MicroStrategy plánuje konvertibilní dluhopisy v hodnotě 500 milionů dolarů, aby zvýšila podíl bitcoinů

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

Společnost MicroStrategy, která se zabývá business intelligence a je kótovaná na burze Nasdaq, oznámila svůj záměr nabídnout konvertibilní seniorní dluhopisy v hodnotě 500 milionů USD. Výnosy z této nabídky budou použity na nákup dalších bitcoinů a na podporu dalších firemních iniciativ.

Tyto dluhopisy budou nezajištěné a budou se řadit mezi prioritní závazky společnosti MicroStrategy. Výplaty úroků budou probíhat dvakrát ročně, konkrétně patnáctého června a patnáctého prosince, počínaje patnáctým prosincem 2024. Dluhopisy budou splatné v roce 2032.

Dokončení této nabídky je závislé na tržních podmínkách a neexistuje žádná jistota ohledně načasování nebo podmínek dokončení.

Kromě toho, počínaje dvacátým červnem 2029, se společnost může rozhodnout splatit část nebo všechny dluhopisy za hotovost v závislosti na určitých podmínkách.

Soukromá nabídka bude k dispozici osobám klasifikovaným jako kvalifikovaní institucionální kupující podle pravidla 144A zákona o cenných papírech z roku 1933.

Společnost MicroStrategy v současné době drží 214 400 BTC v hodnotě přes 14 miliard USD, což z ní činí největšího držitele bitcoinů mezi veřejně obchodovanými společnostmi.

Firma zahájila svou strategii akvizice bitcoinů v roce 2020 a přijala tuto kryptoměnu jako rezervní aktivum. Díky tomuto strategickému kroku se společnost MicroStrategy stala významným hráčem na trhu s kryptoměnami.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky