získejte všechny funkce. Díky bezplatné zkušební verzi si můžete vyzkoušet všechny funkce, které poskytovatel nabízí zdarma. Například schopnosti streamování, rychlost připojení a další. Můžete si tak jednak vyzkoušet všechny funkce v omezeném čase a zjistit, zda vyhovují vašim potřebám.
 • Skvělé pro časově omezené použití. Pokud potřebujete VPN jen na krátkou dobu, například na týdenní cestování, není důvod pořizovat si plné předplatné. Pro takový scénář je nejlepší volbou bezplatná zkušební verze VPN.
Jak provést bezplatnou zkušební verzi ExpressVPN?

Nejlepší bezplatné zkoušky VPN v roce 2023 – náš podrobný seznam:

Předtím, než se zavážete k dlouhodobému předplatnému, byste si měli službu VPN rozhodně vyzkoušet. Proto jsme vybrali skvělé VPN, které nabízejí možnost bezplatné zkušební verze a záruky vrácení peněz. Podrobný seznam najdete níže.

1. NordVPN – nejlepší bezplatná zkušební verze VPN s nejjednodušším nastavením

NordVPN s bezplatnou zkušební verzí
Doba trvání bezplatné zkušební verze:7 dní
Záruka vrácení peněz:30denní
Kreditní karta je vyžadována:Ano
Aktuální nabídka:🔥 Získejte NordVPN s 63% slevou + 3 měsíce ZDARMA! 🔥

NordVPN je nejlepší VPN s bezplatnou zkušební verzí, kterou si můžete vybrat. Nabízí bezplatnou sedmidenní zkušební verzi – zkombinujte ji s 30denní zárukou vrácení peněz a máte 37 dní bezplatného zabezpečení!

Bezplatná zkušební verze platí pro uživatele systému Android, ale po uplatnění zkušební verze a vytvoření účtu si ji můžete nastavit na jakémkoli jiném zařízení. To zahrnuje systémy Windows, macOS, Linux a iOS.

NordVPN s bezplatnou zkušební verzí 2023

Abyste mohli zkušební verzi využít, budete muset poskytnout údaje o své kreditní kartě, ale poskytovatel je spolehlivý. Tato VPN podporuje také platební metody PayPal, Google Pay, Amazon Pay a kryptoměny pro případ, že nechcete používat kreditní kartu.

Pokud využijete bezplatnou zkušební verzi služby NordVPN, získáte přístup ke všem funkcím VPN. Kromě obrovské flotily serverů (více než 5500 ultrarychlých serverů v 60 zemích) získáte přístup k různým streamovacím službám (jako je Netflix, Hulu, BBC iPlayer a další) a rychlý přístup k torrentům.

Nehledě na to, že NordVPN používá vlastní tunelovací protokol NordLynx, který zajišťuje mimořádný výkon. Takže ať už streamujete, torrentujete nebo jen tak brouzdáte, nezaznamenáte žádné viditelné poklesy rychlosti.

Další informace naleznete v naší recenzi NordVPN.

Přehled NordVPN

Klady

 • Neomezené funkce v bezplatné zkušební verzi
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Snadné nastavení bezplatné zkušební verze
 • Podporuje jiné platební metody než kreditní kartu
 • Dává zdarma 7 dní na vyzkoušení

Nevýhody

 • Vyžaduje kreditní kartu pro bezplatnou zkušební verzi

2. Surfshark – prémiová VPN s bezplatnou zkušební verzí pro macOS

Surfshark VPN s bezplatným
Doba trvání bezplatné zkušební verze:7 dní
Záruka vrácení peněz:30denní
Kreditní karta je vyžadována:Ano
Aktuální nabídka:🔥 Získejte 82% z ceny Surfshark + 2 měsíce ZDARMA 🔥

Surfshark je další skvělá zkušební VPN, která vám umožní vyzkoušet všechny její funkce zdarma po dobu 7 dní. Případně můžete využít 30denní záruku vrácení peněz na všech zařízeních včetně Windows a Linuxu.

Zkušební verzi můžete získat zdarma na zařízeních se systémem iOS a Android, ale po vytvoření účtu ji můžete používat i na stolních zařízeních. To zahrnuje systémy Windows, Linux a macOS.

Díky bezplatné zkušební verzi služby Surfshark si můžete plně vyzkoušet, jak tato VPN funguje, protože neomezuje přístup k žádnému ze svých atributů.

Surfshark recenze

Jakmile si vyzkoušíte Surfshark zdarma, můžete jej používat zdarma na libovolném počtu zařízení, protože umožňuje neomezené souběžné připojení. Budete mít přístup k více než 3200 serverům ve 100 zemích a odblokovat Netflix, Peacock, Amazon Price nebo spoustu dalších streamovacích platforem.

Kromě toho má profesionální zákaznickou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, která zodpoví veškeré dotazy týkající se nastavení bezplatné zkušební verze nebo podmínek používání. Také si můžete být jisti, že se rychle postarají o vrácení peněz v případě, že budete chtít využít záruky vrácení peněz.

Pokud se po bezplatné zkušební verzi rozhodnete, že chcete Surfshark používat i nadále, můžete si zakoupit jeden z cenově dostupných plánů předplatného a platit pomocí PayPal, Google Pay nebo kryptoměn.

Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si naši úplnou recenzi Surfshark VPN.

Surfshark je cenově výhodná VPN

Klady

 • Zkušební verze zdarma pro neomezený počet zařízení
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • 7denní zkušební verze zdarma
 • Přijímá alternativní způsoby platby ke kreditní kartě
 • Profesionální zákaznická podpora 24/7

Nevýhody

 • Pro bezplatné vyzkoušení je nutné použít kreditní kartu

3. PrivateVPN – zkušební verze VPN zdarma bez kreditní karty

Zkušební verze VPN PrivateVPN zdarma
Doba trvání bezplatné zkušební verze:7 dní
Záruka vrácení peněz:30denní
Kreditní karta je vyžadována:Ne
Aktuální nabídka:🔥 Získejte PrivateVPN, nyní 85% SLEVA! 🔥

PrivateVPN nabízí bezplatnou zkušební verzi, kterou můžete používat na stolních a mobilních zařízeních po dobu až 7 dní. Mějte na paměti, že pokud chcete služby PrivateVPN využívat déle a zdarma, poskytuje 30denní záruku vrácení peněz.

Bezplatná zkušební verze je k dispozici na zařízeních se systémy Windows, macOS, Android a iOS. Můžete také zaplatit pomocí PayPal, Stripe nebo kreditní kartou a zakoupit si předplatné PrivateVPN a využít měsíční záruku vrácení peněz.

PrivateVPN je další skvělá VPN s bezplatnou zkušební verzí

Jednou z největších výhod této VPN je, že pro získání bezplatné zkušební verze nevyžaduje údaje o kreditní kartě. Můžete jednoduše kontaktovat jejich zákaznickou podporu a získat dárkový kód. Jakmile jej použijete k registraci účtu, začne okamžitě platit 7denní zkušební verze zdarma.

V bezplatné zkušební verzi si můžete vybrat z 200 serverů v 63 zemích a přizpůsobit si šifrování tak, abyste mohli své online aktivity šifrovat pomocí 128bitových nebo 256bitových variant šifer CBC a GCM. Tato VPN je navíc kompatibilní s P2P, takže si můžete užívat i torrenty.

PrivateVPN má však také cenově dostupné prémiové služby a poskytuje nejlepší kupony VPN na slevy. Po vypršení bezplatné zkušební verze si tak vždy můžete najít možnost předplatného, která je cenově výhodná.

Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si naši podrobnou recenzi PrivateVPN.

Přehled PrivateVPN

Klady

 • Pro bezplatné vyzkoušení není potřeba žádná kreditní karta
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Zkušební verze pro Windows, macOS, Android a iOS
 • Podporuje PayPal a Stripe
 • Živá zákaznická podpora

Nevýhody

 • Omezený výběr umístění serverů

4. ExpressVPN – bezpečná VPN s bezplatnou zkušební verzí a 30denní zárukou vrácení peněz

ExpressVPN - bezpečná VPN
Doba trvání bezplatné zkušební verze:7 dní
Záruka vrácení peněz:30denní
Kreditní karta je vyžadována:Ano
Aktuální nabídka:🔥 Získejte ExpressVPN, nyní se slevou 49 % na roční tarif! 🔥

ExpressVPN nabízí bezplatnou zkušební verzi, která trvá 7 dní. Chcete-li ji získat, musíte si stáhnout aplikaci z obchodu Google Play nebo Apple App Store. Pokud vám to nestačí, získáte také 30denní záruku vrácení peněz, abyste mohli produkt bezpečně vyzkoušet.

Po uplatnění bezplatné zkušební verze můžete aplikaci ExpressVPN používat na jakémkoli zařízení, které podporuje operační systémy Windows, macOS, iOS, Android a Linux. Pro získání bezplatné zkušební verze však budete muset zadat své platební údaje.

ExpressVPN nabízí 7denní zkušební verzi zdarma

ExpressVPN přijímá platby pomocí kreditních karet, PayPal, kryptoměn a dalších možností. Jakmile tedy skončí vaše bezplatná zkušební verze, pokud nezrušíte předplatné, bude vám účtován poplatek za zvolený plán.

Bezplatná zkušební verze umožňuje přístup ke všem funkcím. Budete si moci vybrat z více než 3000 serverů v 94 zemích, přistupovat ke streamovacím stránkám, bezproblémově procházet, blokovat trackery a další. Tato VPN je navíc přívětivá k torrentům, takže můžete snadno využívat bezpečné připojení P2P.

Pokud se rozhodnete tuto VPN používat i nadále, můžete si zakoupit plné předplatné. Měli byste však mít na paměti, že je trochu dražší, takže stačí přejít na naši stránku s kupóny ExpressVPN a najít pro vás tu nejlepší nabídku.

Více informací najdete v naší recenzi ExpressVPN.

ExpressVPN

Klady

Nevýhody

 • Vyžaduje platební údaje pro bezplatnou zkušební verzi
 • Poskytovatel lehkých funkcí

5. CyberGhost – VPN s mimořádně dlouhou 45denní zárukou vrácení peněz

CyberGhost - VPN s mimořádně dlouhou 45denní zárukou vrácení peněz
Doba trvání bezplatné zkušební verze:1 den na počítači, 3 dny na Androidu, 7 dní na iOS
Záruka vrácení peněz:45denní
Kreditní karta je vyžadována:Ne
Aktuální nabídka:🔥 Získejte CyberGhost VPN, nyní 83% SLEVA + 2 měsíce ZDARMA 🔥

Společnost CyberGhost nabízí několik různých bezplatných zkušebních verzí v závislosti na používaném operačním systému. K dispozici jsou také dvě různé záruky vrácení peněz pro různé délky plánů, ze kterých si můžete vybrat.

Aplikace pro počítače můžete vyzkoušet na 1 den, pro zařízení se systémem Android na 3 dny a pro zařízení se systémem iOS na 7 dní. Pokud si navíc vyberete měsíční předplatné, získáte 14denní záruku vrácení peněz. Všechny delší plány však mají mimořádně dlouhou 45denní záruku vrácení peněz.

Další výhodou je, že pro bezplatnou zkušební verzi nemusíte poskytovat platební údaje. Chcete-li však uplatnit záruku vrácení peněz, můžete platit kreditní kartou, službou Amazon Pay, službou PayPal a kryptoměnami.

CyberGhost je VPN s různými bezplatnými zkušebními verzemi.

Během zkušební verze si vyzkoušíte celý produkt. Můžete se tak připojit k některému z více než 9700 serverů v 91 zemích, využívat specializované servery, streamovat na různých streamovacích platformách nebo využívat bezpečné připojení P2P.

Navíc i během bezplatné zkušební verze máte přístup k nepřetržité zákaznické podpoře na chatu. Pokud tedy narazíte na nějaké problémy, bude vám k dispozici podpora CyberGhost.

Další informace najdete v naší recenzi služby CyberGhost.

CyberGhost recenze

Klady

 • Zkušební verze zdarma
 • 45denní záruka vrácení peněz
 • Pro bezplatnou zkušební verzi nejsou potřeba žádné platební údaje
 • Kompletní balíček funkcí

Nevýhody

 • Aplikace Apple jsou méně kvalitní
 • Problémy s připojením WireGuard v počítači Mac

6. Atlas VPN – bezplatná zkušební verze VPN, která podporuje všechna zařízení

Atlas VPN - bezplatná zkušební verze VPN
Doba trvání bezplatné zkušební verze:7 dní
Záruka vrácení peněz:30denní
Kreditní karta je vyžadována:Ano
Aktuální nabídka:🔥 Získejte Atlas VPN, nyní 85% SLEVA + 3 měsíce ZDARMA! 🔥

Atlas VPN se také dostala na seznam nejlepších VPN s bezplatnou zkušební verzí. Ta umožňuje uživatelům vyzkoušet si její funkce po dobu 7 dní bez placení. Vyzkoušet si ji můžete na systémech Windows, macOS a mobilních zařízeních – iOS nebo Android.

Stejně jako ostatní nabízí také 30denní záruku vrácení peněz, kterou můžete využít. Pokud ji zkombinujete s bezplatnou zkušební verzí, získáte celkem 37 dní na bezplatné používání služby.

Atlas VPN je další skvělá VPN s bezplatnou zkušební verzí

Bezplatná zkušební verze sítě Atlas VPN vám pomůže sledovat globální obsah na streamovacích platformách, jako je Netflix, YouTube a BBC iPlayer. Nabízí také poměrně velký výběr 1000 serverů ve 42 zemích.

Kromě toho vám Atlas VPN poskytne stabilní a rychlé připojení díky tunelovacímu protokolu WireGuard.

Je důležité poznamenat, že Atlas VPN nabízí také zcela bezplatnou verzi svého produktu, ale není to totéž jako bezplatná zkušební verze. Bezplatná VPN poskytuje uživatelům omezený přístup k jejím funkcím, zatímco bezplatná zkušební verze prémiové verze umožňuje vyzkoušet všechny.

Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si naši podrobnou recenzi Atlas VPN.

Atlas VPN recenze

Klady

 • Bezplatná zkušební verze pro počítače a mobilní zařízení
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Přijímá služby PayPal a Google Pay
 • 7 dní na vyzkoušení

Nevýhody

 • Podporuje pouze jeden protokol
 • Žádný chat se zákaznickou podporou

Jak jsme testovali bezplatné zkušební verze VPN

Nejlepší bezplatná zkušební verze VPN v roce 2023

Naším cílem je poskytovat vám pouze ta nejlepší doporučení služeb VPN. Stejně tak naši odborníci otestovali nejméně tucet různých poskytovatelů, aby našli nejlepší možnosti bezplatného vyzkoušení VPN. Naše vybrané produkty byly pečlivě vybrány podle následujících kritérií:

 • Zkušební doba zdarma. Všichni poskytovatelé služeb VPN nabízejí různé zkušební doby zdarma. Vyhledali jsme a vybrali pouze ty, které vám umožní využívat jejich služby po co nejdelší dobu. Získáte tak čas, který potřebujete k vyzkoušení všech funkcí VPN.
 • Záruka vrácení peněz. Naše vybrané VPN s bezplatnou zkušební verzí nabízejí také možnost záruky vrácení peněz. V kombinaci těchto dvou možností můžete využít ještě delší zkušební dobu.
Jsou bezplatné VPN legální?
 • Kompatibilita. Bezplatné zkušební verze VPN jsou obvykle dostupné pouze pro velmi omezený počet operačních systémů. Námi vybrané VPN však nabízejí bezplatné zkušební verze pro nejoblíbenější platformy, včetně stolních počítačů a mobilních zařízení. Určitě tedy najdete tu, která podporuje vaše zařízení.
 • Funkčnost. Pravděpodobně již víte, že bezplatné verze produktů, včetně VPN, nabízejí omezený přístup ke svým funkcím. Běžně si uživatelé mohou vyzkoušet pouze základní funkce. Protože je naším cílem pomoci vám vytěžit ze zkušebních verzí maximum, vybrali naši odborníci VPN, které funkčnost nijak výrazně neomezují.

Jaké jsou výhody bezplatných zkušebních verzí VPN?

Kdykoli chcete investovat do nějaké služby, je velmi užitečné získat přehled o tom, co získáte. Z tohoto důvodu jsou produkty nabízející bezplatnou zkušební verzi skvělou možností, jak objevit nejlepší VPN, která vyhovuje vašim potřebám.

Jsou bezplatné VPN bezpečné?

Bezplatné zkušební verze VPN jsou užitečné, protože:

 • Prozkoumejte možnosti sítě VPN. Poskytovatelé VPN se snaží co nejlépe vypsat všechny výhody, které jejich zákazníci získávají. Přečíst si o funkcích však není totéž, jako si je sám vyzkoušet. Bezplatná zkušební verze vám pomůže zkontrolovat flotilu serverů VPN, otestovat rychlost a vyzkoušet všechny její další funkce.
 • Umožňuje zkontrolovat kompatibilitu. Mnoho VPN má specializované aplikace pro všechna populární zařízení, některé z nich však fungují hůře než jiné. Stejně tak bezplatné zkušební verze mohou být velmi užitečné při testování toho, jak efektivní a kompatibilní je daná VPN s vaším zařízením.
 • Můžete zkusit použít tento nástroj. Mějte na paměti, že pokud hodláte VPN používat denně, mělo by být její používání co nejjednodušší. Bezplatné zkušební verze VPN vám tedy dávají možnost vyzkoušet si jejich rozhraní a zjistit, jak je uživatelsky přívětivé pro každodenní používání.
 • Můžete se ujistit, že dostáváte důvěryhodné služby. Pokud hledáte spolehlivé služby VPN, které byste mohli používat bez placení, jsou bezplatná zkušební verze vynikající volbou. Mějte na paměti, že je to bezpečnější řešení než používání VPN, které jsou obecně zdarma.
Nabízí některá VPN bezplatnou zkušební verzi?

Profesionální tip

Chcete si pořídit prémiovou VPN? Doporučujeme zvolit možnosti jako NordVPN nebo Surfshark.

Jak změnit polohu v iPhonu v roce 2023

Zkušební verze VPN zdarma vs. záruka vrácení peněz: jaký je mezi nimi rozdíl?

Mnoho VPN nabízí jak bezplatnou zkušební verzi, tak záruku vrácení peněz. Pokud si chcete produkt vyzkoušet zdarma, může být náročné rozlišit rozdíl mezi těmito dvěma možnostmi.

Zaprvé, bezplatné zkušební verze VPN a zásady záruky vrácení peněz mají různou dobu platnosti. Bezplatná zkušební verze vám umožňuje bezplatně testovat produkt maximálně 7 dní. Zatímco záruka vrácení peněz poskytuje delší dobu – obvykle 30 nebo 31 dní.

Která VPN má zkušební verzi zdarma před zaplacením?

Za druhé, tyto dvě možnosti mohou nabízet různý přístup k funkcím VPN. Mějte na paměti, že bezplatné zkušební verze často umožňují využívat pouze základní funkce a pro přístup k ostatním funkcím vyžadují prémiový plán předplatného.

Naopak se zárukou vrácení peněz získáte plnou verzi VPN hned od začátku. Můžete si tak vyzkoušet vše, co VPN nabízí.

Posledním rozdílem mezi těmito dvěma možnostmi je způsob platby. Chcete-li využít možnosti vrácení peněz, musíte si nejprve zakoupit VPN, zatímco u bezplatné zkušební verze vám bude částka účtována až po uplynutí sedmidenní lhůty.

Uvědomte si však, že většina poskytovatelů služeb VPN nabízí obě možnosti. Můžete je snadno kombinovat a používat VPN zdarma delší dobu.

Která VPN má 7denní zkušební verzi zdarma?

Porovnání nejlepších bezplatných zkušebních VPN

Přestože většina VPN s bezplatnými zkušebními verzemi má podobné podmínky používání, některé z nich se mírně liší. V následující tabulce najdete jednoduchý přehled nejdůležitějších aspektů VPN na zkoušku zdarma, které jednotliví poskytovatelé nabízejí. Můžete ji snadno použít k porovnání služeb a vybrat si pro vás tu nejlepší možnost VPN na zkoušku zdarma.

NordVPNSurfsharkPrivateVPNExpressVPNCyberGhostAtlas VPN
Značka
Doba trvání bezplatné zkušební verze:7 dní7 dní7 dní7 dníaž 7 dní7 dní
Záruka vrácení peněz:Ano, 30 dníAno, 30 dníAno, 30 dníAno, 30 dníAno, 45 dníAno, 30 dní
Kreditní karta je vyžadována:AnoAnoNeAnoNeAno
Kompatibilní operační systém:Android a iOSiOS, macOS, AndroidWindows, macOS, Android, iOSAndroid, iOSWindows, macOS, Linux, Android, iOSWindows, macOS, Android, iOS
Omezení bezplatné trasy:ŽádnéŽádnéŽádnéŽádnéŽádnéŽádné
Potřebné informace o platbě:AnoAnoNeAnoNeAno

Vítěz

Existuje 100% bezplatná VPN?

Jak mohu získat zkušební verzi VPN zdarma?

Získání bezplatné zkušební verze VPN je poměrně jednoduché. Poskytovatelé služeb VPN mají na svých webových stránkách obvykle vyhrazené sekce, kde se můžete dozvědět, jak si jejich produkty zdarma vyzkoušet.

Každá VPN však může vyžadovat, abyste pro získání bezplatné zkušební verze provedli trochu jiné kroky. Z tohoto důvodu jsme pro vás připravili obecné pokyny, které vás tímto procesem provedou:

5 nejlepších VPN s bezplatnými zkušebními verzemi
 1. Vyberte si VPN, naším nejlepším doporučením je NordVPN.
 2. Stáhněte si a nainstalujte aplikaci.
 3. Vytvoření účtu.
 4. Vyberte plán s bezplatnou zkušební verzí.
 5. Přidejte platební údaje, které vám budou účtovány až po skončení bezplatné zkušební verze.
 6. Začněte používat bezplatnou zkušební verzi sítě VPN!

Jak mohu zrušit zkušební verzi VPN nebo záruku vrácení peněz?

Pokud chcete zrušit bezplatnou zkušební verzi VPN nebo záruku vrácení peněz, musíte se obrátit na zákaznickou podporu své VPN. To můžete udělat tak, že přejdete na její oficiální webové stránky a použijete jednu z nabízených možností nápovědy.

Jaká je nejlepší bezplatná zkušební verze VPN?

Většina poskytovatelů služeb VPN má nepřetržitou podporu prostřednictvím chatu a e-mailu. Kromě toho byste měli být schopni najít rozsáhlé znalostní databáze, které obsahují návody, jak na to. Vyberte si tedy, která možnost nápovědy vám nejvíce vyhovuje, a požádejte o zrušení předplatného.

Mějte na paměti, že pokud jste si zakoupili specializovanou aplikaci VPN z App Store společnosti Apple nebo Google Play, měli byste požádat jejich zákaznickou podporu o zrušení bezplatné zkušební verze nebo záruky vrácení peněz.

Které VPN mohu vyzkoušet bez kreditní karty?

Nejlepší bezplatné zkoušky VPN v roce 2023

V současné době nabízí tuto možnost získat 7denní bezplatnou zkušební verzi bez zadání údajů o kreditní kartě pouze PrivateVPN. Stačí se obrátit na jejich zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu [email protected]. Jakmile jej použijete k registraci svého účtu, měli byste obdržet dárkový kód, který bezplatnou zkušební verzi VPN aktivuje.

Pokud však nemůžete nebo nechcete použít kreditní kartu, všechny uvedené VPN podporují alternativní platební metody. Například NordVPN přijímá platby přes PayPal, Google Pay, Amazon Pay a kryptoměny.

Stejně tak si můžete všechny služby VPN vyzkoušet bez rizika se zárukou vrácení peněz pomocí jiných platebních možností než kreditní kartou. Zde je podrobný seznam platebních metod, které jednotlivé poskytované VPN podporují:

Nejlepší VPN
NordVPNSurfsharkPrivateVPNExpressVPNCyberGhostAtlas VPN
Značka
Možnosti platbyPaypalGoogle PayAmazon PayKreditní kartaKryptoměnyPaypalGoogle PayKryptoměnyKreditní kartaPaypalProužekKreditní kartaPaypalKreditní kartaKryptoměnyKreditní kartaPaypalAmazon PayKryptoměnyPaypalGoogle PayKreditní karta

Jsou bezplatné zkušební verze VPN bezpečné?

Ano, zkušební verze VPN jsou zcela bezpečné. Jejich vývojáři jsou odborníci ve svém oboru a poskytují pouze vysoce kvalitní služby, které lze po omezenou dobu bezplatně testovat. Všechny poskytovatele uvedené v tomto článku jsme navíc sami otestovali a můžeme potvrdit, že s jejich používáním nejsou žádné problémy ani nebezpečí.

Bezplatné zkušební verze umožňují uživatelům vyzkoušet si produkty v praxi, například ověřit rychlost, šifrovací protokoly a flotilu serverů. Mějte na paměti, že i když je služba bezplatná, stále funguje v rámci zásad nezaznamenávání, takže vaše soukromá data jsou v bezpečí.

Jsou bezplatné zkušební verze VPN bezpečné?

Je důležité si uvědomit, že použití bezplatné zkušební verze důvěryhodné VPN je rozhodně bezpečnější než výběr VPN, která je obecně zdarma. Měli byste si uvědomit, že pochybní poskytovatelé služeb VPN často nabízejí nekvalitní a nespolehlivé produkty, které mohou ohrozit vaše soukromí. Proto vám důrazně doporučujeme, abyste se jim vyhnuli a místo toho používali bezplatné zkušební verze.

Vyzkoušejte si nejbezpečnější síť VPN v bezplatné zkušební verzi

NordVPN je nejlepší VPN na trhu, která uživatelům Androidu nabízí 7denní zkušební verzi zdarma. Zajišťuje pokročilá bezpečnostní opatření, vynikající rychlost a ceny příznivé pro peněženku.

bezpečné VPN na zkoušku zdarma
 • Pokročilé funkce zabezpečení
 • Nejlepší pro streamování a torrenty
 • Příznivá cena

Pokud přesto trváte na používání služeb, které nevyžadují žádné platby, ujistěte se, že si pořídíte alespoň jednu z nejlepších bezplatných VPN – jsou schváleny odborníky a poskytují důvěryhodné služby.

Závěr

Které VPN mohu vyzkoušet bez kreditní karty?

Ačkoli není mnoho VPN, které nabízejí bezplatnou zkušební verzi, ty, které ji nabízejí, umožňují svým uživatelům, aby ji využili co nejlépe. Po podrobném přezkoumání můžeme konstatovat, že nejlepšími VPN s bezplatnou zkušební verzí jsou NordVPN a Surfshark.

Službu VPN můžete používat nejen 7 dní zdarma, ale také si ji prodloužit díky 30denní záruce vrácení peněz. Zkombinujte tyto dvě možnosti a získáte 37 dní, kdy můžete využívat všechny funkce VPN zdarma.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky