Nejlepší blokátory reklam pro Twitch v roce 2023

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

Jak zastavit reklamy na Twitchi?

Aby vám reklamy neničily zážitek ze streamování na Twitchi, můžete si pořídit spolehlivý blokátor reklam. Naším nejlepším tipem je funkce ochrany před hrozbami od společnosti NordVPN. S tímto blokátorem reklam se budete moci vyhnout škodlivým vyskakovacím oknům, videoreklam a mnoha dalším online hrozbám při streamování nebo procházení internetu. Díky tomu bude sledování mnohem příjemnější a rychlost vašeho připojení vyšší.

Můžete se zbavit všech reklam na Twitchi?

S nejlépe hodnoceným a spolehlivým blokátorem reklam byste se měli zbavit většiny, ne-li všech reklam na Twitchi. Získáte tak příjemnější a bezproblémovější zážitek ze streamování. Doporučujeme investovat do blokátoru reklam, jako je například NordVPN Threat Protection, takže získáte nejen špičkový blokátor reklam, ale také nástroj VPN v ceně pro větší rozmanitost konzumace obsahu.

Co je chyba fialové obrazovky Twitch a jak ji opravit?

Chyba fialové obrazovky Twitch se objevuje při sledování streamů v prohlížeči a znamená, že blokátor reklam, který používáte, zasahuje do skriptů služby Twitch. Existuje několik způsobů, jak tento problém vyřešit, můžete začít vypnutím blokátoru reklam, přechodem na jiný blokátor reklam, například NordVPN Threat Protection, nebo použitím aplikace Twitch, kde je méně reklam.

S přibývajícími reklamami na Twitchi není divu, že vznikla potřeba spolehlivého blokátoru reklam. Reklamy na začátku videa, midrolly nebo dokonce hlasité reklamy, které děsí při skocích, jsou pro diváka nepříjemné a mohou ho od platformy odvrátit.

Investicí do spolehlivého a bezpečného blokátoru reklam pro Twitch se můžete vyhnout všem otravným reklamám, které tuto platformu sužují. Špičkový blokátor reklam navíc zabrání i dalším online hrozbám zaměřeným na zabezpečení vašich dat a zařízení.

V tomto článku vám představíme nejlépe hodnocené blokátory reklam pro Twitch a způsoby, jak se reklam na Twitch celkově zbavit. Můžete si tak i nadále užívat hodiny streamovaného obsahu bez reklam a bez dalších rušivých vlivů.

Existuje AdBlock pro blokování služby Twitch?

5 nejlepších blokátorů reklam na Twitchi pro rok 2023

 1. NordVPN Threat Protection – celkově nejlepší blokátor reklam pro Twitch
 2. Total Adblock – důvěryhodný blokátor reklam pro streamy Twitch
 3. Surfshark CleanWeb – cenově výhodný blokátor reklam pro Twitch
 4. Atlas VPN SafeBrowser – bezpečný blokátor reklam s VPN
 5. Proton VPN NetShield – přizpůsobitelný blokátor reklam pro Twitch

Co hledat u nejlepšího blokátoru reklam pro Twitch?

Výběr nejlepšího blokátoru reklam na Twitchi pro vás může být dezorientující. Jelikož je k dispozici spousta poskytovatelů, je těžké se rozhodnout, který z nich nabízí všechny potřebné funkce a ochranu. Zde je seznam hlavních kritérií, kterým je třeba věnovat největší pozornost:

Jaký AdBlock funguje na Twitch Firefox?
 • Blokování reklam na Twitchi. Vyberte si blokátor reklam, který dokáže blokovat zejména videoreklamy a trackery. Kromě toho však nejlépe hodnocené blokátory reklam budou pracovat s blokováním různých škodlivých reklam a dalších online hrozeb.
 • Aplikace nebo rozšíření pro vaše zařízení. Než si naslepo vyberete nejoblíbenější blokátor reklam na trhu, měli byste se ujistit, že bude fungovat s vaším preferovaným prohlížečem pro sledování streamů Twitch a že je kompatibilní s operačním systémem vašeho zařízení.
 • Další funkce. Blokování reklam není jedinou funkcí, kterou stojí za to sledovat při výběru blokátoru reklam. Pořízení vysoce hodnoceného a spolehlivého blokátoru reklam s přiloženým nástrojem VPN nebo antivirem poskytne dodatečnou ochranu vašich dat a zabezpečení zařízení.
 • Cena. Blokátor reklam vybírejte podle toho, jakou hodnotu za své peníze nabízí. To, že je některý drahý, ještě neznamená, že bude splňovat vaše potřeby nebo že dokonce bude mít pro vás potřebné funkce.
Můžete na Twitchi vypnout reklamy?

Nejlepší blokátor reklam pro Twitch – náš podrobný seznam

Náš seznam 5 nejlepších blokátorů reklam je sestaven pouze z osvědčených blokátorů reklam, které skutečně fungují při blokování reklam na Twitchi. Proto pokračujte ve čtení a dozvíte se více o jednotlivých poskytovatelích, abyste našli toho, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

1. NordVPN Threat Protection – nejlepší blokátor reklam s VPN pro Twitch celkově

NordVPN Threat Protection je nejlepší blokátor reklam, který zabraňuje reklamám na Twitchi. Nezáleží na tom, zda se jedná o reklamy ve videu, trackery nebo malware, tento blokátor reklam je úspěšně zablokuje a zajistí, že vaše streamování bude rychlé a bez zpoždění.

5 nejlepších blokátorů reklam na Twitchi

Blokování reklam na Twitchi. NordVPN Threat Protection blokuje reklamy na úrovni DNS. Tento blokátor reklam snadno blokuje reklamy ve videu a trackery pro Twitch. Kromě toho si můžete být jisti, že vás tento chrání také před vyskakovacími okny, škodlivými bannery a hrozbami malwaru.

Vlastnosti. Tento blokátor reklamy dokáže odstranit sledovací parametry připojené k odkazům URL, aby zvýšil soukromí při procházení. Také blokuje malware a zabraňuje stahování infikovaných souborů a funkce ochrany si můžete přizpůsobit. S aktivovaným blokováním reklam budete moci načítat stránky mnohem rychleji a získáte 7denní přehled ochrany všech blokovaných reklam.

Kompatibilita. Blokátor reklam Threat Protection můžete získat s aplikací NordVPN pro zařízení se systémy Windows, macOS, Linux, Android a iOS. Kromě toho jsou k dispozici rozšíření pro prohlížeče Chrome, Firefox a Edge pro snadné použití.

NordVPN Threat Protection

Cena. Tento blokátor reklam s VPN můžete zakoupit již za 3,29 USD/měsíc a získat 30denní záruku vrácení peněz bez rizika. Ještě lepší je, že si můžete vyžádat 7denní bezplatnou zkušební verzi od NordVPN a vyzkoušet, zda je tento blokátor reklam skutečně nejlepší pro blokování reklam na Twitchi.

Více informací o celém balíčku funkcí najdete v recenzi služby NordVPN Threat Protection.

Klady

 • Blokuje reklamy a sledovače ve videu Twitch
 • Funkce ořezávání adres URL
 • Blokování škodlivých stránek
 • Dodává se s VPN
 • 7denní zkušební verze zdarma

Nevýhody

 • Žádný whitelisting

2. Total Adblock – důvěryhodný blokátor reklam pro streamy Twitch

Nejlepší blokátory reklam pro Twitch
Bezplatná verze:Ano (7denní zkušební verze zdarma)
Servery v:Litva, Mexiko, Panama, Polsko a další.
Zákaznická podpora:E-mail, znalostní báze
Aktuální nabídka:🔥 Získejte 75 % z celkového Adblocku! 🔥

Total Adblock je skvělý nástroj, který blokuje různé reklamy a chrání zařízení před malwarem. Budete si tak moci užívat bezproblémové streamování a chránit sebe i své zařízení před škodlivými online hrozbami.

Blokování reklam na Twitchi. Rozšíření prohlížeče Total Adblock blokují reklamy na úrovni blokování skriptů. Během našeho testování rozšíření pro Chrome úspěšně blokovalo reklamy ve videu, další reklamy a trackery na Twitchi. Kromě toho odstraňuje také vyskakovací okna, bannery a trackery třetích stran.

Vlastnosti. Tento blokátor reklam má část Přijatelné reklamy pro účely přizpůsobení a uživatel může určit, které stránky mohou nadále zobrazovat reklamy nebo vyskakovací okna. Zlepší také rychlost načítání stránek a poskytne přehledy o tom, kolik reklam bylo zablokováno a kolik dat bylo ušetřeno.

Total Adblock - důvěryhodný blokátor reklam pro streamy Twitch

Kompatibilita. Přestože tento blokátor reklam má aplikace pouze pro zařízení se systémy iOS a Android, můžete si pořídit rozšíření pro prohlížeče počítačů. Total Adblock je k dispozici v prohlížečích Chrome, Edge, Safari, Opera a Firefox.

Cena. Tento blokátor reklam si můžete vyzkoušet v sedmidenní bezplatné zkušební verzi, pokud však hodláte využívat prémiové funkce, můžete si jej zakoupit za 2,42 USD/měsíc se 14denní zárukou vrácení peněz. V opačném případě můžete tento blokátor reklam získat v rámci antivirového balíčku s plánem TotalAV Total Security za 49,00 USD/rok.

V recenzi TotalAV se dozvíte více o celém bezpečnostním balíčku.

Je používání AdLocku bezpečné?

Klady

 • Blokuje reklamy ve videích Twitch a sledovací zařízení
 • Funkce bílé listiny
 • Blokovací filtry
 • Zkušební verze zdarma

Nevýhody

 • Aplikace pouze pro iOS a Android

3. Surfshark CleanWeb – cenově výhodný blokátor reklam s VPN pro Twitch

Zastaví Twitch turbo reklamy?
Bezplatná verze:Ano (7denní zkušební verze zdarma)
Servery v:Litva, Mexiko, Panama, Polsko a další.
Zákaznická podpora:Živý chat 24/7, e-mail, znalostní databáze, často kladené dotazy
Aktuální nabídka:🔥 84% VYPNUTO Surfshark CleanWeb 2.0 + 2 měsíce ZDARMA! 🔥

Surfshark CleanWeb je další spolehlivý blokátor reklam, který vám umožní bezproblémové streamování na Twitchi. Blokuje nejen videoreklamy, ale také vyskakovací okna, trackery a chrání před hrozbami malwaru.

Blokování reklam na Twitchi. Surfshark CleanWeb blokuje reklamy na úrovni DNS. Při testování tedy rozšíření pro Chrome úspěšně blokovalo reklamy, videoreklamy a trackery na Twitchi. Kromě toho tento blokátor reklam dokáže blokovat také vyskakovací okna, bannery, souhlasy se soubory cookie, trackery a malware.

Vlastnosti. S blokátorem reklam Surfshark CleanWeb si můžete přizpůsobit, na kterých stránkách se vám ještě mohou zobrazovat reklamy, zvýšit rychlost procházení a používat bezpečný vyhledávač. Kromě toho získáte také prémiovou VPN. k oslazení nabídky jsou k dispozici také upozornění na narušení webových stránek a přehledy o blokovaných reklamách, malwaru a dalších hrozbách.

Nejlepší blokátory reklam pro Twitch 2023

Kompatibilita. Blokátor reklam Surfshark CleanWeb můžete používat na různých zařízeních a platformách. Původní verze CleanWeb je k dispozici na zařízeních se systémy Windows, macOS, Linux, Android, iOS a FireTV. Vylepšená verze CleanWeb 2.0 je k dispozici pouze v rozšířeních prohlížeče: Chrome, Firefox a Edge.

Cena. Blokátor reklam si můžete zakoupit s předplatným Surfshark VPN, které stojí pouhých 2,30 USD/měsíc pro neomezený počet zařízení. Získáte také 7denní bezplatnou zkušební verzi a 30denní záruku vrácení peněz bez rizika. Případně si můžete pořídit balíček Surfshark One s blokátorem reklam, VPN a antivirovým nástrojem za 41,88 USD/rok.

Další informace o všech zahrnutých funkcích najdete v recenzi Surfshark One.

Můžete pomocí VPN blokovat reklamy na Twitchi?

Klady

 • Blokuje reklamy na Twitchi, reklamy na videa a sledovací zařízení
 • Funkce bílé listiny
 • Soukromý vyhledávač
 • Kompatibilní s různými platformami

Nevýhody

 • Verze aplikací neumí tak dobře blokovat reklamy

4. Atlas VPN SafeBrowser – bezpečný blokátor reklam s VPN

Atlas VPN SafeBrowser - bezpečný blokátor reklam s VPN
Bezplatná verze:Ne (pouze VPN má bezplatnou verzi)
Servery v:Litva, Mexiko, Panama, Polsko a další.
Zákaznická podpora:Živý chat 24/7, e-mail, znalostní databáze, často kladené dotazy
Aktuální nabídka:🔥 81% VYPNUTO Atlas VPN SafeBrowse! 🔥

Atlas VPN SafeBrowser je bezpečné řešení pro blokování reklam na Twitchi. Účinně si poradí s videoreklamami a trackery, zabezpečí vaše zařízení před malwarem a nabízí uživatelům další výhody VPN.

Blokování reklam na Twitchi. Integrovaný blokátor reklam SafeBrowser v aplikaci Atlas VPN pro Windows snadno blokuje reklamy na videa Twitch a spoustu sledovacích zařízení. Ba co víc, s tímto blokátorem reklam můžete také zabránit sledovacím zařízením třetích stran a hrozbám malwaru.

Vlastnosti. Blokátor reklam Atlas VPN SafeBrowser chrání před různými online hrozbami, jako je například cryptojacking a spyware, a zabraňuje přístupu na škodlivé webové stránky. Kromě toho však získáváte přehled o všech blokovaných reklamách a sledovacích zařízeních. Nemáte však k dispozici funkci whitelistingu.

Existuje blokátor reklam, který blokuje Twitch?

Kompatibilita. Atlas VPN SafeBrowser je k dispozici pouze jako aplikace pro zařízení se systémy Windows, macOS, Android a iOS. Tento blokátor reklam však funguje pouze tehdy, když jste připojeni k připojení VPN.

Cena. Blokátor reklam SafeBrowser je součástí předplatného Atlas VPN, které stojí 2,05 USD/měsíc a pokrývá až 10 zařízení současně. Kromě toho je k dispozici také 30denní záruka vrácení peněz bez rizika, abyste si blokátor reklam mohli sami bezpečně vyzkoušet.

V recenzi Atlas VPN se dozvíte o všech funkcích, které s tímto předplatným VPN získáte.

Existuje AdBlock, který skutečně blokuje reklamy na Twitchi?

Klady

 • Blokuje reklamy a sledovače videí Twitch
 • Ochrana proti škodlivým webům
 • Blokování reklam je dodáváno se službou VPN
 • 30denní záruka vrácení peněz

Nevýhody

 • Žádná verze rozšíření prohlížeče
 • Žádný whitelisting

5. Proton VPN NetShield – přizpůsobitelný blokátor reklam pro Twitch

Proton VPN NetShield - přizpůsobitelný blokátor reklam pro Twitch
Bezplatná verze:Ne (pouze VPN má bezplatnou verzi)
Servery v:Litva, Mexiko, Panama, Polsko a další.
Zákaznická podpora:E-mail, znalostní databáze a často kladené dotazy
Aktuální nabídka:🔥 Získejte až 50% slevu na Proton VPN NetShield! 🔥

Blokátor reklam Proton VPN NetShield zabrání otravným reklamám, aby vám kazily zážitek ze sledování oblíbených streamů Twitch. Kromě toho získáš také spolehlivé předplatné VPN.

Blokování reklam na Twitchi. Zabudovaný blokátor reklam NetShield sítě Proton VPN funguje na úrovni blokování DNS a dokáže blokovat reklamy na videa Twitch. Kromě toho dokáže blokovat také trackery a malwarové hrozby.

Vlastnosti. Můžete si přizpůsobit úroveň ochrany před škodlivými reklamami – neblokujte, blokujte pouze malware a blokujte malware, reklamy a trackery. Není zde však žádná funkce whitelisting. Navíc s povoleným blokováním reklam bude blokován veškerý spam, který zpomaluje vaše připojení, a získáte také nástroj VPN pro ochranu vašich dat online.

Proton VPN NetShield

Kompatibilita. Proton VPN NetShield je k dispozici pouze v aplikaci a nepodporuje žádné prohlížeče. Aplikaci můžete získat na zařízeních se systémy Windows, macOS, Linux, Android a iOS. Abyste mohli blokátor reklam používat, musíte se také připojit přes tunel VPN.

Cena. Zatímco Proton VPN má bezplatnou verzi, pro získání blokátoru reklam NetShield musíte investovat do placeného předplatného, které začíná na 4,99 USD/měsíc s možností až 10 současných připojení. Kromě toho můžete využít 30denní záruku vrácení peněz.

Chcete-li se seznámit s kompletním balíčkem funkcí, přejděte na naši podrobnou recenzi Proton VPN.

Můžete pomocí VPN blokovat reklamy na Twitchi?

Klady

 • Blokuje reklamy na videa Twitch
 • Funkce dvojité VPN
 • Blokování reklam je dodáváno se službou VPN
 • 30denní záruka vrácení peněz

Nevýhody

 • Žádná verze rozšíření prohlížeče
 • Žádný whitelisting

Jak jsme vybírali a testovali blokátory reklam na Twitchi

Jak jsme vybírali a testovali blokátory reklam na Twitchi

Při sestavování seznamu nejlepších blokátorů reklam pro Twitch jsme se ujistili, že jsme otestovali všechny možné možnosti. Po vyloučení těch bezplatných a nespolehlivých jsme otestovali schopnost těchto blokátorů reklam blokovat škodlivé reklamy, trackery a další hrozby:

 • Výsledky blokování reklam na Twitchi. V první řadě jsme otestovali schopnosti jednotlivých blokátorů reklam při blokování reklam na Twitchi, ať už se jedná o reklamy uprostřed vysílání, videoreklamy před streamem, nebo dokonce vyskakovací okna po straně.
 • Další funkce. Nejlepší blokátory reklam jsou vybaveny doplňkovými funkcemi, jako je whitelisting, ochrana před malwarem, a obsahují VPN nebo antivirus, abyste z nákupu vytěžili maximum.
Jaké blokátory reklam fungují na Twitchi?
 • Podporované operační systémy a prohlížeče. Při investici do blokátoru reklam je vhodné se ujistit, že bude fungovat nejen s operačním systémem vašeho preferovaného zařízení, ale navíc bude fungovat i na konkrétním pracovním postupu.
 • Cena. To, že je blokátor reklam velmi drahý, neznamená, že je tak dobrý. Bezplatné blokátory reklam se však také nedoporučují, protože mohou být infikovány malwarem. Proto jsme vybrali ty, které přinášejí nejlepší poměr ceny a výkonu.

Proč blokovat reklamy na Twitchi?

Reklamy vydělávají Twitchi, multimilionové společnosti, kterou vlastní Amazon, spoustu peněz. Být na obtíž korporacím a šířit antikapitalistickou agendu však není jediným důvodem, proč reklamy na Twitchi blokovat.

Existuje blokátor reklam, který blokuje Twitch?

Zde jsou některé z dalších důvodů, proč byste si měli pořídit spolehlivý blokátor reklam na Twitchi:

 • Bezproblémové streamování. Reklamy často přerušují vysílání a čím delší je obsah, tím více reklam se zobrazuje. Blokátor reklam dokáže těmto přerušením zabránit a na oplátku zajistí, že celý zážitek ze streamování bude plynulý, bez zpoždění a bez reklam. Nic vás tak nebude rušit při sledování několikahodinového obsahu.
 • Zastavte reklamy na předplatné. Twitch nabízí placenou službu předplatného a bezplatnou službu v rámci členství v Amazon Prime. Předplatné však neznamená, že se na Twitchi již nebudete setkávat s reklamami. Blokátor reklam vás tedy zachrání před nepříjemnostmi s reklamami, i když si Twitch platíte.
 • Vyhněte se hlasitým reklamám. Na Twitchi se objevují hlasité reklamy, které vás mohou vyděsit a opravdu vám zkazit zážitek ze sledování oblíbeného streamera. S blokátorem reklam pro Twitch máte jistotu, že se vyhnete reklamám, které vás vyděsí, a budete si moci vychutnat hlasitý a zábavný obsah od nejlepších streamerů na platformě.

Oprava fialové obrazovky Twitch

Pokud jste se někdy při sledování přenosu Twitch setkali s odrazující fialovou obrazovkou, je to jednoduše způsob, jakým vás Twitch žádá, abyste přestali používat blokátor reklam, protože zasahuje do kódu Twitch.

Jak na Twitchi zablokuji ADC?

To vše proto, aby platforma mohla vydělávat peníze a vy jste mohli sedět u velkého množství reklam, někdy to může být až 8 reklam za sebou.

Pokud se vám však tato fialová obrazovka Twitche zobrazí, nemusíte se bát, existují způsoby, jak se jí vyhnout a zabránit rušivým reklamám při sledování dalšího několikadenního subatonu vašeho oblíbeného streamera.

Nejjednodušší způsob, jak zabránit zobrazování fialové obrazovky Twitche, je změnit blokátor reklam. Možná jste používali bezplatný nebo méně spolehlivý nástroj. Investice do otestovaného a důvěryhodného prémiového poskytovatele vám tedy může zajistit úspěšné blokování reklam. Naším nejlepším výběrem nejlepšího blokátoru reklam je NordVPN Threat Protection.

Oprava fialové obrazovky Twitch

Nejvíce reklam se obvykle zobrazuje na Twitchi v USA, Velké Británii, Německu a podobných zemích. Pokud tedy máte VPN s blokátorem reklam, stačí změnit zemi připojení na takovou, kde se zobrazuje méně reklam, jako je Litva, Mexiko, Panama, Polsko nebo jiné podobné lokality.

Můžete si také vyzkoušet sledování streamů v režimu inkognito, který, jak se zdá, funguje docela dobře, když se snažíte vyhnout reklamám a fialové obrazovce. Mezi další oblíbené možnosti patří použití aplikace Twitch nebo alternativních stránek pro streamování.

A nakonec se můžete také přihlásit k odběru oblíbených streamerů Twitch výměnou za příslib, že se vám nikdy nezobrazí reklamy. Je však velmi pravděpodobné, že se vám reklamy budou zobrazovat i nadále. Blokátor reklam je tedy nejlepší volbou pro nepřerušované sledování streamů Twitch.

Které země blokují reklamy na Twitchi?

Závěr

Nejlepším způsobem, jak zabránit otravným videoreklam, je pořídit si spolehlivý a bezpečný blokátor reklam pro Twitch. Reklamy ve vysílání Twitch jsou nejen otravné, ale mohou být i škodlivé, takže nejlepší je chránit svá data a zařízení.

Naším nejlepším kandidátem je NordVPN Threat Protection. Tento blokátor reklam bojuje proti videoreklamám, sledovacím zařízením, vyskakovacím oknům a dalším škodlivým online hrozbám. Kromě toho zlepšuje váš zážitek z prohlížení a streamování.

Co hledat u nejlepšího blokátoru reklam pro Twitch

Blokátor reklam NordVPN Threat Protection je navíc dodáván se službou VPN, takže můžete také šifrovat svá data online a vyhnout se geografickému blokování obsahu. Tento blokátor reklam nabízí za své peníze velkou hodnotu a chrání vaše data a zařízení před kybernetickými hrozbami.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky