Solana v roce 2023 vzroste 7x, v býčí jízdě vyletí o 400%!

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

Kryptoanalytik pečlivě sledující trh naznačuje, že konkurenční digitální aktivum k Ethereu (ETH) od začátku roku vzrostlo přibližně o 600 % a je připraveno na další růst.

V nedávné aktualizaci videa moderátor InvestAnswers, který má na YouTube 458 000 odběratelů, tvrdí, že Solana (SOL), platforma pro chytré kontrakty, má i přes své značné letošní zisky stále značný potenciál k růstu.

Solana v roce 2023 vzroste 7x
Solana Bull Run 2023

Analytik zdůrazňuje dominantní postavení Solany a sleduje podíl na celkové tržní kapitalizaci kryptoměn připadající na SOL. Podle hostitele InvestAnswers předpokládá, že dominance SOL se v příštím rozšíření trhu zvýší na 3 %, což signalizuje další možnosti růstu.

Co se týče dominance Solany v letošním roce, [co] mě odrovnalo, je, že jsme na téměř 2,2 %. Dosavadní maximum společnosti Solana na dominanci bylo asi 2,5 % nebo tak nějak, takže jsme opět tak brzy, a přesto dominance Solany stoupá.

Otázka zní: co se stane, když tržní kapitalizace [krypto] dosáhne 5 bilionů dolarů?
… Během 18 měsíců nebo 24 měsíců, nebo možná dokonce za rok, bychom mohli dosáhnout tržní kapitalizace 5 bilionů dolarů – hodně z toho bude samozřejmě taženo Bitcoinem, ale očekávám, že dominance SOL dosáhne alespoň 3 %. Otázka tedy zní, pokud [tržní kapitalizace] CMC (kryptografického trhu) dosáhne 5 bilionů dolarů [a] dominance SOL dosáhne 3 %, jaká bude cena SOL?

Stratég pokračuje v projekci potenciální ceny SOL, přičemž uvažuje o celkové tržní kapitalizaci kryptografického trhu ve výši 5 bilionů USD a 3% dominanci Solana. Podle hostitele by cena Solany měla dosáhnout 363 dolarů.

Pokud CMC dosáhne 5 bilionů dolarů, pak to znamená, že tržní kapitalizace SOL se zvýší na 150 miliard dolarů a současná tržní kapitalizace SOL je 31 miliard dolarů, a to je 4,84x [nárůst] oproti dnešnímu stavu. [Toto číslo vynásobené 75 dolary by znamenalo, že cena [Solana] by se vyšplhala na směšných 363 dolarů.

V době psaní tohoto článku se Solana obchoduje za 69,31 USD. Dosažení ceny 363 USD by znamenalo pozoruhodné zhodnocení o 423 %.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky