Polygon matic:Co to je?

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

⚡️ Je kryptoměna Polygon dobrou investicí?

Polygon může být v roce 2022 proveditelnou investicí v závislosti na vašich finančních cílech. Krátkodobí obchodníci spíše riskují a vidí přínosy. Polygon je kryptoměnové aktivum, které může dlouhodobým investorům nabídnout potenciál velkých zisků v důsledku své stability.

⚡️ Je Polygon rychlejší než Ethereum?

Salana je určena pro podniky, které hledají transakční systém, který lze škálovat a který umožňuje mnohem rychlejší transakce při nižších nákladech než Ethereum a Polygon. Nicméně blockchain Ethereum je stále nejotevřenější a nejtransparentnější decentralizovanou aplikační platformou.

⚡️ Jak Polygon vydělává peníze?

Polygon používá konsenzuální metodu Proof-of-Stake k vytvoření nového MATICu a obraně sítě. K tomu se používá protokol Proof-of-Stake – z čehož vyplývá, že můžete vydělávat peníze střádáním stávajícího MATICu. Validátory provádějí náročný úkol ověřování nových transakcí a jejich vkládání do blockchainu.

⚡️ Je Polygon zabijákem Etherea?

Polygon je konkurenční platforma, která zabíjí Ethereum a jejímž cílem je zlepšit fungování Etherea rozšířením jeho možností a zpřístupněním. Na rozdíl od jiných zabijáků Etherea je Polygon pokusem o lepší fungování otlučeného a drahého Etherea. Jedná se o škálovací řešení, které má zajistit mnohem více transakcí za sekundu než 12-15 transakcí každou sekundu na Ethereu.

Co je Polygon matic a jak funguje? MATIC vysvětluje.

Polygon je sada protokolů, která má za cíl řešit problémy se škálovatelností Etherea. Prováděním transakcí na samostatném blockchainu kompatibilním s Ethereem řeší Polygon potíže se sítí.

Polygon vrací všechny transakce do postprocessingu hlavního blockchainu Etherea. Tato metoda snižuje zatížení sítě. Polygon maticmůže zvýšit rychlost transakcí a snížit poplatky za haléře tím, že je pošle zpět prostřednictvím trojúhelníku.

Je maticová kryptoměna Polygon dobrou investicí?
Co je Polygon pro kryptografii?

Zjednodušeně řečeno, Polygon je minimální framework pro nové i stávající projekty blockchainu Ethereum, které lze vyvíjet bez problémů se škálováním.

Polygons matic umožňuje uživatelům komunikovat s jakoukoli distribuovanou aplikací (DApp), aniž by se museli obávat přetížení sítě.

Tento článek vysvětluje vše, co je třeba vědět o síti Polygon Matic, jak funguje a jak tato špičková technologie činí Ethereum uživatelsky přívětivějším.

Jakou hodnotu má mince Polygon?
Proč je Polygon dobrá kryptoměna?

Kdo je tvůrcem webu Polygon?

Polygon matic se díky svým talentovaným vývojářům pevně etabloval jako nejslibnější projekt v oblasti škálovatelnosti Etherea. Rozšiřování Polygonu je poháněno zkušenostmi týmu.

Vynálezcům sítě Matic lze přičíst k dobru, že předvídali současné potřeby v oblasti kryptografie. V následující části se podíváme, kdo stojí za jedním z nejrychleji se rozvíjejících projektů v oboru.

Může Polygon matic dosáhnout 10 dolarů?
Vzroste Polygon v roce 2022?

Tři tvůrci Polygonu jsou:

Jaynty Kanani, spoluzakladatel společnosti Polygon, je nyní generálním ředitelem firmy. Spolu se Sandeepem Nailwalem, spoluzakladatelem a provozním ředitelem, a Anuragem Arjunem, spoluzakladatelem a produktovým ředitelem, vytvořil tuto myšlenku. V roce 2017 se z něj po krátkém názvu Matic Network stal Polygon.

Kanani, absolvent Indického technologického institutu (IIT) v Dillí, pracoval jako softwarový inženýr pro společnosti McKinsey & Company a Google India. Než se začal věnovat kryptoměnám, pracoval také na několika startupech.

S počátečním financováním pomohli přátelé a rodina v Bombaji. Společnost Polygon matic naopak stále přitahuje investory z celého světa, přestože byla založena v Indii. V roce 2019 získala společnost Polygon ve dvou kolech financování startupu více než 450 000 dolarů. USD, přičemž firma získala přibližně 450 milionů USD externích investic.

Může Polygon matic dosáhnout 10 dolarů?
Vzroste Polygon v roce 2022?

Seznam investorů společnosti Polygon se v poslední době rozrostl o jména jako Chris Fry a John Norwood Smith. Mezi nejnovější podporovatele Polygonu patří King Digital Entertainment, mobilní herní společnost, kterou založili bratři David a Gregory Fischmanovi.

Je MATIC a Polygon totéž?

Jaký je rozdíl mezi Polygonem a Maticem? Projekt dříve známý jako Matic byl v únoru 2021 přejmenován na Polygon. Postranní řetězce Plasma byly jednou z hlavních služeb, které síť Matic nabízela.

Plasma je v podstatě způsob, jak sloučit technologie blockchainu Etherea a Bitcoinu. Umožňuje vytvářet blockchainy “druhé vrstvy”, které jsou mnohem škálovatelnější než ty, které se v současnosti používají nad hlavním řetězcem. Aktivně se vyvíjel ve třetím čtvrtletí roku 2017 a jeho cílem je zvýšit výkon a zároveň snížit transakční poplatky tím, že umožní interoperabilitu mezi aktivy obou řetězců.

Polygon (MATIC).
Kdo vlastní síť Matic Network?

Polygon si po rozšíření projektu ponechal ticker MATIC pro svou vlastní kryptoměnu. V důsledku toho se Polygon vyvinul v Matic. Tato změna názvu a následný rebranding mohou způsobit určitý zmatek, ale jedná se o stejný projekt. Nový název pro řadu projektů, včetně sítě Matic, je Polygon. Mince Polygonu se však stále jmenuje MATIC.

Jaký je vzorec polygonu?

Blockchain Etherea dokáže zpracovat pouze omezený počet transakcí za sekundu. Rychlost transakcí základní vrstvy je 14 za sekundu. V Ethereu je každá operace spojena s poplatkem za plyn známým jako náklady na transakci.

Kdo stojí za Polygon Matic?
Kdo je Sandeep Nailwal?

Během období velkého přetížení sítě se náklady na plyn zvyšují a poplatky za plyn u Etherea mohou rychle vzrůst na 50-80 dolarů. To je významný problém. Požadavek platit více než 50 dolarů za transakci najednou činí Ethereum nedostupným pro naprostou většinu uživatelů.

Uživatelé jsou odrazováni od účasti na chytrých smlouvách v blockchainu, když přetížení sítě zpomaluje proces blockchainu Ethereum.

Decentralizované finanční (DeFi) aplikace a protokoly, obchody nebo nákupy nevyměnitelných tokenů (NFT) a výměny, nákupy nebo převody tokenů Etherium mohou vést ke stovkám dolarů na poplatcích pro každého, kdo je používá.

Kdo je generálním ředitelem společnosti Polygon?
Je Matic síť Polygon?

Jaké jsou ceny služby Polygon a jak je možné, že je cenově dostupnější? Metody škálování, jako jsou ty, které používá Polygon, zpracovávají transakce v postranních řetězcích, aby se snížily náklady na plyn. Počet transakcí, které může Polygon zpracovat za sekundu, je vyšší než u Etherea, protože je zpracovává v sidechainech.

Polygon si za tyto služby může účtovat nepatrnou částku a uživatelé budou muset zaplatit zlomek toho, co by očekávali za jednu transakci na Ethereu. Jinak řečeno, ceny Polygonu jsou mnohem nižší než průměrný poplatek za každou transakci na Ethereu, který činí více než 15 dolarů. Vzhledem k tomu, že Polygon má kromě protokolu s nulovým zveřejněním (zk-SNARKS) také mnoho protokolů pro ochranu soukromí, může projekt uživatelům nabídnout mnoho.

Potřebujete Matic, abyste mohli používat Polygon?
Bude Matic registrován u Coinbase?

V kryptografii je zk-důkaz kryptografický postup, který ověřuje, zda je určité tvrzení pravdivé či nikoliv, a to druhou stranou (ověřovatelem). Nevyžaduje, aby ověřovatel sdělil více informací než to, že tvrzení je správné.

Nejoblíbenějšími možnostmi propojení Polygonu s projektem jsou sidechainy Plasmy, PoS blockchainové mosty, zk rollupy a optimistické rollupy. Matic začal s Plasma sidechainy, protože jsou menší a bezpečnější než on-chain transakce.

Plazmový řetězec je stejně jako sidechainy samostatný blokový řetězec, který funguje vedle primárního blockchainu. V tomto případě je “mateřským” nebo “hlavním” blockchainem Ethereum. Aby byl umožněn bezpečný pohyb aktiv mezi nimi, plasmové řetězce se propojují s hlavním blockchainem a vzájemně s ním komunikují.

Kdo vlastní minci Matic?
Proč byl Matic přejmenován na Polygon?

Polygon má blockchainový most speciálně pro vývojáře. Most PoS umožňuje tvůrcům aplikací vytvářet DApps na jediné platformě, aniž by se vzdali jakýchkoli možností poskytovaných jinými platformami.

Zpracováním transakčních paketů ve vlastním PoS blockchainu se Ethereum vyhýbá nutnosti zpracovávat všechna data samo. Polygon usnadňuje a zrychluje Ethereum tím, že transakce paketuje mimo primární řetězec.

Stále se snažím zjistit, kde se v celkové časové ose nacházím, ale mým cílem je dostat se tam. Následuje delší vysvětlení, jak to funguje a proč by vás to mělo zajímat, pokud nevíte, o co jde: Souhrny Zk zpracovávají balíčky transakcí mimo řetězec a vytvářejí důkazy platnosti, čímž ověřují pravdivost údajů, aniž by bylo nutné procházet celým procesem.

Kdo stojí za společností Matic?
Co je Polygon pro kryptoměny?

Hlavní řetězec lze zkrátit tím, že se do údajů zahrne řada jedinečných důkazů platnosti. Tato technika, která do datového toku vkládá posloupnost jednorázových důkazů platnosti, minimalizuje velikost hlavního řetězce. Tato metoda v podstatě snižuje časové a plynové náklady potřebné k ověření dat.

Optimistické akumulační balíčky používají zvláštní druh systému důkazů známý jako podvodné důkazy. Když je identifikována podvodná transakce, aktivuje se mechanismus ochrany proti podvodům a na základě údajů v blockchainu určí správnou transakci.

Jak najdete kryptoměnu Polygon?
Jaký je ticker symbol kryptoměny Polygon?

Stohování je nutné pro ty, kteří v systému aktualizují údaje o transakcích. V důsledku toho, pokud někdo odešle podvodnou transakci do hlavního blockchainu Etherea pomocí optimistických konvolucí, bude jeho sazba penalizována.

Neexistuje žádné univerzální řešení. Každá technologie škálování s sebou nese kompromisy v oblasti bezpečnosti, suverenity, transakčních nákladů a rychlosti transakcí. Vývojáři by měli mít možnost vybrat si to nejlepší řešení škálování pro svou aplikaci. Společnost Polygon také poskytuje nejkomplexnější nabídku řešení škálování.

Proč se Polygon hodí pro Ethereum?

Polygon a Ethereum nejsou konkurenti. Ať už je to jakkoli, jsou spolu propojeny. Cílem Polygonu je využít svou síť k vytvoření základů pro široké přijetí Etherea. V důsledku toho je Polygon na Ethereu závislejší než Ethereum na Polygonu. To se dá očekávat, protože Polygon je založen na blockchainu.

Co znamená ETH v měně Polygon?
Je Polygon dobrá kryptoměna?

Hlavní nevýhodou je, že přechodem na Polygon kvůli rychlosti může dojít ke snížení hodnoty získané Ethereem. Rozředění hodnoty může v určitých oblastech skutečně potlačit přímý růst uživatelů Etherea.

Jinými slovy, Polygon zvyšuje využívání Etherea, což povede k nárůstu počtu lidí, kteří ho používají. Více uživatelů by bylo ochotno používat Ethereum díky jeho výše uvedeným výhodám. Navzdory tomu, že Ethereum může ukrást celkovou uzamčenou částku (TVL), jeho hodnota poroste, protože více jednotlivců bude volně ukládat své peníze na blockchain Etherea.

1. Srovnání platforem Ethereum a Permacoin

Je Polygon lepší než Ethereum?
Jak obchodovat s Polygonem?

Řešení škálování na 2. vrstvě se může na první pohled zdát složité. Zjednodušeně řečeno, základní architektura blockchainu se nazývá vrstva 1. Vrstva 2 naproti tomu funguje jako překryvná síť nad základním blockchainem.

Externí řešení 2. vrstvy jsou extranetové protokoly, které spolupracují s jádrem blockchainu s cílem zlepšit výkon a efektivitu. Technologie vrstvy 2, jako je Polygon, také umožňují, aby se stávající technologie založené na Ethereu staly rychlejšími a levnějšími.

Jaké jsou výhody použití Polygonu namísto Tier 1 Etherea?

Je možné kryptoměnu Polygon těžit?
Existuje v síti Polygon společnost Coinbase?

Vytvořením nabídkového systému zavedli tvůrci Etherea model založený na aukci, který uživatele vybízí k tomu, aby přihazovali za zařazení své transakce do dalšího bloku. Výsledkem je, že větší zahlcení sítě vede podle návrhu ke stále dražším cenám.

Společnost Polygon má do budoucna velkolepé cíle, které se netočí pouze kolem rychlosti nebo transakčních nákladů. Cílem protokolu je propojit všechny blockchainy kompatibilní s Ethereum Virtual Machine (EVM) a umožnit tak vývojářům bez větších obtíží využívat výhody ostatních blockchainových platforem.

Neobejde se Ethereum 2.0 bez polygonů?

Ethereum 2.0 bude zásadním vylepšením blockchainu Ethereum, ale bude řešit pouze část problému škálovatelnosti. Vzhledem k tomu, že síťové technologie jako Eth2 využívá více decentralizovaných aplikací a platforem, může poptávka začít prudce stoupat kvůli omezením škálovatelnosti.

Jakou hodnotu má Polygon?
Jakou má dnes Polygon hodnotu?

To v podstatě způsobuje zvýšení síťového provozu. Ceny plynu se začnou zvyšovat s rostoucí poptávkou a síť se opět dostane do stejného stavu přetížení, v jakém byla předtím. V tomto okamžiku přichází na pomoc Polygon, který přidává další vrstvu škálovatelnosti pro blockchain Etherea.

S příchodem vrstvy 2, která bude uvolněna v září 2019 a má umožnit lepší škálování a zabezpečení Etherea, by se měly schopnosti etherea výrazně zlepšit. S vrstvou 2, jako je síť Polygon, se schopnosti Etheru ještě zlepší. S využitím vrstvy 2 může být jakýkoli upgrade Etherea ještě rychlejší. V důsledku toho se hodnota Polygonu pravděpodobně zvýší.

Čím je Polygon tak výjimečný?

Bude Polygon stoupat?
Zvýší se hodnota Polygonu?

Polygon je projekt s velmi aktivní a podporující komunitou. Tým, který za protokolem stojí, také neustále pracuje na nových funkcích a vylepšeních.

Jedním z jedinečných aspektů hry Polygon je využití sázek jako způsobu zajištění bezpečnosti sítě. Sázkou na tokeny MATIC můžete pomoci zabezpečit síť a získat za to odměnu.

Je Polygon dobrou investicí?

Polygon je dobrou investicí, protože se jedná o projekt s velkým potenciálem. Je to také projekt s velmi aktivní a podporující komunitou. Tým, který za protokolem stojí, navíc neustále pracuje na nových funkcích a vylepšeních.

Má Polygon budoucnost?
Jaká je další kryptoměna, která exploduje?

Jak investovat do kryptoměny Polygon

Nejlepší způsob, jak investovat do společnosti Polygon, je koupit si token MATIC. Můžete tak učinit prostřednictvím různých burz, například Binance nebo Kraken. Můžete také použít různé peněženky, například MetaMask nebo Trust Wallet.

Po zakoupení tokenů MATIC je můžete vsadit, abyste pomohli zabezpečit síť a získali odměny.

Co je peněženka Polygon?

Peněženka Polygon je softwarový program, který umožňuje ukládat, odesílat a přijímat tokeny MATIC. Můžete používat různé peněženky, například MetaMask nebo Trust Wallet.

Vrátí se Polygon zpět?
Může Polygon Matic dosáhnout 10 dolarů?

Jak získat adresu peněženky Polygon

Adresu peněženky Polygon můžete získat pomocí různých peněženek, například MetaMask nebo Trust Wallet. Po vytvoření peněženky vám bude přidělena jedinečná adresa, kterou můžete používat k odesílání a přijímání tokenů MATIC.

Je vhodná doba pro investici do společnosti Polygon (MATIC)?

Nyní je vhodná doba investovat do společnosti Polygon, protože projekt má velký potenciál. Tým, který za protokolem stojí, navíc neustále pracuje na nových funkcích a vylepšeních. Kromě toho vám sázka na tokeny MATIC může pomoci získat odměny. V neposlední řadě se očekává, že s vydáním druhé vrstvy se hodnota MATIC zvýší.

Je Polygon v roce 2022 dobrou investicí?
Je Polygon dobrá mince ke koupi?

Druhá vrstva protokolu, jejíž vydání je naplánováno na září 2019, nabídne ještě lepší škálování a zabezpečení pro Ethereum. Díky tomuto upgradu bude Ethereum ještě rychlejší a výkonnější, což pravděpodobně zvýší hodnotu MATIC. V důsledku toho je nyní vhodný čas investovat do Polygonu.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky