Pro spotřebitele bude holo hot crypto token (HOT) tokenem, který jim umožní přístup k největším dostupným nabídkám a úsporám. Pro podniky to bude nástroj, který jim umožní měřit skutečnou cenovou elasticitu funkce poptávky.
Může tedy Holochain sloužit k vybudování komunikačního prostoru bez moderace, který nelze vypnout? Odpověď zní ano, ale pouze za určitých podmínek. Pokud jde o to, zda lze Holochain využít jako atraktivní útočiště pro útočníky: ne tak docela.
Chcete-li si pořídit Holo coin, musíte mít Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) nebo Litecoin (LTC), které jsou k dispozici na Coinbase a Bitpanda. Obě přijímají jako formu platby kreditní kartu a bankovní převod.
Jak nakoupit kryptoměnu na KuCoinu. Na KuCoin můžete obchodovat se stovkami kryptoměn a stačí si koupit první kryptoměnu. Přestože je design KuCoin vytvořen tak, aby byl uživatelsky přívětivý, ať už používáte aplikaci, nebo verzi pro stolní počítače, je pravda, že v jeho funkčnosti jsou určité zádrhele.
Holochain je kryptoměna, která podporuje projekt decentralizované hostingové platformy. Tato iniciativa využívá vlastní technologii Holochain, což je na trhu kryptoměn zcela unikátní přístup. V závislosti na situaci může být v projektu použita jedna ze tří definic pojmu holo krypto.
holo crypto je společnost, která poskytuje síťovou infrastrukturu a primární zálohovací služby pro ekosystém Holochain.
Kryptoměna Holo je technologie, která byla vytvořena s primárním cílem poskytovat virtuální hostingové služby.
Holo je kryptoměna, která jednoho dne umožní nákup virtuálních hostingových služeb v kryptosystému holo.
Samotný projekt holo crypto má dva hlavní předpoklady:
- Distribuovat a vykonávat základní komponentu pro obecné použití v plně decentralizovaných aplikacích (nejen v chytrých smlouvách), které fungují na stávající internetové síti.
- Hostování a správa decentralizovaných aplikací po celém světě, plně škálovatelná fakturační infrastruktura.
holo vývojáři kryptoměn byli dosud přístupní obtížím spojeným s implementací technologie blockchain ve větším měřítku.
Nejčastější problémy jsou:
- Například těžaři bitcoinů potřebují k provozu svých počítačů mnohem více energie než tradiční banky. Je to proto, že bitcoinová síť spotřebovává větší množství energie pro svou infrastrukturu. Podle různých zpráv spotřebuje samotná síť BTC tolik elektřiny. jako malý stát.
- Čím je síť širší, tím více transakcí je třeba zpracovat najednou. Proto je pro kryptoměnu důležitá škálovatelnost, a tedy počet možných transakcí za sekundu, často označovaný jako tx/s (pro BTC je typické 3-5 tx/s; platební operátor VISA dokáže zpracovat až 2000 tx/s, ale samozřejmě s velmi odlišnou infrastrukturou).
- Hlavním problémem kryptoměn PoS (P.Roof – of – S – Take – proof of ownership) je nutnost stanovit jednotná pravidla konsensu pro celou síť, což nejčastěji vede k vytvoření pravidel, která zvýhodňují takzvané EA (Early A dopters).
Jak se vám zatím daří?
V současné době jsou na trhu dva typy těžby holochainu v běžných projektech kryptoměn: PoW (P Roof -Of Work Proof of Work ) nebo tzv. těžební hardware, který je v současné době energeticky velmi náročný. Druhým přístupem je těžba pomocí varianty proof-of-stake, tzv. Pomocí svých mincí (akcií) můžete ověřovat transakce, “sázet” je a získávat další mince jako odměnu.
V tomto případě je měna generována řešením složitého algoritmu, který slouží jako základ sítě. Poté je třeba mince distribuovat uživatelům sítě, aby mohla být udržována. Abyste se stali uzlem sítě, který bude dohlížet na její údržbu, stačí mít zapnutou příslušnou aplikaci.
To je jádro problému již po tisíce let. Bohatí bohatnou a chudí nemají šanci je dohnat, takže chudnou. V takovém systému obvykle stačilo nakoupit správné množství mincí pro konkrétní projekt na začátku, protože EA může kupony odstranit až později.
Běžný uživatel, který používá síť, aplikaci nebo SC (S Mart C ontract), se pravděpodobně nebude zajímat o to, jak síť funguje. Uživatel platí nepatrný poplatek, který je hrazen prostřednictvím nákladů na přenos/transakci v síti. Transakční poplatek je jednoduše odměna placená “těžařům”, kteří síť udržují a provozují.
Oba algoritmy (PoW i PoS) jsou navrženy s ohledem na škálovatelnost, rychlost a stabilitu. Lidé, kteří udržují síťovou infrastrukturu, nechtějí věnovat svůj čas dobrovolně a zdarma, takže musíte používat PoW nebo PoS, abyste dostali spravedlivou odměnu za svůj příspěvek k údržbě sítě.
Mezitím, co se technologie blockchain vyvinula do pokročilejších projektů kryptoměn, jako je Cardano (ADA) nebo Lisk (LSK), nabídli své nápady na vylepšení metody PoS.
Tyto myšlenky vycházejí mimo jiné z potřeby vybrat delegáty nebo vyzvat vedoucího “kůlové skupiny”. Některá řešení jsou lepší než jiná. Bohužel žádný PoS není zcela důvěryhodný a vždy zvýhodňuje skupinu, ve které je implementován. Pokud známe algoritmus PoS s pomocí vhodných protiopatření, můžeme s ním teoreticky manipulovat.
V případě PoW nebo PoS může být síť zranitelná vlivem malé skupiny jednotlivců s velkým množstvím peněz. To s sebou nese napadení sítě z 51 %, kdy hypotetických 51 % “těžařů”, kteří v současnosti tvoří síťovou infrastrukturu, nad ní “převezme” kontrolu.
V případě PoS to však není problém, protože, jak jsem již uvedl, můžeme využít znalost algoritmu konsensu k organizaci našeho úsilí tak, abychom ze sítě vytěžili co nejvíce, hlasovali o kritických prvcích týkajících se budoucích projektů atd.
Jaké jsou výhody Holochainu oproti Blockchainu?
- Jednoduchost sítě – není třeba sledovat transakce v jednotlivých uzlech, není třeba uchovávat předchozí blok sítě pro celou síť. Předpokládá se, že celá síť běží tak rychle, jak rychle běží její nejslabší člen.
- Problém nedostatečné transakční kapacity může nastat, pokud je jeden uzel schopen provést pouze čtyři transakce za sekundu. Tento problém v holocénu neexistuje, protože transakce mohou být dokončovány odděleně jedna od druhé, což znamená, že:
- Všechny uzly sítě nemusí vidět všechny transakce, jako je tomu v případě blockchainové sítě. Škálovatelnost se v tomto přístupu může vyvíjet podobně jako v Tangle IOTA, protože uživatelů (uzlů) sítě přibývá. Platnost a bezpečnost transakcí udržuje DHT, což je rozptýlená hashovací tabulka (která se výrazně liší od blockchainu).
- Neexistuje žádný standardní PoS ani standardní PoW, který by určoval konsensus sítě. Každý uživatel ověřuje transakce ostatních uzlů ve svém vlastním hash řetězci ze svého jedinečného prostředí.
- Počet transakcí by teoreticky mohl přesáhnout 56 000 fps, čímž by byl překonán rekord společnosti VISA.
Hlavními aktéry holořetězce jsou:
V typické blockchainové síti, jako je síť Bitcoin, máme dva typy systémových aktérů: “těžaři” a “uživatelé”. Uživatelé vytvářejí transakce, platí poplatky (nebo v případě IOTA neplatí žádné poplatky) a používají různé druhy peněženek s definovaným záznamem v blockchainu. “Těžaři” neboli ti, kteří těží PoS nebo PoW, ověřují transakce a přidávají bloky do blockchainu.
Systém Holo-chain se trochu liší od typické blockchainové sítě. Má také dva typy aktérů: “uživatelé” a “ověřovatelé”. Jak “uživatelé”, tak “validátoři” jsou si z hlediska svých povinností v rámci sítě rovni, ale slouží k různým účelům.
- Uživatelé jsou ti, kteří si nainstalují aplikaci Holo, která jim umožňuje publikovat v síti vlastní aplikace a data. “Validátoři” jsou lidé, kteří přispívají prostředky k udržení chodu sítě.
- Validátoři nemusí být neustále online, jako to dělají horníci v systému PoW nebo PoS. Musí být pouze k dispozici, když si uživatel vyžádá jejich služby k ověření transakce.
Jakou roli hraje Holochain v Dapp?
Holochain je vynikající platformou pro všechny dApp, které vyžadují velký počet individuálních vstupů, přičemž každá osoba má přístup jen ke zlomku všech vstupů.
Holochain se v současné době používá hlavně pro sociální sítě, ale navrhl také, že by se mohl používat v systémech peer-to-peer, řízení dodavatelského řetězce, reputačních kryptoměnách, věrnostních programech, iniciativách kolektivní inteligence a dalších aplikacích.
Díky své agentové povaze je Holochain pro tyto iniciativy velmi vhodný. Můžete také prozkoumat druhy aplikací, které lze na mapě Holochain vytvořit v celém rozsahu.
Holochain Token (HOT).
Prvotní nabídka mincí (ICO) společnosti skončila 28. dubna 2018 a za necelý měsíc se podařilo vybrat téměř 30 000 ETH (v té době 20 milionů dolarů). V rámci ICO bylo vygenerováno 133 214 575 156 HOT tokenů. K 21. říjnu 2019 se token HOT obchoduje za 0,000950 s tržním kapitálem
Po ICO vzrostla hodnota tokenu během týdne na 0,002 USD, což představuje nárůst o více než 1 000 %. Během následujících dvou měsíců cena rychle klesala a v červenci 2018 se obchodovala pod 0,0005 USD.
Co je Holofuel a jak se liší od běžné marihuany?
Holofuel má být vlastní kryptoměna pro Holochain, která bude vzájemnou úvěrovou měnou a bude zajištěna reálnými aktivy.
Tým Holochain používá termín “závazek”, protože jej lze získat a vyměnit za hostování na platformě Holochain. Jeho primární funkcí je, aby vývojáři hApp mohli hostitelům Holo odměňovat za jejich služby.
Tým Holochain se domnívá, že se Holofuel liší od mnoha stávajících kryptoměn ze tří hlavních důvodů:
- Vzájemný úvěr: Na rozdíl od jiných kryptoměn, které jsou většinou vytvářeny ze vzduchu, je HoloFuel dvouvstupový kryptografický účetní systém, který zajišťuje škálovatelnost, transparentnost a odpovědnost.
- HoloFuel je generován výpočetním výkonem hostitelů po celém světě, a je tedy závislý na jejich aktivitě.
- Stabilní hodnota: Hodnota HoloFuel je vázána na výpočetní výkon hostitelské sítě. Tato schopnost se vyvíjí pomalu a nepodléhá prudkým výkyvům jako jiné spekulativní měny.
Holofuel je užitkový token pro hosting a existuje již řada konkurentů, kteří jsou ve vývoji dále. Za to, že uživatelé přispějí do sítě svým výpočetním výkonem, místem na pevném disku nebo šířkou pásma, jsou odměňováni mimo jiné Sia, Storj a Filecoin.
Stažení
Bylo nám slíbeno, že bitcoin a blockchain jsou technologie naší budoucnosti, ale to může být poněkud přitažené za vlasy. Ve skutečnosti je technologie blockchain stará již téměř deset let a špičkové kryptoměny napůl decentralizovaným způsobem kopírují náš stávající zkorumpovaný peněžní systém.
Bitcoin byl vytvořen k ukládání peněz a vyvinul se v kasino pro obchodníky. Holochain je systém vytváření hodnot a sociálních vazeb zaměřený na pomoc při přechodu k postpeněžní společnosti založené na komunitě, osobní odpovědnosti, zásluhách a dobrovolnictví. Jeho záměrem bylo nabídnout jak data, tak osobní soukromí.
Není známo, zda bude Holochain úspěšný, ale je připraven k nasazení a vývojáři již mohou začít vyvíjet aplikace, které podle nich mohou pomoci utvářet náš svět a společnost. Zde je několik příkladů decentralizovaných aplikací Holochain a zde můžete začít, pokud chcete vyvinout vlastní decentralizovanou aplikaci využívající Holochain.
Investoři již obchodují s digitální měnou, která od svého ICO vzrostla o 500 procent, přičemž během této doby byl trh s kryptoměnami zničující. Token HOT může zaznamenat významný rozvoj, jakmile se bitcoin a další kryptoměny začnou zotavovat.