7 efektivních způsobů, jak vydělat peníze pomocí kryptoměn

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

⚡️ Je možné půjčováním kryptoměn přijít o peníze?

Vlastnictví kryptoměny, kterou jste použili jako zástavu, vám sice zůstane, ale ztratíte některá práva, například možnost s ní obchodovat nebo ji používat k transakcím. Také pokud hodnota vašich digitálních aktiv výrazně klesne, můžete nakonec dlužit mnohem víc, než jste si půjčili, pokud půjčku nesplatíte

⚡️ Je půjčování bezpečnější než sázení?

Sázení chrání síť, ale půjčování umožňuje investorům pasivně získávat úroky tím, že jim umožňuje snadněji obchodovat. Několik DeFi neboli decentralizovaných finančních firem poskytuje možnost půjčit si kryptoměnu a získat tak úrok.

⚡️ Jak diverzifikovat kryptoměny?

Zde jsou některé z největších taktik diverzifikace kryptoměn:
Jedná se o typ kryptoměny. Jedná se o typický přístup k diverzifikaci díky své základní struktuře.
Diverzifikace podle odvětví
Diverzifikace podle času
Diverzifikujte podle zeměpisné polohy
Využívejte opce
Analytický přístup.

⚡️ Jak fungují kryptoměny?

V oblasti kryptoměn je airdrop marketingovou technikou, kterou používají firmy založené na blockchainu, aby povzbudily lidi k používání své platformy. Zahrnuje rozdávání mincí nebo tokenů zdarma spotřebitelům s veřejnými peněženkami s kryptoměnami s cílem propagovat novou virtuální měnu.

⚡️ Jaká kryptoměna je nejlepší pro dlouhodobé investice?

Největšími dlouhodobými investicemi do kryptoměn jsou bitcoin (BTC) : nejoblíbenější kryptoměna na světě a původní a nejznámější kryptoměna na trhu. V roce 2009 ji vytvořil Satoshi Nakamoto, jehož totožnost zůstává neznámá.

⚡️ Jaký je nejlepší způsob sledování kryptoměn?

CoinTracker je nástroj pro sledování hodnoty kryptoměnového portfolia, který pracuje s peněženkami Ledger a Trezor a také s 300 různými kryptoměnovými burzami. Zahrnuje také oblíbené kryptoměnové burzy, jako jsou Coinbase, Binance a eToro.

Investorovi, který do kryptoměny Bitcoin vložil 19 000 dolarů v době jejího vrcholu v lednu 2018, klesla investice o 75-80 %, když se ji pokusil prodat. Trpělivost se však vyplácí a po tříleté přestávce své peníze ztrojnásobil.

Od té doby projevilo o trh s kryptoměnami zájem a investovalo do něj mnoho lidí. Podle společnosti Cryptominati Capital “prostor kryptoměn přitahuje investory, podnikatele i jednotlivce, kteří chtějí investovat a vytvářet nové projekty”.

Ale to není tento případ. Už to není tak jednoduché jako kdysi, ale klidné vystupování a analytické myšlení stále zajistí zisk. Trh s kryptoměnami se nyní proměnil v bouřlivý Divoký západ s jedinečnými prvky, které mohou způsobit výrazné výkyvy hodnoty.

V tomto blogu se dozvíte, co jsou to kryptoměny a jak na nich vydělat peníze, aniž byste na sebe vzali větší riziko než při standardních metodách.

Co je to šifrování a jak funguje?

Jak kryptoměny fungují
Kde jsou uloženy soukromé klíče v chladné peněžence?

Kryptoměny jsou decentralizovaný platební systém, který lze použít k nákupu a prodeji online. Na druhou stranu je trh zaplaven nejlepšími kryptoměnami, do kterých lze investovat, včetně bitcoinu, etherea a litecoinu.

Bitcoin je stejně jako ostatní kryptoměny decentralizovaná digitální měna, která běží na blockchainu, virtuální účetní knize bitcoinových transakcí. Protože je měna založena na blockchainu a nelze ji padělat, každou minci lze použít pouze jednou. Síť blockchainu tvoří tisíce počítačů a výměnou za práci, kterou vykonávají, mohou jejich majitelé získávat bitcoiny.

Nové mince “těží” (tj. razí nebo vyrábějí) počítače, které rozplétají složité matematické úskalí za účelem ověření transakce v blockchainu.

V širším slova smyslu je kryptoměna typem investice, která provozuje celé weby sledující hodnotu jednoho bitcoinu. Mnoho jednotlivců platí za své nákupy pomocí bitcoinů, ale je to také druh investice, která udržuje kompletní monitorovací systémy pro celé webové stránky.

Kryptoměna Reddit
Jak začít investovat do kryptoměn?

Uživatelé výměnných programů nebo bitcoinových peněženek, jako jsou Crypto . com, Coinbase, Coinmarketcap a BlockFi, očekávají, že zvýší hodnotu svých investic tím, že převedou dolary na kryptoměny, stejně jako to dělají investoři do akcií.

Daň z kapitálových výnosů, kterou zaplatíte ze svých příjmů z bitcoinů nebo jiných kryptoměn, se bude odvíjet od vašich příjmů za předchozí daňový rok. Pokud vyděláte méně než 40 000 dolarů ročně, nebudete muset ze svých zisků z kryptoměn platit daně. Příjmy v rozmezí 441 150 až 464 850 dolarů jsou zdaněny sazbou 15 %, zatímco příjmy nad 464 850 dolarů sazbou 20 %.

Mnoho jednotlivců rádo investuje do kryptoměn kvůli jejich jednoduchosti nákupu, obchodování a směny online.

Když velká firma souhlasí s přijímáním kryptoměn jako platební metody, může hodnota kryptoměn vzrůst. Když se změní těžební postupy nebo když celebrity jako Elon Musk vychvalují určitá kryptografická aktiva, může jejich hodnota vzrůst. Když se zvýší poptávka a omezí se nabídka, může také dojít k růstu hodnoty. Těžba skončí, až bude existovat 21 milionů bitcoinů, což se předpokládá nejdříve v roce 2040.

Proč hodnota kryptoměn stoupá
Co se stane s bitcoiny po vytěžení 21 milionů?

Pokud nějaká společnost přestane přijímat kryptoměny jako platební metodu nebo se je pokusí prodat mnoho lidí najednou, může hodnota kryptoměn klesnout.

Zde je několik tipů, jak začít s poznáváním dolarů a trhu s kryptoměnami.

 • Uložení kryptoměny v softwarové peněžence je srovnatelné s uložením peněz ve fyzické peněžence. Jsou zde k dispozici a připraveny k použití.
 • Podobně jako při ukládání peněz na spořicí účet se i vklad kryptopeněz do spořicího protokolu provádí převodem na platformu. Spořicí protokol, podobně jako banky, vám za jeho používání vyplácí úroky.
 • Držet kryptoměnu a půjčovat si ji je podobné jako ukládat peníze na penzijní účet nebo získat půjčku.
 • Obchodování s tokeny na burze kryptoměn je stejné jako obchodování s akciemi na burze cenných papírů. Blockchainy a burzovní protokoly jsou podobné podnikům, proto se jim říká “programy”.

K nákupu, obchodování a uchovávání kryptoměn potřebujete kryptopeněženku.

K nákupu budete potřebovat kryptoměnovou peněženku.
Jak funguje chladná kryptopeněženka?

Svou kryptoměnu budete potřebovat někde uložit – v peněžence. Můžete použít softwarovou peněženku, například aplikaci, nebo hardwarovou peněženku, což je v podstatě samostatné zařízení, jako je flash disk.

 • Pokud telefon ztratíte, většinu softwarových peněženek neboli “hot wallets” lze snadno obnovit.
 • Hardwarové peněženky, známé také jako “studené peněženky”, se v případě ztráty obtížně obnovují.

Softwarové peněženky jsou rychlejší a jednodušší pro obchodování nebo utrácení kryptoměn než jejich fyzické protějšky. Jsou však vystaveny online útokům, které mohou vést ke ztrátě peněz. Offline hardwarové peněženky nelze hacknout, ale vždy hrozí jejich ztráta nebo krádež, stejně jako u jakékoli jiné skutečné peněženky.

Chcete-li si nainstalovat účet Binance, postupujte podle následujících kroků: n1. Vytvořte si účet na MyEtherWallet (MEW), pokud jej ještě nemáte. n2. Vyberte peněženku ETH, kterou chcete používat, a zkopírujte si její adresu, stejně jako další bezpečnostní poznámky, které můžete potřebovat pro bezpečný přístup k ní. Pokud někdy dojde ke ztrátě nebo krádeži vašeho počítače, je to jediný způsob, jak obnovit vaše krypto. Níže jsou uvedeny kroky, které je třeba provést při nastavení účtu:

Jak začít obchodovat s kryptoměnami
Jak nainstaluji aplikaci Binance?
 • Stáhněte si aplikaci peněženka
 • Vytvoření účtu
 • Získejte rychlé ověření
 • Převod nebo vklad peněz z bankovního účtu do peněženky s kryptoměnami.

Jedná se o nejefektivnější způsob, jak začít nakupovat a obchodovat s kryptoměnami. Protože jsou vaše aktiva uložena v peněžence provozované burzou, jste zranitelnější. Uvažujte o tomto scénáři: Jste hacker, který se pokouší ukrást miliony dolarů z bankovního účtu. Pravděpodobně se vám nevyplatí nabourat se do velkých burz, abyste získali přístup k tisícům peněženek. Na druhou stranu nabourání se do bankovního účtu jedné osoby je mnohem atraktivnější cíl.

Rady odborníků: Jak investovat do kryptoměn a nespálit se.

Jak investovat do kryptoměn a nezkrachovat
Jak nezkrachovat na kryptoměnách

Investování je vždy hazard. Kryptoměny jsou podle odborníků jednou z nejrizikovějších investičních možností. Na druhou stranu je digitální měna zdaleka nejoblíbenějším aktivem.

Výzkumná burza.

Než investujete jediný dolar, přečtěte si něco o kryptoměnových burzách. Tyto platformy umožňují nákup a prodej kryptoměn. Podle serveru bitcoin . com je na výběr více než 500 burz. Než se rozhodnete, udělejte si průzkum, přečtěte si recenze a poraďte se s odborníkem. Rady, jak začít na trhu s kryptoměnami, poskytují také různé skupiny na telegramu.

Know-how: Potřebujete vědět, jak virtuální měnu uchovávat.

Když získáte kryptografické peníze, musíte si je ponechat. K doplnění můžete použít kryptoměnovou peněženku na burze nebo v digitální “peněžence” (jedna z kryptoměnových peněženek popsaných na blogu). Přestože existuje mnoho typů peněženek, každá má svůj vlastní soubor funkcí, technických potřeb a bezpečnostních standardů. Před investicí si udělejte průzkum, která peněženka je pro vás nejlepší.

Jak uchovávat virtuální měnu
Jak zabezpečit investice do kryptoměn

Diverzifikujte svá aktiva.

Diverzifikace je základem každé úspěšné investiční strategie a platí to i pro investice do bitcoinu. Neměli byste například investovat všechny své peníze do sítě bitcoin jen proto, že znáte její název. Existuje mnoho možností, které je třeba zvážit, proto může být chytrým nápadem rozložit svou investici do několika digitálních měn.

Připravte se na velké změny.

Trh s kryptoměnami je často volatilní, takže buďte připraveni na vzestupy a poklesy. Cena se hodně mění. Pokud nemáte kontrolu nad svým portfoliem nebo duševní pohodou, nemusí být kryptoměny tou nejlepší volbou.

O bitcoinu, etheru a dalších digitálních aktivech se v poslední době hodně mluví. Kryptoměny jsou však stále na začátku své existence. Investovat do něčeho nového může být těžké, proto buďte připraveni. Pokud o tom uvažujete, začněte s průzkumem a konzervativním přístupem k investování.

7 Strategie: Jak vydělat peníze s kryptoměnou

Půjčování/výpůjčky.

Začněte si půjčovat kryptoměny a vydělejte si další peníze
Půjčování a vypůjčování kryptoměn

Začněte půjčovat kryptoměny a vydělejte další peníze ze svých investic do kryptoměn. Kryptoměnové půjčky se skládají z dlužníků a věřitelů a z dohod mezi nimi. Nexo, SALT Lending, BlockFi, Oasis a Celsius jsou některé z populárních kryptoměnových burz, které tuto službu nabízejí.

Stručně řečeno, půjčky v kryptoměnách zahrnují smlouvy, ve kterých dlužníci poskytnou svá kryptoaktivní aktiva jako zástavu, věřitelé přijmou podmínky a nabídnou hotovost nebo jiné kryptoměny a dlužníci se zaváží platit úroky.

Ve většině případů jsou dlužníky a věřiteli v kryptoměnových půjčkách spíše fyzické osoby než podniky jako banky. Podstatné je, že jako základ půjček slouží kryptoměny, které se běžně používají jako zástava nebo primární zdroj vypůjčené hodnoty.

Tradiční nákup a držba

Lidem, kteří jsou dostatečně sebevědomí, aby riskovali, se metoda generování peněz z kryptoměn líbí. To znamená získat na kryptoměnové burze kryptoměnová aktiva podle vlastního výběru a nakupovat další, když ceny klesají, což je také známé jako “nákup při poklesu”.

Při vysokém celkovém výnosu může být aktivum po několika měsících nebo letech prodáno nad jeho nákupní cenu.

Proč chia coin padá?
Co je to Chia mince?

Zatímco novější kryptoměny, jako je například Chia, jsou náchylné ke spekulativním výkyvům ceny kvůli humbuku, silné známé kryptoměny jako Bitcoin, Etherium a Lightcoin denně stoupají a klesají. Když se podíváme na graf v průběhu roku, tyto mince si udržují vzestupný trend. Novější mince, jako je Chia, naopak zaznamenaly velké cenové skoky a poklesy.

Obchodování

Obchodování je krátkodobá technika, která využívá aktuálních podmínek na trhu, zatímco investování je dlouhodobá investice založená na strategii “kup a drž”.

Trh s kryptoměnami je volatilní. Jinak řečeno, hodnota aktiv může během krátké doby prudce vzrůst nebo klesnout.

Jak se stát úspěšným obchodníkem
Co je to kryptoobchodování a jak na něm vydělat peníze

Chcete-li být úspěšným obchodníkem, potřebujete odpovídající technické a analytické schopnosti. Budete muset zkoumat grafy výkonnosti kótovaných aktiv na trhu, abyste mohli přesně předpovídat růst a pokles cen.

Pokud si myslíte, že cena aktiva poroste nebo klesne, můžete kryptoměnu koupit nebo prodat. To znamená, že můžete vydělat peníze bez ohledu na to, zda cena roste, nebo klesá.

Zde je několik nápadů, jak vylepšit svůj obchodní přístup.

Existuje řada metod, jak snížit rizika spojená s obchodováním s kryptoměnami. Zde jsou některé z nejúčinnějších strategií pro zlepšení vašeho obchodního přístupu.

Obchodní přístup pro nákup krypto
Obchodní strategie a jejich použití
 • Rozšiřte své obchodní obzory. Různorodost měn vám pomůže snížit denní riziko spojené s konkrétní kryptoměnou.
 • Chcete-li snížit náklady na obchodování, vyberte si bezpečnou burzu s nízkými poplatky.
 • Hlídejte si dobu obchodování. Sestavte si časový plán a dodržujte ho.
 • Sledujte aktuální zprávy o Bitcoinech. Sledujte novinky a vývoj v oblasti kryptoměn a buďte o krok napřed.
 • Technická analýza je použití grafů k vyhodnocení ceny a volatility akcií. Technické ukazatele vám pomohou zdůvodnit každý obchod.
 • Nastavte stop lossy pro každou transakci. Jako výchozí bod použijte poměr ztrát 2:1.
Co jsou kryptoměnové airdropy a jak fungují?
Krypto-dividendy – budoucnost pasivního příjmu

Vzhledem k tomu, že energie potřebná k provozu PoW blockchainu je extrémně vysoká, některé blockchainy vyvinuly zdánlivě lepší ověřovací algoritmus nazvaný Proof of Stake (PoS). Namísto spotřeby energie a hardwaru k řešení složitých kryptografických hádanek nutí algoritmus PoS uživatele blokovat (stakovat) své tokeny k ověření šifry.

Staking je blokování digitálních aktiv, která fungují jako validátor v decentralizované kryptografické síti, aby byla zajištěna integrita, bezpečnost a kontinuita sítě. Stakeři chrání svá aktiva, která slouží jako uzly a bloky validace. Stakeholdeři jsou placeni nově vytvořenou kryptoměnou jako pobídkou k ochraně sítě.

 • Výhody : levnější způsob, jak získat peníze z kryptoměn.
 • Nevýhody : největší nebezpečí představují cenové výkyvy.

Airdrops

Jak si dát pozor na podvody s kryptoměnami
Co je Airdrop cryptocurrencies

Ze všech způsobů, jak získat kryptoměnu zdarma, představuje airdrops nejvyšší riziko. Pro většinu investorů je to víc, než si myslíte, že stojí za to. Vývojáři spouštějí airdropy, když potřebují podporu pro nové kryptoměny. Zkrátka vám dají minci zdarma, abyste si ji zkusili osvojit.

Průběh projektu výsadku můžete sledovat na internetu. Uživatelé je často inzerují na webových stránkách společnosti, na sociálních sítích a na dalších stránkách s kryptografickými zprávami.

U každého nového projektu v oblasti kryptoměn je třeba dbát zvýšené opatrnosti. Hackeři využívají oblíbené podvody, jako je falešný airdrop a ICO (Initial Coin Offering). Ve skutečnosti mnoho mincí typu air bubble nemá jako investiční trezor velkou hodnotu. Odborníci doporučují nováčkům, aby se drželi známých kryptoměn, jako je bitcoin a etherium, zejména proto, že mají stabilnější cenu.

Proof of work: co to je
Jak zabránit podvodům s kryptoměnami?

Dejte si pozor na phishingové podvody. Nikomu neposkytujte své osobní údaje ani adresu kryptopeněženky.

Vzdušné výsadky vás neosvobozují od federální daně z příjmu. Veškeré kryptoměny přijaté prostřednictvím airdrops rovněž podléhají zdanění. Daňový úřad vyžaduje, abyste v distribuované účetní knize zaznamenali reálnou tržní hodnotu k datu registrace (ve většině případů, když obdržíte airdropy z digitálních peněženek).

10 důležitých kryptoměn jiných než bitcoiny

https://www.investopedia.com/tech/most-important-cryptocurrencies-other-than-bitcoin/

Těžba

Krypto-dividendy - budoucnost pasivního příjmu
Co je těžba, PoW, PoS

Těžba je důležitou součástí konsensuálního mechanismu Proof of Work (PoW) a jednou z nejstarších metod vydělávání peněz pomocí kryptoměn. Jedná se o proces ověřování transakcí a obrany sítě PoW prostřednictvím těžby. Za výkon těchto funkcí jsou těžaři v každém bloku odměňováni novými mincemi. Těžba byla v počátcích Bitcoinu proveditelná na stolním počítači, ale nyní vyžaduje drahý hardware zvaný ASIC.

Spuštění hlavního uzlu je užitečné také pro udržení sítě v provozu. Hlavní uzel je peněženka, která uchovává repliku celé sítě.

Vzhledem k vysokým nákladům a technickým požadavkům vyžadují obě tyto techniky značné počáteční a průběžné investice založené na technických znalostech.

Dividendy

Dlouhodobé vs. krátkodobé investování: Pro a proti
Výnos kryptoměn s dividendami

Další metodou, jak profitovat ze svých kryptografických prostředků, je získávání dividend. Pokud jste někdy investovali do akcií nebo dluhopisů, pravděpodobně přinejmenším chápete, co to dividendy jsou. Jednoduše řečeno, dividenda je malá peněžní platba akcionářům. Pokud firma v určitém čtvrtletí (nebo roce) vydělá peníze, rozdělí je a vyplatí zpět akcionářům.

I když vám na účet nepřijde přílivová vlna dividend, pokud nemáte velkou bilanci, může to být metoda, jak generovat peníze s kryptoměnou, kterou již vlastníte. Než se však pro tento krok rozhodnete, budete si muset udělat průzkum a zjistit, které kryptoměny vyplácejí dividendy a zda se vám vyplatí.

Decred, NAVCoin, Reddcoin, VeChain, NEO a jejich roční dividendy obecně jsou některé kryptoměny, které vyplácejí další mince (nebo tokeny). V důsledku toho se dividendy z kryptoměn liší od dividend z akcií tím, že jsou doručovány v dodatečných tokenech, nikoli v hotovosti.

Co je lepší, dlouhodobé nebo krátkodobé investování?

Srovnání krátkodobých a dlouhodobých investic
Vyplatí se krátkodobé investice?

Dlouhodobé investování je typ investování, které obvykle trvá déle než jeden rok. Dlouhodobí investoři jsou obvykle pasivními investory. Jinak řečeno, nenakupují a neprodávají značné množství v krátkém časovém období. Dlouhodobí investoři mohou vkládat své peníze do akcií, jejichž hodnota roste, nebo do fondů či ETF na dlouhou dobu.

Dlouhodobé investování: Jaké existují investiční strategie?

Existuje několik různých strategií, ale společným tématem je “kup a drž”. S ohledem na to uvádíme několik strategií pro dlouhodobé investory.

Časové rámce krátkodobého investování do kryptoměn
Je lepší investovat dlouhodobě nebo krátkodobě?
 1. Hodnotové investování je metoda nákupu kryptoměny za cenu nižší, než je její přirozená hodnota.
 2. Růstové investování spočívá v předvídání, že hodnota společnosti překročí hodnotu celého trhu.
 3. Dividendové investování, které zahrnuje nákup akcií firem, které vyplácejí dividendy.

Co jsou krátkodobé investice do kryptoměn?

Pro definici krátkodobého investování se obvykle používá období jednoho roku. Aktivní obchodníci a aktivní investoři jsou termíny, které se často používají pro označení krátkodobých investorů. To znamená, že nakupujete a prodáváte mnohem častěji než dlouhodobí investoři. Může to být několikrát ročně, několikrát měsíčně nebo dokonce několikrát denně.

Krátkodobí investoři budou mít dlouhodobá investiční portfolia i jinde. Pravděpodobně jej budou využívat penzijní nebo jiné firmy, které vyžadují investice a dlouhodobé držení.

Techniky krátkodobého investování

Analýza tržních grafů krypto
Efektivní způsoby, jak vydělat peníze pomocí kryptoměn

Krátkodobí investoři mají tendenci rychle nakupovat a prodávat svá aktiva, aby dosáhli zisku. Zde je několik běžných strategií krátkodobého investování:

 • Skalpování je praxe provádění mnoha malých nákupů nebo prodejů v průběhu dne nebo několikrát během jednoho obchodního dne.
 • Denní obchodování – investování za velmi malé zisky s cílem nashromáždit velkou sumu peněz.
 • Několik dní, týdnů nebo dokonce měsíců v kuse se tomu říká swingové obchodování.
7 nejlepších kryptoměn
Jak investovat do kryptoměn v dlouhodobém i krátkodobém horizontu
 • Prvním krokem při hodnocení kryptoměny je provedení základního posouzení. Problémem je, jak fundamentální analýzu provést? Musíme také pochopit, kolik peněz jsme do kryptoměn vložili. Na stávajícím trhu pro dlouhodobé a krátkodobé investování mají největší potenciál digitální měny.
 • Pomocí této analýzy můžete zkoumat čtvrtletní růst společnosti. Pochopte testovací úrovně podpory a odporu pro krátkodobé nebo denní obchodování.

Závěr: Než začnete, analyzujte tržní grafy

Efektivní způsoby, jak vydělat peníze s kryptoměnou
Jak analyzujete kryptografické trhy?

Po přečtení tohoto článku byste měli mít lepší představu o tom, jak generovat peníze pomocí kryptoměn. Před investováním si musíte nastudovat, abyste mohli bezpečně investovat a vydělat. Nejlepším zdrojem informací o tomto odvětví je bezpochyby Twitter. Například společnost CyrptoMinati Capital nedávno zveřejnila své úvahy o investování do společnosti TheSandBox.

Před investováním je důležité kryptoměnám porozumět. Měli byste si důkladně prostudovat vzestupy a pády trhu. Než se vydáte na cestu, ujistěte se, že máte připravenou peněženku.

Před investicí se ujistěte, že jste dokončili všechny přístupy. Investice do kryptoměny je vážné rozhodnutí, které vyžaduje rozsáhlé studium a znalosti.

Než vstoupíte do obchodu s kryptoměnou, nezapomeňte sledovat její budoucí vývoj na trhu. Jedná se o dlouhodobý a krátkodobý průzkum. Ve výsledku se vše omezuje na pečlivé studium a sledování předchozí a aktuální výkonnosti, se kterou chcete obchodovat.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky