Jak odblokovat YouTube a sledovat videa blokovaná ve vaší zemi?

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

Které země zakázaly YouTube?

Služba YouTube byla zablokována v následujících zemích: Čína, Eritrea, Írán, Severní Korea, Jižní Súdán, Súdán, Sýrie, Tádžikistán, Turkmenistán.

Jak odblokovat službu YouTube, pokud ji správce zablokoval?

K obejití brány firewall sítě použijte síť VPN. Uvědomte si, že to funguje pouze v případě, že správce sítě VPN neblokuje.
Pomocí proxy serveru obejdete blacklist správce. Mějte však na paměti, že správci budou moci vidět, co jste sledovali.

Je odblokování YouTube bezpečné?

Ano. Pokud používáte VPN, mělo by být odblokování YouTube zcela bezpečné. Nejenže vám VPN odblokovává všechna videa na YouTube, ale také šifruje vše, co děláte, takže můžete zůstat v anonymitě a zachovat si soukromí. Ochrání vás tedy nejen před hackery a dalšími slídily z řad třetích stran, ale také zajistí, že vaši školní nebo pracovní administrátoři neuvidí, co děláte, a nebudete pod dohledem úřadů.

Proč se vám některá videa na YouTube nezobrazují?

Některá videa na YouTube jsou omezena, protože obsahují obsah citlivý na věk. Proto byste se měli přihlásit ke svému osobnímu účtu a vyhledat video, které chcete sledovat.

Některá videa na YouTube jsou kvůli licenčním právům nebo cenzuře dostupná pouze ve vybraných regionech. Stejně tak mnoho škol a úřadů zablokovalo službu YouTube, aby zabránily studentům a zaměstnancům ve volném čase. To není fér!

Naštěstí je vám k dispozici pomoc. V tomto průvodci jsme pro vás připravili řadu tipů a triků, které vám pomohou odblokovat YouTube a sledovat požadovaný video obsah. Ať už se rozhodnete sledovat YouTube pomocí VPN, proxy serveru nebo něčeho jiného – máme pro vás řešení! Přečtěte si tedy vše, co potřebujete vědět o odblokování YouTube.

Jak odblokovat videa na YouTube ve vaší zemi – snadný způsob

Jak odblokovat YouTube

Nejúčinnější a nejspolehlivější způsob, jak sledovat zakázaná videa na YouTube, je pomocí VPN. Virtuální privátní síť obelstí YouTube tím, že změní vaši místní IP adresu. Díky tomu bude předpokládat, že video sledujete z cizí země. Proto budete mít nejen zabezpečenou síť, ale také přístup k požadovanému obsahu.

Nejlepší VPN pro torrenty v roce 2023

 1. Pořiďte si spolehlivou síť VPN. Doporučujeme NordVPN, světového lídra v oblasti služeb VPN.
 2. Stáhněte si a nainstalujte aplikaci.
 3. Připojte se k serveru ve správné oblasti. VPN funguje tak, že skrývá IP adresu vašeho počítače. Toho docílí tím, že váš internetový provoz přesměruje přes jiný region, což vám umožní zobrazit na počítači blokovaný nebo regionálně omezený obsah. Pokud však síť VPN směruje váš provoz přes region, který nemá přístup k videu YouTube, které se snažíte zobrazit, nebudete mít k němu přístup. Naštěstí většina sítí VPN umožňuje zvolit, přes který region chcete provoz směrovat. Chcete-li zjistit, jak to udělat, podívejte se na našeho praktického průvodce, jak změnit umístění vaší VPN.
Jak sledovat blokovaný YouTube
 1. Zkontrolujte, zda je váš provoz směrován přes síť VPN. Otevřete aplikaci VPN a přepněte ji, abyste se ujistili, že je VPN aktivována pro vaše aktuální internetové připojení.
 2. Přejděte na YouTube a najděte video, které chcete odblokovat. Otevřete aplikaci YouTube nebo přejděte na stránku www.youtube.com a vyhledejte video s omezeným přístupem, které chcete sledovat. Pokud požadované video není v regionální lokalitě vaší sítě VPN blokováno, měli byste být schopni požadované video nebo kanál bez potíží najít. Pokud z jakéhokoli důvodu nemůžete hledaný obsah najít, zkuste změnit údaje o zemi a znovu obnovit stránku.
 3. Klikněte na video, které chcete sledovat. Pokud je video ve vašem regionu VPN povoleno, mělo by se začít přehrávat. Pokud se tak nestane, možná budete muset zkontrolovat regionální nastavení své sítě VPN.

Jak používat VPN?

Jak odblokovat videa na YouTube

VPN pro YouTube: nejdůležitější funkce

Pokud chcete k odblokování videí na YouTube použít VPN, je třeba dbát na několik důležitých funkcí, mezi které patří:

 • Rychlost VPN: Videa na YouTube vyžadují pro plynulé streamování vysokou rychlost, proto je důležité zvolit rychlou VPN.
 • Bezpečnostní pověření: Zejména pokud se nacházíte v zemi, kde je YouTube zakázán, měli byste se ujistit, že máte VPN, která chrání vaši online identitu.
 • Podporovaný hardware: Pokud chcete sledovat odblokovaná videa na YouTube na mobilním telefonu, chytré televizi, streamovací kartě nebo herní konzoli, ujistěte se, že jste si vybrali VPN, která funguje na zařízeních, která plánujete používat.
 • Pověst sítě VPN: Vždy je důležité vybrat si VPN, která má dobrou pověst a solidní zákaznickou podporu pro případ, že byste měli nějaké problémy.
VPN pro YouTube

Jak odblokovat YouTube ve škole nebo v práci?

Pokud vaše škola nebo pracoviště blokuje videa na YouTube, nejlepším způsobem, jak to udělat, je použít VPN k odblokování omezeného obsahu. Jednoduše postupujte podle výše uvedených pokynů, které vám krok za krokem poradí, jak na to. Pokud však vaše škola nebo administrativa v kanceláři zablokovala videa YouTube, může být někdy obtížné získat i VPN.

Jak odeslat anonymní e-mail

1. Odblokování YouTube pomocí proxy serveru

Proxy server funguje podobně jako VPN, protože přesměruje váš provoz přes server, aby se zdálo, že se nacházíte na jiném místě. To vám umožní obejít brány firewall a geografická omezení obsahu.

Jak odblokovat službu YouTube ve škole nebo v práci?

Na rozdíl od VPN však většina proxy serverů vaše data nešifruje, takže nejsou tak bezpečné. To znamená, že někdo může sledovat vaše online aktivity. A budete zranitelnější vůči hackerským útokům na data a dalším online hrozbám.

Pokud se však chcete pouze podívat na videa na YouTube s regionálním omezením, proxy server je jistě snadný způsob, jak toho dosáhnout.

 Odblokování služby YouTube pomocí proxy serveru

Existují tři hlavní typy proxy serverů:

 • Webové proxy servery
 • Doplňky prohlížeče
 • Proxy servery SOCKS, které můžete v prohlížeči nastavit ručně.

Existuje spousta webových stránek proxy serverů, které se snadno používají. Ve skutečnosti je použití proxy serveru k odblokování YouTube jednou z nejjednodušších metod, i když, jak jsme již řekli, není nejbezpečnější.

Odblokování služby YouTube pomocí rozšíření prohlížeče

2. Odblokování YouTube pomocí rozšíření prohlížeče

Dalším opravdu jednoduchým a snadným způsobem odblokování videí na YouTube je použití rozšíření prohlížeče, jako je například Unblocker for YouTube. Stačí si stáhnout rozšíření prohlížeče a použít jej ke sledování zakázaných videí YouTube.

3. Přímé stahování videí z YouTube

Existuje spousta stránek, které vám pomohou stáhnout videa z YouTube, abyste mohli konkrétní video sledovat offline. Samozřejmě to vyžaduje určité plánování, protože se musíte předem rozhodnout, co chcete sledovat.

Proč jsou videa na YouTube blokována?

Proč jsou videa na YouTube blokována?

Existuje řada důvodů, proč mohou být videa na YouTube blokována, například:

 • Omezení vysílacích práv, která mohou znamenat, že video není ve vašem regionu dostupné. Obvykle je to způsobeno tím, že organizace nemá povolení k vysílání obsahu videa ve vaší zemi.
 • Vaše síť zablokovala službu YouTube, protože správci ve škole nebo v práci přidali službu YouTube na černou listinu.
zablokovaný YouTube
 • Technické problémy s videem mohou zabránit jeho přehrávání v počítači.
 • Vlastníci videí omezili obsah, a tím znemožnili jeho přehrávání ve vašem regionu.
 • Vláda zavedla národní cenzuru, která brání komukoli v zemi v přístupu k určitým videím nebo k webovým stránkám a aplikaci YouTube.

Jak bezpečné jsou bezplatné odblokovače YouTube?

bezplatné odblokování YouTube

Bezplatné odblokovače YouTube představují jednoduchý a snadný způsob přístupu k blokovanému obsahu YouTube. Nemusí to však být nutně bezpečný způsob. Některé jsou velmi pochybné a žádný vám neposkytne žádnou míru anonymity. Používání bezplatného odblokovače YouTube tedy nemusí být úplně rozumné, pokud vám záleží na bezpečnosti, zejména pokud se snažíte získat přístup k obsahu v zemi, kde vláda YouTube přísně blokuje.

Pro bezpečnější odblokování videí na YouTube doporučujeme použít VPN. Pokud se však chcete jen občas podívat na video, které není ve vašem regionu dostupné, může být pro vás dobrým řešením bezplatný odblokovač YouTube.

Jak bezpečné jsou bezplatné služby YouTube

Je odblokování YouTube legální?

Záleží na tom, kde se nacházíte. Obejít síťový firewall nastavený školou nebo pracovištěm není nelegální, i když byste z toho mohli mít problémy. Ale v závislosti na zemi, ve které se nacházíte, může být přístup k regionálně omezeným videím, která jsou blokována z důvodu národní cenzury, považován za nezákonný.

Ať už chcete odblokovat YouTube z jakéhokoli důvodu, je rozumné použít VPN, abyste udrželi svou online identitu a aktivity v soukromí. Je to tedy jeden z našich nejdůvěryhodnějších způsobů odblokování obsahu YouTube.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky