Nejlepší bezplatné VPN pro Chrome v roce 2023

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

Která bezplatná síť VPN pro Chrome je nejlepší?

NordVPN je nejlepší bezplatná VPN pro Chrome. Nabízí bezplatnou zkušební verzi a k tomu neomezená data, špičkové šifrování, tunelovací protokoly nové generace a pokročilé bezpečnostní funkce. Navíc nesleduje vaši aktivitu a respektuje vaše soukromí.

Existuje zcela bezplatná VPN pro Chrome?

Ano, Atlas VPN je zcela bezplatná VPN pro Chrome. Získáte s ní 10 GB dat, bezpečné tunelovací protokoly a dokonce i spolehlivý kill switch.

Která bezplatná VPN pro Chrome má nejvíce serverů?

CyberGhost, který má více než 9700 serverů v 91 zemích. Její bezplatné rozšíření však umožňuje používat pouze 8 serverů. Na druhém místě je NordVPN, která má přibližně 5500 serverů v 60 zemích.

Bezplatná rozšíření VPN pro Chrome mohou být skvělým způsobem, jak zvýšit své soukromí a bezpečnost online, aniž byste museli utrácet další peníze. Navíc vám mohou pomoci obejít zeměpisné blokování obsahu a využívat požadované aplikace nebo webové stránky.

Bezplatnou VPN pro Chrome však musíte vybírat s rozmyslem, protože někteří nespolehliví poskytovatelé byli přistiženi při prodeji dat uživatelů a infikování jejich zařízení malwarem. Bezplatná rozšíření VPN jsou navíc obvykle omezená z hlediska funkcí, serverů a rychlosti. Pokud vám záleží na vaší bezpečnosti nebo skvělém výkonu, zvažte vyzkoušení VPN, jako je NordVPN, která nabízí prvotřídní zabezpečení. Můžete ji snadno vyzkoušet pomocí 30denní záruky vrácení peněz.

Existuje 100% bezplatná služba VPN?

Nejlepší bezplatné alternativy VPN

NordVPN je vysoce bezpečná a spolehlivá VPN, která nabízí 7denní zkušební verzi zdarma a standardní 30denní záruku vrácení peněz, takže můžete službu bezplatně používat déle než měsíc.

Vzhledem k tomu všemu jsme sestavili seznam nejlepších bezplatných VPN pro Chrome z hlediska zabezpečení, funkcí a dalších parametrů. Čtěte dál a najděte si tu, která vám bude vyhovovat.

Jak mohu získat bezplatnou VPN v prohlížeči Chrome?

5 nejlepších bezplatných VPN pro Chrome

 • NordVPN – nejlepší bezplatná Chrome VPN v roce 2023
 • Surfshark – 100% bezpečná a rychlá bezplatná VPN pro Chrome
 • Atlas VPN – spolehlivé bezplatné rozšíření pro Chrome VPN
 • ExpressVPN – prémiová a rychlá ChromeVPN
 • CyberGhost – Chrome VPN s rozsáhlou flotilou serverů

Vyplatí se mít v prohlížeči Chrome bezplatnou síť VPN?

Pokud jsou vaše očekávání od bezplatné VPN stejně vysoká jako od placené, pak bohužel bezplatné VPN pro Chrome nemusí plně uspokojit vaše potřeby. Je to proto, že bezplatné možnosti mají mnoho omezení. Obvykle se například setkáte s obrovskými datovými limity, které postačí pouze na příležitostné prohlížení.

Je bezplatná VPN pro Chrome od 1ClickVPN bezpečná?

Zcela bezplatné VPN také nemají mnoho serverů ani možností umístění. To znamená, že servery mohou být často přeplněné, což viditelně snižuje rychlost. Navíc obvykle nemají k dispozici mnoho funkcí, takže úroveň zabezpečení nebude nejvyšší.

Zároveň mohou být zranitelná i bezplatná rozšíření VPN pro Chrome. Některá z nich jsou jednoduché proxy servery, které ani nešifrují vaše data. Vaše aktivity při prohlížení tak nejsou ani bezpečné, ani soukromé.

Pokud chcete využívat špičkové zabezpečení, vynikající bezpečnostní funkce a online anonymitu, měli byste zvážit placené možnosti VPN.

Je v prohlížeči Chrome k dispozici síť VPN?

Profesionální tip

Hledáte bezplatnou VPN s bohatými funkcemi, která zajistí prvotřídní zabezpečení? Vyberte si prémiové VPN, jako je NordVPN nebo Surfshark, a využijte jejich bezplatné 7denní zkušební verze, abyste si je mohli vyzkoušet zdarma.

Nejlepší bezplatné aplikace VPN pro Chrome – náš podrobný seznam

Pro prohlížeč Chrome je k dispozici mnoho možností VPN, a tak může být složité se rozhodnout, kterou z nich zvolit. Abychom vám to usnadnili, otestovali jsme různé služby a seřadili těchto 5 bezplatných VPN pro Chrome. Při sestavování žebříčku jsme vycházeli z dostupných zdrojů, funkcí, serverů a dalších parametrů.

Bez dalších podrobností vám představujeme nejlepší bezplatné VPN pro Chrome.

1. NordVPN – celkově nejlepší bezplatná VPN pro Chrome

Mohu používat NordVPN v prohlížeči Google Chrome?
Sídlí v:Panama
Datový limit:Neomezené
Odblokování služby Netflix:Ano
Aktuální nabídka:🔥Získejte NordVPN s 63% slevou + 3 měsíce ZDARMA!🔥

Navštivte NordVPN

NordVPN je z různých důvodů nejlepší bezplatnou VPN pro Chrome. Nabízí pokročilé bezpečnostní funkce, bezkonkurenční rychlost a neomezená měsíční data. Ačkoli neexistuje úplně bezplatná verze, NordVPN přichází se 7denní bezplatnou zkušební verzí pro Android a 30denní zárukou vrácení peněz, kterou můžete využít.

S NordVPN máte k dispozici spoustu možností tunelovacích protokolů. Patří mezi ně i vlastní řešení NordLynx, které zajišťuje bleskovou rychlost za všech okolností. Nemluvě o tom, že je k dispozici více než 5500 serverů v 60 zemích, takže o přeplněné nezakopnete.

Jak nastavit NordVPN pomocí rozšíření pro Chrome

Tento poskytovatel VPN vám nabízí spoustu funkcí. Získáte spolehlivý kill switch, který zajistí, že nedojde k úniku dat. Navíc je tu funkce ochrany před hrozbami, která dělá přesně to, co říká její název – chrání vás před kybernetickými hrozbami.

NordVPN má rozšíření pro prohlížeč Chrome, které je lehčím řešením než samotná aplikace. Umožňuje blokování WebRTC a chrání vás před škodlivými hrozbami. Přesto mějte na paměti, že zabezpečuje pouze provoz v prohlížeči.

Za zmínku stojí také to, že NordVPN je ideální VPN pro streamování. Během našich testů odblokovala různé knihovny Netflixu, Hulu, HBO Max, Disney Plus, BBC iPlayer a další.

Stojí za zmínku, že bezplatná zkušební verze je sice použitelná pouze na zařízeních se systémem Android, ale po registraci ji můžete používat i na jiných zařízeních. A pokud se rozhodnete u NordVPN zůstat, bude vás to stát jen 3,29 USD/měsíc – budete ji moci používat na 6zařízeních současně.

Další informace najdete v naší recenzi NordVPN.

Klady

 • Neomezená data
 • Výjimečné rychlosti
 • Ochrana před hrozbami
 • Spolehlivý vypínač
 • Zásady zákazu protokolování

Nevýhody

 • Žádná zcela bezplatná verze

2. Surfshark – spolehlivá a levná VPN pro Chrome

Surfshark - spolehlivá a levná VPN pro Chrome
Sídlí v:Nizozemsko
Datový limit:Neomezené
Odblokování služby Netflix:Ano
Aktuální nabídka:🔥Získejte 82% z ceny Surfshark + 2 měsíce ZDARMA🔥

Navštivte Surfshark VPN

Surfshark je bezplatná VPN pro Chrome, kterou můžete používat na neomezeném počtu zařízení současně, zejména proto, že je dodávána s neomezeným objemem dat. Ačkoli si nemůžete pořídit bezplatné předplatné napořád, na zařízeních se systémem Android a iOS je k dispozici 7denní bezplatná zkušební verze a 30denní záruka vrácení peněz.

Z hlediska výkonu je Surfshark známý svou výjimečnou rychlostí. Jedním z důvodů je jeho protokol WireGuard, který v našich rychlostních testech neustále obstojí na výbornou. Navíc je k dispozici více než 3200 serverů ve 100 zemích, takže budete mít vždy dostatek serverů, které nejsou přeplněné uživateli.

Rozšíření Surfshark VPN

Tato síť VPN nabízí spoustu funkcí, včetně standardního, ale funkčního vypínače. Navíc si za příplatek zhruba dolar měsíčně můžete pořídit také antivirus Surfshark, který vás ochrání před kybernetickými hrozbami.

Pokud jde o rozšíření Surfshark pro Chrome, má skvělé funkce, skrývá vaši IP adresu, šifruje připojení a odemyká stránky s geografickým omezením. Blokování souborů cookie, které bylo do rozšíření přidáno nedávno, odstraňuje otravné požadavky na soubory cookie z webových stránek.

Pokud patříte mezi filmové nadšence, Surfshark vám velmi pomůže při odblokování obsahu s geografickým omezením. Platformy jako Netflix, Hulu, HBO Max, Disney Plus a spousta dalších vám budou na dosah ruky.

Mějte na paměti, že i když je zkušební verze zdarma použitelná na mobilních zařízeních, můžete ji hned po registraci používat i na jiných zařízeních. A pokud vám Surfshark ukradne srdce, jeho ceny začínají na 2,30 USD/měsíc.

Surfshark je bezplatná služba VPN pro Chrome

Další informace najdete v naší recenzi Surfshark.

Klady

 • Neomezená data
 • Bleskové rychlosti
 • Spolehlivý vypínač
 • Neomezené souběžné připojení
 • Zásady zákazu záznamů

Nevýhody

 • Žádná zcela bezplatná verze

3. Atlas VPN – celkově vynikající bezplatná VPN

Atlas VPN - celkově vynikající bezplatná služba VPN
Sídlí v:Spojené státy americké
Datový limit:10 GB
Odblokování služby Netflix:Ano (pouze placené)
Aktuální nabídka:🔥Získejte Atlas VPN, nyní 85% SLEVA + 3 měsíce ZDARMA!🔥

Atlas VPN je skvělou volbou pro Chrome, protože nabízí zcela bezplatnou verzi. Získáte bezplatný tarif s 10 GB dat měsíčně. A v rámci tohoto množství zabezpečení za měsíc získáte pokročilé šifrování, politiku nezaznamenávání, tunelovací protokoly nové generace a další.

Při nastavení bezplatného účtu Atlas VPN si můžete vybrat z protokolů WireGuard, OpenVPN a IKEv2. To znamená, že ani bezplatná VPN nebude příliš zasahovat do vašeho síťového připojení a budete si moci užívat vysoké rychlosti.

Kromě toho je k dispozici funkce kill switch, která vás ochrání, kdykoli připojení VPN neočekávaně vypadne.

Atlas VPN je skvělou volbou pro Chrome

Atlas VPN nenabízí samostatné rozšíření prohlížeče, ale aplikace zajistí i vaše prohlížení. Získáte slušnou flotilu serverů a lokalit, které může prémiový uživatel využívat. Bezplatný uživatel si však může vybrat pouze ze tří umístění serverů: Nizozemsko (Amsterdam), USA (Los Angeles) a USA (New York).

A když už mluvíme o výhodách prémiového uživatele, dalším prodejním argumentem jsou možnosti streamování. Pokud byste se rozhodli pořídit si prémiový plán Atlas VPN, mohli byste využívat platformy jako Netflix, BBC iPlayer nebo YouTube. Přitom bezplatné předplatné tento poklad vůbec nenabízí.

Bezplatná verze Atlas VPN je skvělým výchozím bodem pro zabezpečení prohlížeče Chrome. Pokud budete chtít jednoho dne upgradovat, ceny začínají na 2,30 USD/měsíc a získáte neomezené množství současných připojení.

Další informace najdete v naší recenzi Atlas VPN.

Bezplatná verze služby Atlas VPN

Klady

 • 10 GB dat zdarma
 • Tunelovací protokol WireGuard
 • Funkce vypínače
 • Zásady zákazu záznamů

Nevýhody

 • Žádné rozšíření pro Chrome
 • Pouze tři umístění serveru

4. ExpressVPN – o něco prémiovější a rychlejší Chrome VPN

ExpressVPN - o něco prémiovější a rychlejší služba VPN pro Chrome
Sídlí v:Britské Panenské ostrovy
Datový limit:Neomezené
Odblokování služby Netflix:Ano
Aktuální nabídka:🔥Získejte ExpressVPN, nyní se slevou 49 % na 1 rok!🔥

Navštivte ExpressVPN

ExpressVPN nabízí solidní rozšíření pro Chrome VPN. Můžete využívat vynikající rychlosti a odemknout nejoblíbenější streamovací weby, aniž byste opustili prohlížeč. ExpressVPN nabízí dlouhou 30denní zkušební verzi zdarma a 30denní záruku vrácení peněz, takže rozšíření a jeho funkce můžete používat zdarma.

Během našeho interního testování byla jednou z největších předností ExpressVPN její rychlost. Poskytovatel podporuje protokoly OpenVPN a IKEv2, ale zavádí také Lightway – nový, rychlý a lehký protokol VPN. Díky rychlému připojení a serverům v 94 zemích nebude výrazně zpomalovat vaše prohlížení.

Při procházení prohlížeče Chrome s rozšířením ExpressVPN máte k dispozici sekci pro ochranu soukromí a zabezpečení, která zahrnuje tři další funkce: podvržení polohy, blokování WebRTC a HTTPS Everywhere pro nejbezpečnější připojení. Rozšíření pro Chrome je sice k dispozici v desktopových i mobilních aplikacích, ale chybí mu kill switch – základní nástroj antivirového softwaru, který přeruší přístup k internetu, aby zastavil únik dat.

ExpressVPN nabízí solidní rozšíření pro Chrome VPN

ExpressVPN poskytuje rozmanité globální pokrytí pro odblokování omezených stránek a streamovacích knihoven. Díky rozšíření pro Chrome můžete sledovat své oblíbené filmy a televizní pořady na platformách Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+ a dalších.

Bohužel po skončení bezplatné zkušební verze budete muset platit 6,67 USD měsíčně, abyste mohli ExpressVPN v prohlížeči Chrome používat i nadále. I když jsou její funkce skvělé, jedná se o nejdražší možnost na tomto seznamu, která podporuje pouze 5 současných zařízení.

Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si naši recenzi ExpressVPN.

ExpressVPN poskytuje rozmanité globální pokrytí pro odblokování omezených stránek

Klady

 • Vynikající rychlosti
 • Odblokování většiny streamovacích webů
 • Podpora P2P
 • Specializované servery

Nevýhody

 • Drahé po bezplatné zkušební verzi
 • Rozšíření Chrome nemá vypínač
 • Omezené doplňkové funkce

5. CyberGhost – Chrome VPN s masivním pokrytím

CyberGhost - Chrome VPN s obrovským pokrytím
Sídlí v:Rumunsko
Datový limit:Neomezené
Odblokování služby Netflix:Ano
Aktuální nabídka:🔥Získejte CyberGhost VPN, nyní 83% SLEVA + 2 měsíce ZDARMA🔥

Navštivte CyberGhost VPN

CyberGhost je robustní VPN pro Chrome s jednoduchým rozšířením prohlížeče. Na první pohled je doplněk vybaven pouze základními funkcemi a jeho rychlost není tak vysoká jako u ostatních možností. Vynahrazuje to však rozsáhlou flotilou serverů.

Poskytovatel nabízí největší globální pokrytí na tomto seznamu – více než 9700 serverů v 91 zemích. Pracuje se standardní sadou protokolů: Naše testy však ukázaly, že jde o pomalejší možnost než u nejlepších konkurentů.

Přesto není pokrytí polohy nijak závratné. Se slušným internetovým připojením je CyberGhost spolehlivou volbou se stabilními servery pro vaše prohlížení. Jeho rozmanitost polohy a specializované servery můžete využít k odblokování služeb Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+ a dalších streamovacích služeb.

CyberGhost je spolehlivá VPN pro Chrome

CyberGhost pro Chrome je zcela zdarma, ale nabízí pouze bezpečné procházení a přístup k 8 serverům ve 4 zemích. Podpora více protokolů, kill switch a přizpůsobení jsou k dispozici pouze v placené aplikaci CyberGhost VPN. Přesto si všechny její funkce můžete vyzkoušet díky 45denní záruce vrácení peněz.

Pokud se rozhodnete přejít na placený tarif, máte štěstí – CyberGhost je levnější než většina konkurentů. Za 2,19 USD/měsíc podporuje až 7 paralelních připojení ve všech operačních systémech.

Další informace najdete v naší recenzi CyberGhost VPN.

CyberGhost

Klady

 • Zcela bezplatné rozšíření Chrome
 • Velká flotila serverů
 • Specializované servery
 • Levné ceny

Nevýhody

 • Pomalé rychlosti
 • Rozšíření má méně funkcí
 • Problémy s připojením WireGuard

Jak jsme testovali tyto bezplatné sítě VPN pro Chrome

Jsou bezplatné sítě VPN legální?

Vybrat skutečně nejlepší bezplatné VPN pro Chrome je úkol, který vyžaduje dobrý průzkum. Proto jsme se rozhodli na základě níže uvedených kritérií:

 • Datové limity. Pokud bezplatná VPN nabízí méně než 10 GB dat měsíčně, nemá cenu si ji pořizovat. Stačí pár vyhledávání na Googlu a měsíční prostředky rychle vyčerpáte a budete muset počkat na další měsíc, abyste je mohli znovu využít. Proto jsme do výběru zařadili pouze VPN s alespoň 10 GB dat.
 • Bezpečnostní prvky. Spolehlivé bezplatné VPN by měly zajistit alespoň nějaké zabezpečení, jinak nemá smysl VPN vůbec používat. Z tohoto důvodu všechny VPN v tomto seznamu používají neprolomitelné šifrování AES-256 a nabízejí funkci vypínače odolného proti úniku.
 • Ochrana osobních údajů. Důvěryhodná síť Chrome VPN jasně uvede svůj pohled na soukromí uživatelů. Zařadili jsme pouze VPN s jasnými a nezávisle auditovanými zásadami nezaznamenávání, které slibují, že nebudou zaznamenávat vaše data, a mají jasnou pověst.
Bezplatné VPN pro Chrome, kterým se vyhnout
 • Rychlost. Přestože bezplatná VPN pro Chrome nebude nikdy tak rychlá jako placená, neměli byste kvůli bezpečnosti slevovat z rychlosti. Proto jsme použili náš nástroj pro testování rychlosti a seřadili VPN, které obsahují rychlé tunelovací protokoly, jako je například WireGuard.

Porovnání bezplatných aplikací VPN pro Chrome

NordVPNSurfsharkAtlas VPNExpressVPNCyberGhost
Značka
Hodnocení4.9★★★★★4.7★★★★★4.6★★★★★4.3★★★★☆4.2★★★★☆
Bezplatná verzeAno, 7denníAno, 7denníAnoNeAno
Datový limitNeomezenéNeomezené10 GBNeomezenéNeomezené
VypínačAnoAnoAnoAnoAno
Zásady zákazu záznamůŽádné protokoly, dvakrát nezávisle auditováno společností PwCŽádné protokoly, nezávisle auditované společností Cure 53Žádné protokolyŽádné protokoly, nezávisle auditované společností PwCŽádné protokoly, nezávisle auditované společností Deloitte
Streamovací službyNetflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+ a dalšíNetflix, Disney+, Amazon Prime Video a další službyNetflix, BBC iPlayer, YouTubeNetflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Disney+
RecenzePřehled NordVPNSurfshark recenzeAtlas VPN recenzeExpressVPN recenzeCyberGhost recenze

Vítěz

Bezplatné a placené sítě VPN pro Chrome

Jak nastavím bezplatnou síť VPN pro Chrome?

Nastavení bezplatné sítě VPN v zařízení nebo prohlížeči Chrome je snadnější, než si dokážete představit. Zde se dozvíte, jak nastavit bezplatnou aplikaci VPN a jak do prohlížeče Chrome přidat bezplatné rozšíření VPN. Pojďme se tedy podívat na naše průvodce krok za krokem na zkoušku:

Nastavení bezplatné aplikace VPN pro Chrome

 1. V závislosti na svém zařízení přejděte na oficiální webové stránky vybrané sítě VPN nebo ji vyhledejte v obchodě Apple App/Google Play. Doporučujeme NordVPN, která se dodává s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí.
 2. Stáhněte si aplikaci a postupujte podle pokynů k instalaci.
Proč mohou být bezplatné sítě VPN nebezpečné
 1. Pokud jste si stáhli bezplatnou síť VPN, stačí se zaregistrovat. Pokud jste se rozhodli pro bezplatnou zkušební verzi prémiové služby, musíte se zaregistrovat a přidat své platební údaje.
 1. Klikněte na umístění a připojte se k serveru.
 1. To je vše! Nyní můžete v prohlížeči Chrome procházet bezpečně a zdarma.

Vyzkoušejte NordVPN bez rizika

Přidání bezplatného rozšíření VPN do prohlížeče Chrome

 1. Přejděte do webového obchodu Google Chrome a vyhledejte důvěryhodné bezplatné rozšíření VPN. Doporučujeme vyzkoušet 7denní zkušební verzi zdarma od společnosti Surfshark – o zkušební verzi musíte požádat stažením aplikace a registrací v mobilním zařízení. Poté se můžete přihlásit a používat stejnou zkušební verzi na svých počítačových zařízeních.
 2. Klikněte na rozšíření Surfshark VPN a stiskněte tlačítko Přidat do prohlížeče Chrome.
Bezplatné a placené sítě VPN pro Chrome
 1. Rozšíření se zobrazí v pravém horním rohu prohlížeče pod ikonou skládačky. Klikněte na něj a přihlaste se.
 1. Vyberte zemi a kliknutím na ni se připojte k serveru.
 1. Nyní jste připraveni bezpečně procházet Google Chrome!

Proč mohou být bezplatné sítě VPN nebezpečné

Jakkoli může být pořízení bezplatné VPN lákavé, je stejně tak nebezpečné, pokud se pro ni rozhodnete nezodpovědně. Přečtěte si níže a zjistěte proč:

 • Údaje o prodeji. Některé nespolehlivé bezplatné VPN mohou shromažďovat vaše údaje a prodávat je třetím stranám, aby si vydělaly. Prémiové VPN mají obvykle jasné a kontrolované zásady ochrany osobních údajů, které slibují, že nebudou uchovávat žádné záznamy.
 • Škodlivé reklamy. Bezplatná VPN může shromážděná data prodávat třetím stranám, které uživatelům poskytují frustrující cílené reklamy. Ty jsou nejen frustrující, ale mohou být i nebezpečné, protože někdy mohou fungovat jako otevřená dvířka pro viry. Placená VPN by vám místo toho nabídla funkci blokování reklam, která vás před škodlivými reklamami ochrání.
Proč mohou být bezplatné sítě VPN nebezpečné
 • Sledovací zařízení. Některé bezplatné VPN mohou být kvůli sledovacím zařízením spíše na obtíž než výhodou. Je pravděpodobné, že do své aplikace nainstaluje sledovací zařízení, které se zaměří na historii vyhledávání, polohu a další citlivé údaje. Placené sítě VPN, jako je například NordVPN, obsahují bezpečnostní funkce, které celkově blokují trackery.
 • Zastaralý software. Vzhledem k tomu, že zcela bezplatné VPN jsou zdarma, poskytovatel z nich nemá zisk. Proto je nebo bude software zastaralý – což jsou skvělé dveře pro hackery. Neustále aktualizovaná placená VPN vás tedy ochrání nejen před hackery, ale také před zraky poskytovatele internetu nebo dokonce vlády.

Jako bezpečnější alternativu doporučujeme zvolit bezplatnou VPN pro Chrome. Jedná se o bezplatné plány prémiových balíčků VPN, takže víte, že jsou legitimní. Mějte však na paměti, že jsou velmi omezené, pokud jde o servery, funkce, data a další. Nejlepším freemium řešením je Atlas VPN, protože nabízí spolehlivý kill switch, 5GB datový limit a dokonce i podporu P2P.

Přidání bezplatného rozšíření VPN do prohlížeče Chrome

Bezplatné a placené sítě VPN pro Chrome

Ačkoli bezplatné možnosti jsou vždy atraktivní, placené sítě VPN pro Chrome jsou mnohem lepší volbou, protože neomezují vaše možnosti. Zde se dozvíte, proč jsou nejlepší VPN pro Chrome ty prémiové:

 • Prémiové sítě VPN nemají datové limity. Na rozdíl od bezplatných VPN spolehlivé placené sítě neomezují používání VPN, takže si můžete neomezeně užívat streamování, torrenty nebo běžné prohlížení. Existují však i bezplatné VPN, které nabízejí neomezená data.
 • Placené sítě VPN mají rozsáhlé sítě serverů. Zatímco u bezplatných VPN máte k dispozici pouze několik serverů, placené VPN mají obvykle rozsáhlou flotilu serverů, která vám umožní připojit se v podstatě do jakéhokoli koutu světa.
 • Prémiové sítě VPN zajišťují minimální nebo žádné snížení rychlosti. Malý výběr serverů vyžaduje nízké rychlosti z důvodu přeplnění. Placené sítě VPN zajišťují, že rychlost vašeho zařízení se bude snižovat jen málo nebo vůbec.
 • Placené sítě VPN mají více funkcí. V závislosti na typu VPN získáte další funkce, jako je například kill switch, který zabraňuje úniku dat, ochrana proti hrozbám nebo úniku DNS a podobné funkce. Zabezpečení je tedy zárukou.
Nastavení bezplatné aplikace VPN pro Chrome

Bezplatné sítě VPN pro Chrome, kterým se vyhnout

Kromě toho, že nedoporučujeme bezplatnou VPN pro Chrome ani pro žádné jiné zařízení, musíme zmínit i bezplatné VPN, kterým byste se měli vyhnout:

 • iNinja VPN – stejně jako ninjové umí být záludní, i tato VPN se dokáže úspěšně vplížit do vašeho soukromí a shromažďovat obrovské množství dat, včetně záznamů o aktivitách, poloze, časových značek připojení a dalších údajů.
 • SuperVPN – tento lhář má kalhoty v ohni. Nedávný průlom v SuperVPN odhalil, že její údajná politika zákazu logování byla ve skutečnosti politikou “ano-logování”. Přesněji řečeno, tato bezplatná VPN shromažďovala a shromažďuje údaje svých uživatelů a zakrývá je zásadami ochrany osobních údajů.
 • Hoxx VPN – bezplatná VPN, která úzce spolupracuje s vládou a sídlí v zemi Five-Eyes. Proto budou vaše údaje nejen shromažďovány a prodávány, ale také předávány oficiálním institucím. To je podle našeho názoru naprostý opak VPN, které se rozhodneme důvěřovat.
Jak nastavím bezplatnou síť VPN pro Chrome?

Závěr

Pořídit si bezplatnou (přesněji řečeno bezplatnou) VPN je mnohem lepší rozhodnutí než nemít žádnou VPN. Může zlepšit vaši bezpečnost online tím, že zašifruje vaše data a načte vám některé další funkce. Navíc vám může zajistit anonymitu při prohlížení webu a v některých vzácných případech vám může pomoci získat přístup k největším knihovnám Netflixu.

Naší nejlepší bezplatnou VPN pro Chrome je NordVPN. Poskytuje 7denní zkušební verzi zdarma a 30denní záruku vrácení peněz. Můžete s nimi využívat neomezená data, více než 5500 serverů v 60 zemích, fascinující možnosti streamování, špičkové zabezpečení a další funkce.

Porovnání bezplatných aplikací VPN pro Chrome

Vždy byste měli mít na paměti, že bezplatná VPN nikdy nebude lepší než placená. Nejlepší rozšíření VPN pro Chrome vám poskytne personalizované aplikace pro váš prohlížeč a další zařízení, bohatou sadu funkcí, neprolomitelné zabezpečení a celkově uspokojivý zážitek z prohlížení. S takovými VPN se navíc nebudete muset vůbec obávat datových limitů.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky