5 nejlepších altcoinových burz roku 2022

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

⚡️Co je to kryptoměnová burza?

Kryptoměnová burza je tržiště, kde můžete nakupovat a prodávat kryptoměny. Burzy můžete používat k výměně jedné kryptoměny za jinou, ke konverzi bitcoinů na lightcoiny nebo k nákupu bitcoinů za běžnou měnu, jako je americký dolar. Ceny kryptoměn dostupných prostřednictvím burzy odpovídají cenám na trhu v daném okamžiku.

⚡️ Jaký je rozdíl mezi kryptoměnou a kryptoměnovou burzou?

Kryptoměnová peněženka je software, který umožňuje uchovávat celé portfolio kryptoměn. Kryptoměnová burza je naproti tomu webová stránka nebo služba, kde můžete obchodovat nebo nakupovat digitální měnu nebo převádět tradiční peníze na digitální měnu.

⚡️ Potřebujete peněženku na kryptoměny?

Chcete investovat do bitcoinu? Technicky vzato nemusíte mít své mince v chladicím úložišti ani si do počítače instalovat program horké peněženky. Mnoho kryptoměnových burz umožňuje ukládat měnu na burze a někteří jednotlivci tak činí.

⚡️ Je kryptoměna dobrou investicí?

Kryptoměny jsou vysoce rizikovou, spekulativní investicí, která se může vyplatit, ale také vás může dostat do vážných dluhů, pokud si nejste vědomi možných rizik. Pokud jste připraveni přijmout fakt, že kryptoměny jsou vysoce rizikovou, spekulativní investicí, která má potenciál se vyplatit, pak by to mohl být dobrý nápad. Před investováním peněz je nezbytné provést průzkum a porozumět trhu.

Co je to výměna altc?

Altcoinová burza vám poskytuje přístup k alternativním kryptoměnám. Přestože je v oběhu více než 18 000 altcoinových projektů, nejlepší kryptoměnové burzy mají tendenci omezovat své služby na několik stovek. Mnoho altcoinů má malou tržní kapitalizaci a chybí jim vážný zájem kryptoinvestorů.

CO JSOU ALTCOINY?

Nejlepší altcoinová burza
Nejlepší kryptografické burzy pro altcoiny

Každá burza altcoinů si účtuje poplatek. To znamená, že vám bude účtována provize za každý vytvořený příkaz k nákupu a prodeji. Ve většině situací, protože eToro je osamělou výjimkou z pravidla, je tento poplatek vyjádřen jako procento z celkové hodnoty obchodu. Při nákupu nebo prodeji altcoinů je také třeba vzít v úvahu směnný kurz altc, protože může znatelně ovlivnit vaše zisky.

Co bych měl hledat na obchodní platformě altcoin?

Podle CoinMarketCap existuje něco přes 300 kryptoměnových burz. To samozřejmě může představovat problém při rozhodování, která burza je pro vás vhodná.

Srovnání nejlepších altcoinových burz
Co je to altcoinová burza?

Budeme vyčistit mlhu tím, že projde nejdůležitější věci, které je třeba zvážit při výběru nejlepší altcoin výměnu pro vaše potřeby v sekcích níže.

Nejefektivnější altcoinové burzy, které jsme viděli, fungují podobným způsobem. Je to proto, že si před jejich použitím musíte vytvořit účet a vložit peníze. Pokud chcete vyměnit bitcoin za jinou kryptoměnu, například za ethereum, musíte si nejprve založit účet a vložit peníze pomocí oficiálního dokladu totožnosti vydaného vládou, například řidičského průkazu nebo pasu.

Nejlepší alternativní burzy pro rok 2022

Altcoinová burza
Jak si vybrat nejlepší obchodní platformu pro altcoiny

Zde je krátký seznam největších altcoinových burz, které je třeba dnes zvážit.

 • eToro – nejlepší altcoin výměna v USA v roce 2022
 • Crypto.com – skvělá výměna vydělat peníze
 • Binance je populární burza s nízkými poplatky  
 • Coinbase je směnárna pro začátečníky
 • Huobi – Nejlepší burza pro diverzifikaci
 • Webull – investujte do kryptoměny za pouhý 1 dolar
 • ByBit – burza nabízející deriváty
 • Luno – praktická aplikace pro výměnu altcoinů
 • Kraken – obchodování s altcoiny s pákovým efektem
 • Gemini – bezpečná a regulovaná burza altcoinů v USA.
 Existuje více než 300 altcoinových burz
5 nejlepších altcoinových burz je přezkoumáno.

Páry americký dolar – altcoin

Při hledání nejlepší burzy altcoinů jsme zvažovali následující faktory:

 • Regulace a důvěra
 • Podporované trhy altcoinů
 • Dostupnost pákového efektu a marže
 • Poplatky a provize
 • Obchodní nástroje a funkce
 • Požadavky na minimální vklad
 • A další.

Na předchozí aspekty se zaměříme v našich níže uvedených hodnoceních, která se týkají pěti nejlepších burz altc pro rok 2022.

eToro v roce 2022

Nákup kryptoměn na eToro
eToro je také jednou z nejlepších platforem pro kopírování transakcí v kryptografickém prostoru.

Chcete-li začít s nejlepší altcoin výměnu na trhu právě teď, nehledejte nic jiného než eToro. Tato platforma nabízí mnoho různých altcoinů k nákupu a obchodování za pouhých 10 dolarů bezpečným a spolehlivým způsobem. Navíc jsou zde provize poměrně nízké, zejména pokud jde o financování účtu.

Například zákazníci ve Spojených státech mohou na mnoha kryptoměnových burzách provádět vklady bez jakýchkoli nákladů pomocí debetní nebo kreditní karty. Kromě toho jsou bezplatné vklady k dispozici prostřednictvím služeb PayPal, Skrill, převodů ACH a vnitrostátních bankovních převodů. Oceňujeme také, že otevření účtu vyžaduje pouze 10 dolarů na financování.

Kterou kryptoměnovou burzu je nejjednodušší používat?
Je bezpečné držet krypto na burze eToro?

Nejlepší altcoiny, do kterých můžete investovat na eToro, jsou Ethereum, Binance Coin, Cardano, EOS, Dash a Monero. Investovat můžete také do decentralizovaných financí, jako jsou Decentraland, AAVE, Cosmos a SushiSwap. Další možností nákupu kryptoměn na eToro je chytré portfolio.

eToro je také jedním z nejúspěšnějších replikátorů obchodů na trhu kryptoměn. Tento nástroj vám umožňuje napodobit profesionálního obchodníka s kryptoměnami a umožňuje vám nakupovat a prodávat digitální měny, aniž byste museli sami obchodovat. Kromě kryptoměn nabízí eToro také akcie a ETF a také forex, komodity a indexy.

eToro je skvělé místo pro obchodování s akciemi online. Umožňuje také investovat do kryptoměn, což může oslovit více obchodníků, kteří chtějí větší flexibilitu a anonymitu. eToro poskytuje vlastní kryptopeněženku, takže se nemusíte bát, že vám někdo ukradne soukromé klíče. eToro aplikace pro iOS a Android jsou vybaveny také funkcí mobilního obchodování s kryptoměnami.

Crypto.com – Pro vydělávání peněz na vynikající výměnu

Jaká je nejlepší kryptoměnová burza pro altcoiny?
Jaká je nejlepší kryptografická burza pro altcoiny?

Pokud hledáte alternativu ke službě Coinbase, je Crypto.com tou správnou burzou. Nabízí více než 250 altcoinů, takže pokud chcete dlouhodobě investovat do kryptoměn, stojí tato burza za zvážení. Oceňujeme, že založení účtu trvá jen několik minut a že po potvrzení můžete kryptoměny nakupovat pomocí debetní nebo kreditní karty.

Ušetřit můžete také zasláním hotovosti prostřednictvím ACH nebo místního bankovního převodu bez poplatků. Po příchodu peněz zaplatíte pouze 0,40 % za skluz. CRO, který je známý jako jeden z nejoblíbenějších altcoinů, má díky zapojení Crypto.com nižší obchodní poplatky.

Crypto.com Review 2022
Je lepší crypto com nebo Coinbase?

Zjistili jsme také, že Crypto.com je jednou z nejefektivnějších platforem pro obchodování s altcoiny, kde můžete vydělávat na úrocích ze svých kryptoaktiv. Její kryptospořicí účty podporují širokou škálu altcoinů a výnos závisí na tom, na jak dlouho tokeny uzamknete. Je to buď jeden, nebo tři měsíce, přičemž na výběr není vůbec žádná doba blokace.

A konečně, pro zvýšení APY a reklamy Google můžete použít tokeny CRO. Tato nejlépe hodnocená kryptoměnová burza poskytuje také krypto půjčky, které vám umožní rychle získat hotovost, aniž byste museli prodávat své kryptoměny. A konečně, Crypto.com obsahuje bezpečnou aplikaci mobilní peněženky a také platformu pro obchodování NFT.

JAKÝCH JE 8 VÝHOD A NEVÝHOD NFTS

Binance je známá altcoinová burza, která si účtuje nízké poplatky.

Binance je v oblasti altcoinů dobře známá
Jak prodávat na Binance

Binance je známá burza kryptoměn, která vám umožní přístup na stovky trhů. Poplatky za obchodování na Binance jsou také velmi nízké, přičemž poplatky začínají na 0,1 % za každý slide. Binance nabízí zvýhodněné poplatky za obchodování, pokud držíte BNB, podobně jako Huobi a Crypto.com. Chcete-li zjistit, jak nakupovat mince Binance, přečtěte si našeho kompletního průvodce.

Obchodní platforma Binance podporuje sofistikovanou sadu nástrojů. Na druhou stranu Binance poskytuje pokročilou platformu pro komplexní technickou analýzu. Nováčci však mohou altcoiny nejlépe nakupovat pomocí jednoduchého rozhraní v amerických dolarech. Poplatek za vklad se určuje podle zvolené platební metody. S ACH nebo bankovními poplatky nejsou spojeny žádné poplatky.

Pokud chcete k nákupu použít debetní nebo kreditní kartu, zaplatí zákazníci v USA kromě 0,5% poplatku za okamžitou transakci také 4,5% poplatek. Na svůj účet u Binance můžete také vložit bitcoiny, což trvá 20 minut, než jsou připsány na váš účet. Binance má decentralizovanou peněženku Trust.

Jaká je minimální výše vkladu na Binance?
Jaká je minimální výše vkladu na Binance?

Webová peněženka Binance vám umožňuje přímý přístup k decentralizovaným aplikacím (DApps), jako je například Pancakeswap. Nováčci možná budou chtít mít své altcoiny raději ve webové peněžence Binance. Ta je chráněna dvoufaktorovým ověřováním a whitelistingem IP adres, což znamená, že pokud se pokusíte přihlásit z nového místa, budete muset potvrdit svou totožnost.

Coinbase – Začátečníci by měli používat spolehlivou burzu.

Oblíbená burza altcoinů
Vyplatí se Coinbase používat začátečníkům?

Coinbase je oblíbenou alternativou pro obchodníky, kteří chtějí obchodovat s altcoiny v roce 2022. Tato platforma je ideální pro nováčky, protože nevyžaduje žádné předchozí znalosti. Na této platformě si můžete rychle vytvořit účet z pohodlí domova a k nákupu altcoinů nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti. Oceňujeme, že k nákupu altcoinů na Coinbase lze použít debetní i kreditní karty.

I když není tak drahá jako Binance, za platby debetní/kreditní kartou se účtuje poplatek 3,99 %. To platí i v případě, že chcete kryptoměny získat pomocí služby PayPal. Převody ACH jsou skutečně zdarma, takže budete muset zaplatit jen běžný poplatek 1,49 % za finanční transakce. Přijímány jsou také vklady kryptoměn, takže altcoiny, které již vlastníte, můžete použít k nákupu jiných altcoinů.

Nejlepší altcoinová burza na trhu
Jaká je nejlepší burza pro altcoiny?

Co se týče podporovaných kryptoměn, Coinbase se obecně zaměřuje na mince se střední až velkou kapitalizací. Jako příklad lze uvést Ethereum, Shiba Inu, Dogecoin, Cardano a USD Coin. XRP a BNB jsou u Coinbase významnými výjimkami. Coinbase je však také bezpečná – 98 % tokenů zákazníků je uchováváno offline v chladicím úložišti.

Coinbase vyžaduje dvoufaktorové ověřování, aby byly vaše peníze lépe chráněny. Jakmile získáte požadované kryptoměnové tokeny, můžete je mít ve své webové peněžence Coinbase. Můžete je také převést do neveřejné peněženky Coinbase, která je k dispozici jako aplikace pro iOS a Android.

Huobi je největší altcoin výměna pro diverzifikaci.

Nejlepší altcoinová burza
Jaká je nejlepší výměna altcoinů?

Pokud chcete diverzifikovat svá aktiva a investovat do nejlepších mincí DeFi, Huobi je jednou z nejlepších altcoinových burz. Na této platformě objevíte stovky alternativních kryptoměn na různých obchodních trzích. Většina investorů na Huobi bude chtít například přístup na spotové obchodní trhy.

Často se jedná o kryptoměny související s USDT. Pokud máte vyšší toleranci k riziku, můžete altcoiny obchodovat i s jinými digitálními měnami. Zkušení obchodníci na této přední kryptoměnové burze mohou zvážit obchodování s kryptoměnovými deriváty. To zahrnuje různé trhy s futures, z nichž každý lze otevřít s marží.

Huobi nabízí širokou škálu obchodních párů a plánů, takže je snadné obchodovat s kýmkoli, kdo by mohl mít o kryptoměny zájem. Poplatky jsou u Huobi jednoduché: burza si účtuje vstupní provizi ve výši 0,2 % za skluz, což je poměrně výhodné. Pokud máte token Huobi (HT), vaše náklady na obchodování se sníží na polovinu.

Mohu obchodovat na Huobi bez ověření?
Je Huobi dobrá peněženka?

Huobi získává velkou oblibu mezi investory, kteří chtějí vydělat na svých kryptoměnových pozicích. Ve skutečnosti budete mít přístup ke špičkovým APY díky velkému množství altcoinů, které produkují stovky procent úroků ročně. Doba trvání blockchainu je často 7-14 dní. A konečně, Huobi umožňuje nákup altcoinů pomocí kreditní karty, což je vynikající doplněk.

KRYPTOGRAFICKÁ VÝMĚNA HODNOCENÍ TOP NEJLEPŠÍ

Stažení

Na této stránce jsme zhodnotili nejlepší altcoinové burzy pro rok 2022. Zaměřili jsme se na několik klíčových ukazatelů, jako je bezpečnost, poplatky, obchodní nástroje, zákaznický servis a podporované trhy s alternativními měnami.

eToro je oblíbená platforma pro obchodování s kryptoměnami. Zjednodušeně řečeno, eToro vám umožňuje vložit americké dolary bez nákladů pomocí debetní/kreditní karty, které pak můžete použít k obchodování s altcoiny v uživatelsky přívětivém prostředí.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky