16 způsobů, jak vydělat kryptografické Bitcoiny zdarma: Jak získat bitcoin: Konečný seznam

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

⚡️ Jak získám ethereum zdarma?

Ether je druh kryptoměny, kterou lze získat prostřednictvím Ethereum faucet. Existuje jeden způsob, jak ho získat, a to prostřednictvím Ethereum Faucet. Ethereum Faucet funguje stejným způsobem jako bitcoinový faucet a vydává ether zdarma. Uživatelé musí dokončit určité činnosti, aby získali odměny, které se rozdávají v extrémně malých porcích volných ETH.

⚡️ Mohu těžit etherium na svém telefonu?

Ano, jde to. I když můžete mít spoustu důvodů, proč se těžbě bitcoinů v systému Android vyhnout, je myslitelné těžit bitcoiny v zařízení se systémem Android. Na rozdíl od tradičního těžebního softwaru nebo hardwaru se navíc používání mobilního telefonu k těžbě kryptoměn výrazně liší.

⚡️ Je těžba kryptoměn výhodná?

Pro některé jednotlivce může být těžba bitcoinů stále výhodná. Hardware je snáze dostupný, i když konkurenční ASIC se pohybují v rozmezí od několika stovek dolarů do přibližně 10 000 dolarů. Aby si některé stroje udržely konkurenceschopnost, změnily své metody.

⚡️ Je těžba bitcoinů nelegální?

Ačkoli legálnost těžby bitcoinů je v některých jurisdikcích nejasná, v současné době je ve Spojených státech a většině dalších zemí legální.

Vydělat kryptoměnu zdarma

Pokud hledáte způsoby, jak vydělat bitcoiny zdarma, jste na správném místě. V tomto příspěvku na blogu si projdeme 41 různých metod, které můžete použít k vydělávání bitcoinů – online i offline. Doporučíme vám také několik našich oblíbených kryptoměnových burz, kde můžete nakupovat a prodávat kryptoměny, jako je Bitcoin, Ethereum a Litecoin.

Ať už ve světě kryptoměn teprve začínáte, nebo jste zkušený profesionál, přečtěte si několik skvělých tipů, jak vydělávat peníze s bitcoiny!

Doporučené kryptografické burzy

Pokud chcete koupit nebo prodat kryptoměny, doporučujeme použít některou z následujících burz:

Okamžitě vydělejte bitcoiny zdarma
Volná sbírka bitcoinů

Pionex – Pionex je kryptoměnová burza, která nabízí řadu funkcí, včetně obchodování s marží a obchodování s botem. Mají také vlastní nativní token, který lze použít k získání slev na poplatcích za obchodování.

CoinSmart – CoinSmart je kanadská burza, která nabízí jak tradiční spotové obchodování, tak obchodování s marží. Mají také mobilní aplikaci, která usnadňuje obchodování na cestách.

Jak získat bitcoiny (BTC)
Jak získat bitcoiny v roce 2022

Crypto.com – Crypto.com je jednou z předních kryptoměnových burz na světě s více než dvěma miliony uživatelů. Nabízí řadu funkcí, včetně mobilní aplikace a debetní karty, kterou lze používat k utrácení kryptoměn.

Coinmama – Coinmama je populární kryptoměnová burza, která nabízí webové stránky i mobilní aplikaci. Nabízí řadu platebních metod, včetně kreditních a debetních karet a bankovního převodu.

Tipping Bots a platformy

Co je to tip bot?
Co je to kryptografický tip?

Pokud hledáte způsob, jak dávat lidem spropitné v kryptoměnách, doporučujeme použít jednu z následujících platforem:

ChangeTip – ChangeTip je populární platforma pro spropitné, která umožňuje dávat lidem spropitné v Bitcoinech, Ethereu, Litecoinu a dalších měnách. Má také řadu integrací, včetně integrace s Twitterem, Redditem a YouTube.

CoinTip – CoinTip je další populární platforma pro spropitné, která umožňuje dávat lidem spropitné v různých kryptoměnách. Mají také bota pro Discord, který usnadňuje dávání spropitného lidem v chatovacích místnostech.

Jak mohu získat 1 bitcoin zdarma?
Je bitcoin zdarma skutečný?

Online a offline hraní

Pokud jste fanouškem her, můžete si hraním her vydělat bitcoiny zdarma. Zde je několik našich oblíbených možností:

Bitcoin Games – Bitcoin Games je herní platforma, která umožňuje hrát hry a vydělávat na kryptoměnách. Mají na výběr z celé řady her, včetně kasinových her, her v kostkách a dalších.

Průvodce boty podle crypto earn
Je možné vydělávat bitcoiny hraním her?

Satoshi Quiz – Satoshi Quiz je kvízová hra, ve které můžete vyhrát bitcoiny zodpovězením otázek. Mají na výběr z různých témat a pravidelně přidávají nové kvízy.

Těžební prohlížeče a bezplatný těžební software

Pokud jste vydělávat úroky z krypto při těžbě bitcoinů, můžete tak učinit pomocí těžebního prohlížeče nebo bezplatného těžebního softwaru. Zde je několik našich oblíbených možností:

Za jaké hry dostanete skutečné bitcoiny?
Jaká hra s bitcoiny vydělává nejvíce peněz?

Coinhive – Coinhive je populární těžební prohlížeč, který umožňuje těžit Monero. Mají řadu funkcí, včetně přizpůsobitelného bazénu a mobilní aplikace.

MinerGate – MinerGate je populární těžební software, který umožňuje těžit různé kryptoměny, včetně Bitcoinu, Etherea, Litecoinu a dalších. Mají také mobilní aplikaci, která usnadňuje těžbu na cestách.

Vydělávejte zdarma Bitcoiny pomocí Bounty

Jak mohu získat 1 bitcoin zdarma?
Je těžba bitcoinů nelegální?

Pokud jste vývojář nebo designér, můžete si kryptoměny zdarma vydělat plněním odměn. Zde je několik našich oblíbených platforem pro bounty:

Bitcointalk – Bitcointalk je populární fórum pro diskuse o kryptoměnách a často se zde vypisují odměny pro vývojáře a designéry.

GitHub – GitHub je populární úložiště kódu a často nabízí odměny pro vývojáře, kteří jsou ochotni pracovat na projektech s otevřeným zdrojovým kódem.

Vydělávejte na kryptoměnách Airdrops

Pokud držíte určitou kryptoměnu, můžete mít nárok na získání bezplatných tokenů prostřednictvím airdropu. Zde je několik našich oblíbených platforem pro airdrop:

Jak dlouho trvá vytěžit 1 bitcoin?
Je legální vyhrát BTC zdarma?

CoinMarketCap – CoinMarketCap je jedním z předních poskytovatelů kryptografických dat a často má pro své uživatele k dispozici airdrops.

Binance – Binance je jednou z největších světových kryptoměnových burz a často má pro své uživatele k dispozici airdropy.

Partnerské a doporučující stránky

Jak fungují bitcoinové hry?
Existuje hra, ve které se vyplácí skutečné peníze?

Pokud hledáte způsob, jak vydělat bitcoiny prostřednictvím partnerských a referenčních programů, doporučujeme použít některou z následujících stránek:

Coinbase – Coinbase je jednou z předních kryptografických burz a nabízí celou řadu funkcí, včetně peněženky, burzy a dalších. Mají také rozsáhlý partnerský program, který vám umožňuje získávat provize za doporučení nových uživatelů.

Blockchain.com – Blockchain.com je další populární kryptoměnová burza, která nabízí řadu funkcí, včetně peněženky, průzkumníka a dalších. Mají také partnerský program, který vám umožňuje získávat provize za doporučení nových uživatelů.

Učení kryptografie vydělat

Jak dlouho trvá vytěžit 1 bitcoin?
Jak těžíte bitcoiny?

Pokud se chcete o kryptoměnách dozvědět více, doporučujeme použít některý z následujících zdrojů:

Crypto 101 – Crypto 101 je populární podcast, který se věnuje všem kryptografickým tématům. Mají na výběr z mnoha témat a pravidelně vydávají nové epizody.

CoinMarketCap Academy – CoinMarketCap Academy je online kurz, který se zabývá vším, co se týká kryptoměn. Mají na výběr z celé řady kurzů a pravidelně přidávají nové.

Prostřednictvím reklam

Pokud hledáte způsob, jak vydělávat na kryptoměnách prostřednictvím reklamy, doporučujeme použít jednu z následujících platforem:

Je těžba bitcoinů nelegální?
Vyplatí se těžba bitcoinů?

A-Ads – A-Ads je populární reklamní síť, která umožňuje umístit na vaše webové stránky reklamy a vydělávat za ně bitcoiny. Na výběr mají různé typy reklam a nabízejí řadu funkcí, včetně samoobslužné platformy a reportování v reálném čase.

CoinAd – CoinAd je další populární reklamní síť, která umožňuje umístit na vaše webové stránky reklamy a vydělávat za ně bitcoiny. Na výběr mají z různých typů reklam a nabízejí řadu funkcí, včetně samoobslužné platformy a reportování v reálném čase.

Prostřednictvím bezplatných stránek pro těžbu v cloudu

Pokud máte zájem těžit bitcoiny, ale nechcete investovat do hardwaru, můžete tak učinit prostřednictvím bezplatného webu pro těžbu v cloudu. Zde je několik našich oblíbených možností:

Kolik bitcoinů ještě zbývá?
Kolik vydělají těžaři bitcoinů za den?

Eobot – Eobot je oblíbený web pro těžbu v cloudu, který umožňuje těžit různé kryptoměny, včetně Bitcoinu, Etherea, Litecoinu a dalších. Mají také mobilní aplikaci, která usnadňuje těžbu na cestách.

Minergate – Minergate je další oblíbený web pro těžbu v cloudu, který umožňuje těžit různé kryptoměny, včetně Bitcoinu, Etherea, Litecoinu a dalších. Mají také mobilní aplikaci, která usnadňuje těžbu na cestách.

Prostřednictvím mikroúloh

Jak získat zdarma kryptoměnový dárek?
Je možné vydělat peníze na kryptoměnových airdropech?

Pokud hledáte způsob, jak vydělávat bitcoiny prostřednictvím mikroúkolů, doporučujeme použít jednu z následujících platforem:

Bitcointalk – Bitcointalk je populární fórum pro diskuse o kryptoměnách a často se zde vypisují odměny pro vývojáře a testery.

Reddit – Reddit je populární platforma sociálních médií, kde jsou často k dispozici odměny pro vývojáře a testery.

Účastí v Hard Forks

Pokud držíte určitou kryptoměnu, můžete mít nárok na bezplatné tokeny v rámci hard forku. Zde je několik našich oblíbených platforem pro účast v hard forcích:

Jsou kryptoměnové airdropy skutečné?
Jak si můžete nárokovat kryptografické výsadky?

Ethereum Classic – Ethereum Classic je populární kryptoměna, která prošla několika hard forky. Pokud držíte ETC, můžete mít nárok na bezplatné tokeny z každého forku.

Bitcoin Cash – Bitcoin Cash je další populární kryptoměna, která prošla několika hard forky. Pokud držíte BCH, můžete mít nárok na bezplatné tokeny z každého forku.

S aplikacemi pro cvičení

Pokud hledáte způsob, jak vydělat bitcoiny cvičením, doporučujeme použít jednu z následujících aplikací:

Jak si můžete nárokovat kryptoměnové airdropy? vydělat kryptoměnu zdarma
Jak získám bezplatný airdrop na Binance?

Fitcoin – Fitcoin je aplikace, která umožňuje vydělávat bitcoiny cvičením. Na výběr máte z celé řady cvičení a nabízí řadu funkcí, včetně žebříčku a sledování pokroku.

Sweatcoin – Sweatcoin je další aplikace, která umožňuje vydělávat bitcoiny cvičením. Na výběr máte z celé řady cvičení a nabízí řadu funkcí, včetně žebříčku a sledování pokroku.

Sledováním videí, reklam a sociálních médií

Pokud hledáte způsob, jak vydělávat bitcoiny sledováním videí, reklam nebo sociálních médií, doporučujeme použít jednu z následujících platforem:

Jak mohu získat bitcoiny zdarma bez investování?
Jaký je nejrychlejší způsob, jak získat 1 bitcoin zdarma?

BitTube – BitTube je platforma, která umožňuje vydělávat bitcoiny sledováním videí. Nabízí řadu videí, ze kterých si můžete vybrat, a nabízí řadu funkcí, včetně žebříčku a sledování pokroku.

AdBTC – AdBTC je platforma, která umožňuje vydělávat bitcoiny sledováním reklam. Mají na výběr z celé řady reklam a nabízejí řadu funkcí, včetně samoobslužné platformy a reportování v reálném čase.

Twitter – Twitter je oblíbená platforma sociálních médií, která často nabízí odměny pro vývojáře a testery.

Vyděláváním volné kryptoměny prostřednictvím sběratelů

Pokud hledáte způsob, jak vydělat volnou kryptoměnu prostřednictvím sběratelů, doporučujeme použít jednu z následujících platforem:

Je výhra v BTC zdarma legální?
Jak se mám začít učit kryptoměny?

Coin Collector – Coin Collector je platforma, která vám umožňuje sbíráním mincí vydělávat kryptoměnu zdarma. Mají na výběr z různých mincí a nabízejí řadu funkcí, včetně žebříčku a sledování pokroku.

Crypto Collectors Club – Crypto Collectors Club je další platforma, která vám umožní vydělávat zdarma kryptoměny sbíráním mincí. Mají na výběr z různých mincí a nabízejí řadu funkcí, včetně žebříčku a sledování pokroku.

Testováním aplikací a služeb

Je těžké naučit se vydělávat na kryptoměnách
Vyplatí se učit kryptoměny?

Pokud hledáte způsob, jak vydělat bitcoiny testováním aplikací a služeb, doporučujeme použít jednu z následujících platforem:

Testnet – Testnet je platforma, která umožňuje testovat kryptoměnové aplikace a služby. Na výběr mají z celé řady aplikací a služeb a nabízejí řadu funkcí, včetně samoobslužné platformy a reportování v reálném čase.

Blockchain Testnet – Blockchain Testnet je další platforma, která umožňuje testovat kryptoměnové aplikace a služby. Na výběr mají celou řadu aplikací a služeb a nabízejí řadu funkcí, včetně samoobslužné platformy a reportování v reálném čase.

Praktikováním obchodování s kryptoměnami

Pokud hledáte způsob, jak vydělat bitcoiny obchodováním s kryptoměnami, doporučujeme použít jednu z následujících platforem:

Binance – Binance je populární kryptoměnová burza, která nabízí demo účet. Je to skvělý způsob, jak se naučit a vydělat na obchodování s kryptoměnami, aniž byste museli riskovat skutečné peníze.

Jakou kryptoměnu koupit pro začátečníka?
Jaké jsou 4 typy kryptoměn?

BitMEX – BitMEX je další populární kryptoměnová burza, která nabízí demo účet. Je to skvělý způsob, jak se seznámit s obchodováním s kryptoměnami, aniž byste riskovali skutečné peníze.

Stažením

Pokud hledáte způsob, jak vydělat bitcoiny výběrem z burzy, doporučujeme použít jednu z následujících burz:

Coinbase – Coinbase je oblíbená kryptoměnová burza, která umožňuje vybírat bitcoiny. Nabízí různé způsoby výběru, včetně bankovního převodu a služby PayPal.

Lze vydělat krypto zdarma tím, že se projdu?
Jaké aplikace vydělat kryptoměnu zdarma?

Kraken – Kraken je další populární kryptoměnová burza, která umožňuje vybírat bitcoiny. Nabízí různé způsoby výběru, včetně bankovního převodu a služby PayPal.

To je jen několik z mnoha způsobů, jak vydělat bitcoiny zdarma. Doufáme, že vám tento seznam pomohl najít způsob, jak začít vydělávat kryptoměny. Pokud máte nějaké otázky, neváhejte se nás zeptat v komentářích níže.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky