Nejlepší blokátory reklam pro iPhone a iPad v roce 2023

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

Má iPhone zabudovaný blokátor reklam?

V iPhonu je zabudovaný základní nástroj podobný blokátoru reklam. Není však tak účinný a spolehlivý jako prémiový předplacený nástroj pro blokování vyskakovacích oken, videoreklamy a dalších.

Je používání blokátorů reklam na iPhonu bezpečné?

Ano, používání spolehlivého blokátoru reklam na iPhonu je zcela bezpečné. Doporučujeme investovat do špičkových blokátorů reklam, abyste měli jistotu, že získáte nejlepší zážitek a výsledky výkonu.

Umožňuje Apple blokování reklam?

Ano, společnost Apple povoluje používání blokátorů reklam v iPhonech a iPadech. Doporučujeme však vybrat si spolehlivého poskytovatele, například Total Adblock, aby byly reklamy blokovány účinně a abyste si omylem nenakazili zařízení bezplatným škodlivým softwarem pomocí nedůvěryhodného bezplatného blokátoru reklam.

iPhony a iPady dokáží při procházení internetu blokovat velmi jednoduché a zjednodušené reklamy. K plnému zabezpečení zařízení a dat to však jednoduše nestačí. Mnoho reklam, se kterými se na webových stránkách setkáváme, může představovat hrozbu malwaru, kterou vestavěné blokátory reklam nedokážou úspěšně zablokovat.

Blokování reklam pro iPhone nebo iPad je nejlepším nástrojem pro boj s těmito škodlivými reklamami. Spolehlivý nástroj nejenže zablokuje běžná vyskakovací okna nebo zastaví videoreklamy na YouTube, ale dokáže zablokovat i obrazové reklamy, trackery a další. Skutečně spolehlivý blokátor reklam navíc pomůže chránit i před dalšími typy kybernetických hrozeb.

Který je nejlepší blokátor reklam pro iPhone a iPad?

Abychom vám mohli nabídnout jen ty nejlepší blokátory reklam pro iPhone nebo iPad, testovali jsme schopnosti poskytovatelů blokovat různé typy reklam, sledovacích zařízení a dalších škodlivých hrozeb. Zkontrolovali jsme také další funkce, které poskytovatelé nabízejí, platformy, se kterými jsou kompatibilní, a cenu.

5 nejlepších blokátorů reklam pro iPhony a iPady pro rok 2023

 1. Celkem AdBlock – celkově nejlepší blokátor reklam pro iPhone v roce 2023
 2. Surfshark CleanWeb – vynikající blokátor reklam s nejlépe hodnocenou VPN pro iPhone
 3. Atlas VPN SafeBrowser – blokátor reklam zaměřený na mobilní zařízení
 4. Proton VPN NetShield – cenově výhodný blokátor reklam pro zařízení iOS
 5. Avast Secure Browser – přizpůsobitelný blokátor reklam pro iPhone a iPad
Fungují blokátory reklam na iPadu?

Co hledat u nejlepšího blokátoru reklam pro iPhone a iPad?

Při výběru nejlepšího blokátoru reklam pro iPhone nebo iPad byste měli hledat:

 • Různé blokátory reklam. Ať už se jedná o vyskakovací okna, bannery, falešné přiblížení nebo jiné reklamy, spolehlivý blokátor reklam dokáže všechny tyto škodlivé reklamy zablokovat. Kromě toho se webové stránky, na které se snažíte přistupovat, načítají mnohem rychleji, když jsou všechny tyto reklamy zablokovány.
 • Blokátor sledování. Některé blokátory reklam blokují sledovací zařízení automaticky, zatímco jiné umožňují tuto volbu přizpůsobit. Vždy byste však měli zvolit, že tuto funkci povolíte a ochráníte tak svou aktivitu při prohlížení a zajistíte si větší soukromí. Protože trackery sledují vaše pohyby online.
 • Funkce bílé listiny. Ta umožňuje přizpůsobit, na kterých webových stránkách se budou zobrazovat reklamy. Je to užitečné zejména v případě, že chcete podpořit stránky svých oblíbených tvůrců, takže můžete tyto weby vyloučit, a přesto se na nich budou zobrazovat reklamy.
Funguje některý z blokátorů reklam na iPhonu?
 • Kompatibilita s platformami. Nejlépe hodnocené blokátory reklam budou fungovat s různými zařízeními nebo prohlížeči, protože pravděpodobně vlastníte různá zařízení, která chcete chránit před škodlivými reklamami. Vyberte si tedy poskytovatele, kteří podporují různé operační systémy a v ideálním případě mají i rozšíření pro prohlížeče.

Nejlepší blokátory reklam pro iPhone – náš podrobný seznam

Najít spolehlivý blokátor reklam může být obtížné. Nemyslete si, že jediným účelem blokátoru reklam je pouze odstranění otravných vyskakovacích reklam, které se zobrazují při každém procházení na iPhonu nebo iPadu.

Při procházení internetu byste si měli dávat pozor na mnohem více věcí, například na sledovací reklamy, škodlivé odkazy nebo spam. Proto jsme vybrali a otestovali některé z nejoblíbenějších blokátorů reklam a sestavili seznam 5 nejlepších blokátorů reklam pro iPhone.

Jaký blokátor reklam doporučuje Apple pro iPhone?

Blokátory reklam z našeho seznamu zajišťují vaši bezpečnost na internetu, protože nejen blokují reklamy, ale chrání i před škodlivými odkazy a stránkami, zabraňují sledování a dalším hrozbám, kterým čelíte při procházení.

1. Total Adblock – nejlepší blokátor reklam pro iPhone a iPad

Total Adblock - nejlepší blokátor reklam pro iPhone a iPad
Bezplatná verze:Ano (7denní zkušební verze zdarma)
Blokování reklam na YouTube:Ano
Podporované platformy:Android, iOS, Chrome, Firefox, Safari, Opera a Edge
Aktuální nabídka:🔥Získejte 75 % z celkového Adblocku!🔥

Navštívit Celkem AdBlock

Total Adblock je náš nejlépe hodnocený blokátor reklam, který obsahuje širokou škálu filtrů, které úspěšně blokují různé typy reklam. Kromě toho je součástí bezpečnostní sady TotalAV, jednoho z nejlepších poskytovatelů antivirových programů na trhu. Získáte tak tu nejlepší ochranu před škodlivými a cílenými reklamami.

Vlastnosti: Získáte funkci Whitelisting, takže si můžete přizpůsobit, na kterých webech chcete reklamy povolit, protože některé weby se bez reklam nenačtou. Total Adblock má také filtry pro ochranu soukromí, které zabraňují sledování, sociální sítě, zabezpečení, které chrání před škodlivými adresami URL a spamem, a další.

Celkem Adblock je náš nejlépe hodnocený blokátor reklam

Výsledky testů: Jediné reklamy, které nebyly zastaveny, byly GIFy a statické obrázky. Během dalších testů se tomuto blokátoru reklam podařilo zablokovat i neviditelné trackery. Nakonec úspěšně blokoval reklamy na YouTube v aplikaci a prohlížeči Safari, což je vestavěný prohlížeč iPhonu.

Kompatibilita: Kompatibilita: Total AdBlock získáte stažením z App Store. Má rozšíření pro Safari, které vám umožní přizpůsobit způsob, jakým prohlížeč funguje. Také, i když neexistuje aplikace pro macOS, má rozšíření prohlížeče, která fungují se Safari, Chrome, Edge a dalšími.

Cena: Celkem předplatné AdBlocker Premium stojí 2,42 USD/měsíc. Kromě toho je k dispozici 14denní záruka vrácení peněz a 7denní zkušební verze zdarma. Případně si můžete zakoupit balíček TotalAV Total Security za 49,00 USD/rok a získat blokátor reklam spolu s antivirovým balíčkem.

Další informace o celém bezpečnostním balíčku najdete v naší recenzi antiviru TotalAV.

Celkem Adblock

Klady

 • Obsahuje funkci whitelistingu
 • Blokuje reklamy na YouTube
 • Kompatibilní s většinou prohlížečů
 • Má filtry pro blokování reklam
 • Bezplatná verze

Nevýhody

 • Neblokuje reklamy GIF ani statické obrázky.

2. Surfshark CleanWeb – vynikající blokátor reklam s nejlépe hodnocenou VPN pro iPhone

Surfshark CleanWeb - vynikající blokátor reklam
Bezplatná verze:Ano (7denní zkušební verze zdarma)
Blokování reklam na YouTube:Ano
Podporované platformy:Chrome, Firefox, Edge, Windows, macOS, Linux, Android, iOS, FireTV, Android TV
Aktuální nabídka:🔥84% VYPNUTÍ Surfshark CleanWeb 2.0 + 2 měsíce ZDARMA!🔥

Navštívit Surfshark Adblock

Surfshark je vynikající a bezpečný poskytovatel VPN s nejlepším hodnocením, který je vybaven blokátorem reklam CleanWeb. Surfshark CleanWeb nejenže blokuje škodlivé reklamy a malware, ale tento nástroj také zlepší váš zážitek z online prohlížení, zrychlí prohlížení a ochrání vaše citlivé informace online.

Vlastnosti: Surfshark CleanWeb ad blocker šetří vaše mobilní data a zkracuje dobu načítání pro plynulejší prohlížení. Pomocí blokátoru reklam můžete také blokovat reklamy, vyskakovací okna, bannery, videoreklamy, vyskakovací okna se souhlasem se soubory cookie, trackery a malware. Kromě toho je k dispozici obchvatový seznam, který umožňuje vybrat, které weby vám mohou zobrazovat reklamy.

Surfshark CleanWeb - vynikající blokátor reklam s nejlépe hodnocenou VPN pro iPhone

Výsledky testů: Surfshark CleanWeb získal v testeru AdBlock vysoké skóre. Tento poskytovatel neblokoval nástroje Google Analytics, GIFy, statické obrázky a neprošel testy sledování chyb. Úspěšně však chránil před sledovacími reklamami, neviditelnými trackery a blokoval reklamy YouTube v aplikaci a prohlížeči.

Kompatibilita: Surfshark je kompatibilní se všemi oblíbenými operačními systémy a FireTV. Rozšíření prohlížeče CleanWeb je k dispozici v prohlížečích Chrome, Firefox a Edge.

Cena: Surfshark je součástí cenově velmi výhodného balíčku VPN. Celé předplatné stojí pouze 2,05 USD/měsíc, poskytuje neomezené souběžné připojení a 30denní záruku vrácení peněz bez rizika.

Chcete-li se dozvědět více o bezpečnostním balíčku, který obsahuje blokátor reklam, podívejte se na naši recenzi Surfshark One.

Surfshark je vynikající a bezpečný poskytovatel VPN s nejlepším hodnocením

Klady

 • Úspora mobilních dat
 • Blokuje reklamy YouTube v aplikaci a prohlížeči
 • Kompatibilní s různými platformami
 • Seznam obchvatů
 • Zvyšuje rychlost připojení k internetu

Nevýhody

 • Funguje pouze s připojením VPN

Jak změnit polohu v iPhonu v roce 2023

3. Atlas VPN SafeBrowser – blokátor reklam zaměřený na mobilní zařízení

Atlas VPN SafeBrowser - blokování mobilní reklamy
Bezplatná verze:Ne (pouze VPN má bezplatnou verzi)
Blokování reklam na YouTube:Ano
Podporované platformy:Android, iOS, macOS a Windows
Aktuální nabídka:🔥81% VYPNUTO Atlas VPN SafeBrowse!🔥

Navštivte Atlas VPN

Atlas VPN nabízí jeden z nejspolehlivějších blokátorů reklam pro váš iPhone nebo iPad s funkcí SafeBrowser. Tento blokátor reklam ochrání vaše data na internetu a zabezpečí vás před škodlivými reklamami, malwarem, phishingovými útoky a dalšími kybernetickými hrozbami.

Vlastnosti: SafeBrowser je dodáván s předplatným VPN a ke své činnosti vyžaduje připojení k VPN. Blokování reklam vás ochrání před malwarem, phishingem, cryptojackingem a dalšími. Zabrání také návštěvě škodlivých webových stránek. Kromě toho zobrazí seznam všech zaznamenaných a blokovaných sledovacích zařízení.

Atlas VPN nabízí jeden z nejspolehlivějších blokátorů reklam

Výsledky testů: AdBlock tester označil Atlas VPN Safe Browser jako spolehlivou možnost. Tento poskytovatel neprošel testy nástrojů Google Analytics, GIFů, flashových bannerů a sledování chyb. Nabízí však částečné blokování sledovacích reklam a neviditelných sledovacích zařízení a úspěšně blokuje reklamy na YouTube v aplikaci a prohlížeči Safari.

Kompatibilita: Aplikaci Atlas VPN můžete získat na zařízeních se systémy iOS, macOS, Android a Windows. Rozšíření pro prohlížeče nejsou k dispozici.

Cena: Pro získání funkce SafeBrowser je nutné zvolit prémiové placené předplatné Atlas VPN, které stojí 2,05 USD/měsíc. S jedním předplatným můžete pokrýt neomezený počet zařízení a získáte také 30denní záruku vrácení peněz.

Další informace o celém balíčku funkcí najdete v naší podrobné recenzi Atlas VPN.

Atlas VPN

Klady

 • Blokuje reklamy na YouTube
 • Chrání před malwarem
 • Dodává se s VPN
 • Seznamy detekovaných a blokovaných sledovacích zařízení

Nevýhody

 • Žádný whitelisting
 • Žádná rozšíření prohlížeče

4. Proton VPN NetShield – cenově výhodný blokátor reklam pro zařízení iOS

Proton VPN NetShield
Bezplatná verze:Ne (pouze VPN má bezplatnou verzi)
Blokování reklam na YouTube:Ano
Podporované platformy:Android, iOS, Linux, macOS a Windows
Aktuální nabídka:🔥Získejte až 50% slevu na Proton VPN NetShield!🔥

Navštivte ProtonVPN

Další spolehlivý blokátor reklam pro zařízení se systémem iOS je součástí předplatného Proton VPN a jmenuje se NetShield. Jedná se o skvělou funkci pro blokování reklam a sledovacích zařízení, prevenci malwarových hrozeb a procházení YouTube bez reklam.

Vlastnosti: NetShield je vestavěná funkce blokování reklamy v Proton VPN. Blokuje reklamy, trackery a hrozby malwaru, spolupracuje s blokováním DNS a zvyšuje rychlost procházení. Není zde mnoho možností přizpůsobení, kterými byste mohli rozhodovat o tom, na kterých stránkách se ještě mohou zobrazovat reklamy.

Proton VPN NetShield vynikající blokátor reklam

Výsledky testů: Testovali jsme tento nástroj pomocí testeru AdBlock a výsledky byly působivé. Jedinými problematickými body byly nástroje Google Analytics, GIFy a statické obrázky a testy sledování chyb, které tento blokátor reklam nezvládl. S blokátorem reklam Proton VPN budete také moci blokovat pouze reklamy na YouTube v aplikaci.

Kompatibilita: Bohužel nejsou k dispozici žádná rozšíření prohlížeče. Tato VPN je tedy kompatibilní pouze se zařízeními se systémy Windows, macOS, Linux, Android a iOS jako aplikace.

Cena: Cena: NetShield ad blocker je dodáván s předplatným Proton VPN, které umožňuje 10 současných připojení za pouhých 4,99 USD/měsíc. Kromě toho získáte také 30denní záruku vrácení peněz, abyste si mohli tento produkt bezpečně vyzkoušet.

Chcete-li se o tomto poskytovateli VPN dozvědět více, přejděte na naši recenzi Proton VPN.

Proton VPN Ad Blocker

Klady

 • Pracuje s blokováním DNS
 • Blokuje reklamy YouTube v aplikaci
 • Zvyšuje rychlost procházení
 • Blokuje reklamy, sledovací programy a malware

Nevýhody

 • Žádné rozšíření prohlížeče
 • Žádný whitelisting

5. Avast Secure Browser – přizpůsobitelný a funkčně bohatý blokátor reklam pro iPhone a iPad

Avast Secure Browser - přizpůsobitelný a funkčně bohatý blokátor reklam
Bezplatná verze:Ano
Blokování reklam na YouTube:Ano
Podporované platformy:Android, iOS a Windows
Aktuální nabídka:🔥Získejte Avast AntiTrack, nyní 54,99 USD/rok!🔥

Navštivte Avast Secure Browser

Blokátor reklam Avast je vybaven funkcí zabezpečeného prohlížeče. Jedná se o přizpůsobitelný blokátor reklam, který umožňuje nejen zvolit přísnost blokování reklam, ale také přizpůsobit stránky, na kterých chcete reklamy zobrazovat.

Vlastnosti: Avast Secure Browser funguje na základě blokování reklam skriptem. Můžete si přizpůsobit režimy blokování – základní, vyvážené a přísné blokování. Získáte také funkci Whitelisting, která vám umožní vybrat, které weby vám mohou zobrazovat reklamy, webový štít, zabezpečené DNS přes TLS a další.

Výsledky testů: Během testování AdBlocku byl Avast hodnocen velmi dobře jak v režimu Balanced, tak v režimu Strict. Tento blokátor reklam však nedokázal blokovat sledování chyb, potýkal se s pop-undery a reklamami s přímými odkazy. Neblokoval také reklamy na YouTube v prohlížeči.

Blokování reklam v prohlížeči Avast Secure Browser pro iPhone a iPad

Kompatibilita: Avast Safe Browser je kompatibilní pouze s různými verzemi operačních systémů, včetně macOS, iOS, Android a Windows. K dispozici nejsou žádná rozšíření prohlížeče, která by bylo možné používat, protože blokátor reklam funguje pouze v prohlížeči Avast Safe Browser.

Cena: Můžete si pořídit buď omezenou bezplatnou verzi, nebo investovat a získat více funkcí v placeném předplatném, které stojí 4,58 USD ročně. Navíc získáte 30denní záruku vrácení peněz bez rizika.

Více informací o dalších funkcích antiviru Avast najdete v naší recenzi antiviru Avast.

Zabezpečený prohlížeč Avast

Klady

 • Přizpůsobitelné režimy blokování reklam
 • Funkce bílé listiny
 • Reklamy blokující skripty
 • Antivirový software

Nevýhody

 • Neblokuje reklamy YouTube v prohlížeči
 • Funguje pouze se zabezpečeným prohlížečem Avast
 • Žádná rozšíření prohlížeče

Jak jsme vybírali a testovali blokátory reklam pro iPhone

Umožňuje Apple blokování reklam?

Abychom pro váš iPhone nebo iPad vybrali jen ty nejlepší blokátory reklam, provedli jsme několik testů, abychom se ujistili o schopnostech těchto nástrojů. Zde jsou hlavní body:

 • Nezávislé testování. Poskytovatele jsme otestovali pomocí testeru AdBlocker Tester (adblocker-tester.com), abychom zjistili, jak dobře blokují různé reklamy.
 • Vlastní testování. Poskytovatele jsme testovali načtením webové stránky s mnoha různými typy reklam, včetně vyskakovacích oken, push oznámení, videoreklam a dalších.
 • Blokování sledovacích reklam. S coveryourtracks.org jsme zkontrolovali 3 hlavní body: blokování sledovacích reklam, blokování neviditelných reklam a ochranu před otiskováním prohlížeče. Tyto funkce umožňují inzerentům snadněji vás identifikovat, proto bylo důležité vybrat pouze ty blokátory, které dokážou těmto reklamám zabránit.
 • Blokování reklamy v sociálních médiích. Ať už se jednalo o YouTube, Facebook nebo jiné sociální sítě, vybrali jsme blokátory reklam, které dokázaly blokovat videoreklamy, vyskakovací okna a další.
 • Kompatibilita. Spolehlivý blokátor reklam bude fungovat na více než jednom zařízení. Proto jsme vybrali pouze ty blokátory reklam, které pokrývají různé operační systémy. Nabízí také rozšíření prohlížeče pro co nejlepší uživatelský zážitek.
Má Safari pro iOS blokování reklam?
 • Vlastnosti. Nejlépe hodnocené blokátory reklam musí nejen blokovat otravná vyskakovací okna, ale nabízet i další funkce. Vybrali jsme ty, které poskytovaly funkci Whitelisting, abyste si mohli přizpůsobit, na kterých stránkách se vám ještě mohou zobrazovat reklamy. Dále zda blokují reklamy na úrovni DNS nebo skriptu, přičemž úroveň skriptu je lepší volbou, nebo jak snadno se dají přizpůsobit.

Proč potřebujete blokovat reklamy na iPhonu?

5 nejlepších blokátorů reklam pro iPhone a iPad

Zde vám představíme nejdůležitější důvody, proč byste měli na iPhonu blokovat reklamy:

 • Zrychlení načítání webových stránek. Blokátory reklam zabrání prohlížeči stahovat škodlivé, nevyžádané skripty, adware nebo dokonce malware, který může zpožďovat rychlost připojení.
 • Zabezpečte svou činnost online. Můžete se setkat se škodlivými reklamami, které mohou cílit na citlivé informace. Pomocí blokátoru reklam můžete tyto reklamy blokovat, a tak si užít bezpečnější prohlížení.
 • Zabránění nežádoucím reklamám. Blokování reklam na internetu může být kontroverzní, ale jako uživatel byste měli mít kontrolu nad obsahem, se kterým komunikujete, nebo který vám je vnucován.
 • Šetřete baterii iPhonu a mobilní data. Stránky, které jsou plné reklam, se načítají mnohem déle a jejich fungování vyžaduje více energie vašeho zařízení. Odstraněním reklam bude načítání stránek spotřebovávat méně energie a mobilních dat.
Nejlepší blokátory reklam pro iPhone a iPad

Jak blokovat reklamy na YouTube v iPhonu a iPadu

Reklamy na YouTube jsou jedny z nejčastěji se vyskytujících reklam v našem každodenním životě. Vzhledem k tomu, že se na platformu YouTube hrne tolik aktivních uživatelů, není divu, že se zde mnoho společností snaží inzerovat a na oplátku vynakládají velké finanční prostředky na to, aby se jejich produkty objevovaly před virálními videi.

Smutné však je, že většina videoreklam na YouTube je nesmyslná, spamová, škodlivá a pro uživatele obtěžující. Nejhorší na tom je, že některé z těchto reklam jsou také nepřeskočitelné, takže nakonec zůstanete u sledování, pokud máte štěstí, zbytečného 30sekundového videa.

Jak blokovat reklamy na iPhonu a iPadu

Proto je oblíbeným dotazem hledání nejlepšího blokátoru reklam YouTube pro váš iPhone. Po instalaci spolehlivého blokátoru reklam si tak můžete v aplikaci a prohlížeči YouTube užívat videa bez reklam.

Blokování reklam na YouTube není tak složité. Stačí si pořídit spolehlivý blokátor reklam. Náš nejlepší návrh nejlepšího blokátoru reklam na YouTube pro iPhone je TotalAdblock. Tohoto poskytovatele jsme testovali a můžeme vás ujistit, že funguje s verzí aplikace i prohlížeče Safari a úspěšně blokuje videoreklamy.

Pak už jen stačí postupovat podle našeho návodu, jak povolit blokování obsahu v zařízeních se systémem iOS, a máte to – příjemné streamování YouTube bez reklam!

Funguje Adblock Plus v systému iOS?

Jak zapnout blokování reklam na iPhonu a iPadu

Chcete-li blokovat reklamy při používání iPhonu nebo iPadu, musíte udělat několik dalších kroků, než jen stáhnout blokátor reklam. Aby to fungovalo, musíte v zařízení povolit blokování obsahu.

Nebojte se, připravili jsme pro vás rychlý a přehledný návod, jak blokovat reklamy v zařízení se systémem iOS. Jediné, co musíte udělat, je postupovat podle následujících kroků:

 1. Stáhněte si a nainstalujte aplikaci pro blokování reklam z obchodu App Store. Nejlépe doporučujeme aplikaci TotalAdblock.
Jak mohu v systému iOS blokovat reklamy v celém systému?
 1. Otevřete Nastavení iOS.
 2. Najděte Safari a klikněte na něj.
 1. V závislosti na modelu iOS přejděte do části Rozšíření nebo Blokování obsahu.
 1. Zapněte všechny blokátory obsahu.
 1. Nyní si můžete na iPhonu užívat prohlížení bez reklam!

Jsou bezplatné blokátory reklam pro iPhony bezpečné?

Nedoporučujeme vybírat bezplatné blokátory reklam pro iPhone. Mnoho bezplatných blokátorů reklam může být samo o sobě malwarem. Většina z nich navíc nedokáže blokovat vyskakovací okna, bannery a videoreklamy na YouTube, které mohou plýtvat vaší drahocennou šířkou pásma a energií baterie.

Proč AdBlock nefunguje na iPhonu?

Proto byste měli raději investovat do placeného blokátoru reklam. Výběrem spolehlivého poskytovatele si můžete být jisti, že nebude shromažďovat vaše údaje s úmyslem prodat je třetím stranám.

Placené předplatné navíc spolehlivěji blokuje reklamy, včetně vyskakovacích oken nebo například videoreklamy na YouTube. Je také velmi nepravděpodobné, že by infikovaly vaše zařízení malwarem.

Kromě toho získáte mnoho možností přizpůsobení a přístup k týmu zákaznické podpory, pokud se vyskytnou nějaké problémy. Proto je lepší investovat do placeného blokátoru reklam pro celkově bezpečnější a lepší zážitek na internetu.

Stojí Total Adblock pro iPhone za to?

Místo bezplatného blokátoru reklam doporučujeme zvolit Total Adblock – naši nejlépe hodnocenou aplikaci. Jedná se o nejbezpečnější a nejspolehlivější blokátor reklam. Nejenže blokuje řadu různých reklam, ale také odstraňuje sledovací zařízení, aby chránil vaše informace online, zlepšuje dobu načítání stránek a šetří vaše mobilní data a baterii iPhonu.

Závěr

Blokátory reklam nejsou užitečné pouze pro boj s otravnými vyskakovacími okny nebo otravnými videoreklamami na YouTube. Jsou také skvělým nástrojem ochrany před škodlivými online hrozbami, které cílí na vaše zařízení se systémem iOS a vaše osobní údaje.

Total Adblock je náš nejlépe hodnocený blokátor reklam pro iPhone a iPad. Podporuje různé operační systémy a rozšíření prohlížeče, úspěšně blokuje různé typy reklam, včetně reklam na sociálních sítích a videoreklam na YouTube. Celkově se jedná o jeden z nejbezpečnějších a nejlépe fungujících blokátorů reklam pro iPhone, které jsou nyní na trhu.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky