Mt. Gox: Gox: odhaleny nové termíny výplat bitcoinů a hotovosti

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

Klienti kompromitované burzy digitálních měn Mt. Gox nedávno obdrželi další nadějné informace o svých vyhlídkách na vrácení ukradených prostředků. Správce burzy Mt. Gox poskytl zásadní aktualizace týkající se procesu splácení.

Několik věřitelů spojených s Mt. Gox zaznamenali aktualizace svých pohledávek účty, nyní včetně podrobných informací týkajících se restituce v Bitcoin, Bitcoin Cash a různých fiat měnách. Tento vývoj vedl mnohé k očekávání, že může dojít ke splacení v kryptoměnách.

První účty těchto aktualizací se objevily kolem poloviny dubna na subredditu o insolvenci Mt. Gox, kde uživatelé sdíleli svá pozorování nově přidaných čísel v rámci tabulek s údaji o splátkách na svých individuálních účtech.

Jeden z věřitelů sdílel snímek obrazovky ilustrující, že účty pohledávek společnosti Mt. Gox nyní obsahují tabulku zobrazující stav splácení, dokončené splátky a čekající splátky.

Mt. Společnost Gox zavedla významné aktualizace týkající se procesu vracení peněz.

Diskuse na fóru o platební neschopnosti společnosti Mt. Gox na serveru Reddit naznačuje, že někteří věřitelé již začali dostávat vklady ve fiat měně přímo na své bankovní účty.

Dne 22. dubna jeden z věřitelů společnosti Mt. Gox oznámil, že obdržel finanční prostředky v USD na měnový účet HSBC, a zdůraznil, že za transakci nebyly účtovány žádné poplatky. Tato platba byla zpracována více než měsíc poté, co byla na jejich účtu pohledávek zaznamenána první aktualizace tabulky splátek.

“Tabulka byla aktualizována 15. března první, pak 8. dubna druhý, pak 18. dubna, kdy přišel BTC řádky,” uvedl Redditor.

Nedávné přidání Bitcoinu na účty v systému pohledávek na sanaci Mt. Gox představuje pro věřitele významný krok, který naznačuje, že se blíží výplaty krypto i fiat měn, uvádí se v prohlášení jednoho z věřitelů Mt. Gox.

“Pro srovnání, v prosinci loňského roku obdrželi japonští věřitelé bankovky na své stránce a do dvou týdnů viděli na svých účtech fiat prostřednictvím PayPal a soukromých bank,” uvedl věřitel a dodal: “Doufejme, že krypto převody budou mít stejnou odezvu jako jejich fiat předchůdce.”

Společnost Mt. Gox, která byla původně založena v roce 2010, před svým pádem dominovala globálnímu trhu s bitcoinovými burzami a vyřizovala odhadem 70 % všech transakcí s BTC, dokud v roce 2014 nepodlehla masivnímu narušení bezpečnosti, v jehož důsledku došlo ke ztrátě 850 000 BTC.

Podle posledních aktualizací má Mt. Gox do října 2024 rozdělit 142 000 Bitcoinů a 143 000 Bitcoinů Cash spolu s 69 miliardami japonských jenů (přibližně 510 milionů dolarů) svým věřitelům.

Byl potvrzen Mt. Gox identity věřitelů a související účty kryptoměnové burzy.

Nejnovější aktualizace splátkových tabulek následovaly po dokončení ověřování totožnosti věřitelů Mt. Gox a potvrzení jejich přidružených účtů na kryptografických burzách určených ke splacení Bitcoinů a Bitcoin Cash v lednu 2024. Mezi platformy dostupné pro tyto transakce patří Bitstamp, Kraken, Bitbank, BitGo a SBI VC Trade.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky