SafeMoon: Nejbezpečnější a nejvýnosnější investice do kryptoměn?

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

⚡️ Na jaké platformě si mohu koupit SafeMoon?

Nejjednodušší způsob, jak koupit SafeMoon, je prostřednictvím decentralizované burzy PancakeSwap na Binance Smart Chain. Musíte si nastavit peněženku, která podporuje tokeny BEP20, například MetaMask nebo Trust Wallet. Jakmile budete mít peněženku nastavenou, můžete si SafeMoon koupit tak, že za něj vyměníte jiné kryptoměny.

⚡️ Vyplatí se koupit kryptoměnu safemoon?

Podle CoinMarketCap má SafeMoon v současné době hodnotu přibližně 900 milionů dolarů, což ho řadí na 214. místo z hlediska dominantního postavení na trhu. To není špatné na čerstvou kryptoměnu, která soutěží s více než 9 000 dalšími mincemi, ale nemusí to být nutně vynikající investice.

⚡️ Existuje peněženka SafeMoon?

SafeMoon je bezpečná peněženka pro nákup, prodej a výměnu kryptoměn. Naše peněženka je jednoduchá na pochopení i pro nováčky v oblasti kryptoměn a blockchainu.

⚡️ Má SafeMoon budoucnost?

Z dlouhodobého hlediska je naše předpověď ceny Safemoon spíše pozitivní. Myslíme si, že aktivum může do roku 2023 dosáhnout 1 USD a do roku 2025 se vyšplhat na 5 USD.

Safemoon kryptoměna

Společnost Binance v současné době vyvíjí aplikaci pro odstraňování parkovacích míst založenou na blockchainu s názvem SafePark.

V roce 2021 pomohly zvýšit hodnotu společnosti SafeMoon celebrity, jako je sportovní blogger David Portnoy, rapper Lil Yachty a youtuber Jake Paul. Přestože jeho cena od svého vrcholu klesla téměř o 90 %, přispělo to k rychlému zhodnocení SafeMoon.

Co je mince SafeMoon?
Jak stáhnout safemoon kryptoměna?

Nejvýraznějším aspektem SafeMoon je, že si z každého prodeje tokenu účtuje 10% poplatek. Jinými slovy, pokud byste prodali SafeMoon v hodnotě 1 000 USD, museli byste zaplatit provizi 100 USD za každou transakci. To je navíc k jakýmkoli obchodním poplatkům, které vám mohou vzniknout při použití burzy k prodeji tokenů.

Vývojáři společnosti SafeMoon vysvětlují, že se tak snaží podpořit dlouhodobé vlastnictví kryptoměn tím, že odrazují od prodeje a odměňují držitele mincí. “Jedná se o strategii, která má odradit od spekulací a podpořit dlouhodobé vlastnictví mincí,” uvedl Sean Heng, viceprezident pro vývoj a provoz společnosti CoinMarketCap.

Kde si mohu safemoon kryptoměna koupit?
Kolik stojí Safeebull?

Zisky ze všech provizí z prodeje se v rámci distribuce předávají současným uživatelům tokenů jako “odraz”. Zbývající provize jsou investovány do fondu likvidity, který SafeMoon využívá k udržování cenové úrovně.

Služba nemá žádné výhody a je jen malá pravděpodobnost jejího zneužití. Nepodporuje automatizované kontrakty Etherea ani decentralizované aplikace.

Je hodnota kryptoměny safemoon dobrou investicí?
Je Safemoon v květnu 2022 dobrou investicí?

SafeMoon vs. SafeMoon V2: Jaký je mezi nimi rozdíl?

V prosinci 2021 společnost SafeMoon uvedla na trh vylepšenou verzi tokenu s názvem SafeMoon V2. Nová kryptoměna je navržena tak, aby kombinovala původní verzi v poměru 1:1000 a podstatně snížila transakční poplatky.

Uživatelé musí své původní kryptoměny safemoon přesunout na novou platformu V2 ručně. Uživatelé, kteří mají své původní tokeny SafeMoon v kryptoměnách, je nebudou automaticky migrovat na platformu V2. Majitelé peněženek budou muset své kryptoměny safemoon převést pomocí rozhraní platformy V2.

Co je to kryptoměna safemoon crypto?
Jakou hodnotu má můj SafeMoon?

Převod vlastnictví z V1 na V2 je jednoduchý. Stačí aktualizovat aplikaci SafeMoon na nejaktuálnější verzi, postupovat podle pokynů pro konsolidaci a je hotovo. Pokud používáte jiný typ kryptoměnové peněženky, navštivte webovou stránku SafeMoon Swap, kde najdete informace o konsolidaci.

Pokud máte kryptoměnu safemoon na burze, nemusíte podnikat žádné kroky; burzy se postarají o migraci a upozorní vás, až bude dokončena.

Nový transakční poplatek pro SafeMoon V2 činí 2 %. V původní verzi dostávali současní držitelé tokenů 50 % provize. Zbývající polovina částky (50 %) se rozdělí mezi likviditní pool a správce v celém ekosystému SafeMoon.

Co se stalo s kryptoměnou safemoon?
Má safemoon kryptoměna budoucnost?

Jak zakoupit SafeMoon

Největší překážkou pro začínající kupce je, že k nákupu SafeMoon musíte používat jiné kryptoměny. To je způsobeno tím, že v současné době není k dispozici na žádné burze, která přijímá fiat peníze, například dolary.

Druhým problémem SafeMoon je, že není k dispozici na hlavních burzách, jako je Coinbase nebo Kraken. Chybí také ve službách jako Robinhood a SoFi Invest.

Safemoon kryptografický token DEFI
SafeMoon je v současné době 217. nejoblíbenějším

SafeMoon lze získat výměnou jiných kryptoměn, například Binance Coin (BNB), za tokeny SafeMoon. Několik dalších kryptoměnových burz přijímá obchodování s tokenem SafeMoon.

Pokud ještě nemáte kryptoměnu, možná si budete muset otevřít účet na jiné burze, která vám umožní obchodovat s dolary za mince, podobně jako v případě nejlepších kryptoměnových burz podle poradce Forbes. Poté budete muset vybrat své prostředky z burzy a poslat je do své peněženky a teprve poté je poslat na burzu pomocí služby SafeMoon.

Jaké jsou nevýhody nákupu SafeMoon?

Je safemoon crypto bezpečné
SafeMoon má řadu nevýhod.

Vzhledem k vysoké volatilitě je SafeMoon velmi rizikovou investicí, protože cena může prudce stoupat a klesat. To platí pro jakoukoli kryptoměnu, ale pokud se rozhodnete SafeMoon prodat, nejenže přijdete o peníze ze své investice, ale také o 10 % nákladů na prodejní provizi.

Na druhou stranu SafeMoon není ideální pro časté obchodování kvůli vysokým poplatkům a provizím. Při každém prodeji zaplatíte vysoký poplatek a provizi. Kromě toho, protože SafeMoon není kótována na žádné z hlavních burz, je méně likvidní a její konverze na hotovost vyžaduje více práce, protože ji musíte nejprve převést na jinou kryptoměnu.

Safemoon crypto klady a zápory
SafeMoon může spadnout

Podle Jeremyho Brittona, finančního ředitele společnosti Boston Trading Co., je nepřítomnost společnosti SafeMoon na hlavních burzách velkým varováním. “Burzy si udělaly domácí úkol a zjistily, že projekt není životaschopný. Riskujte, že nebudete brát ohled na odborníky, a to na vlastní nebezpečí,” varuje.

Jaké jsou výhody nákupu SafeMoon?

SafeMoon na SafeMoon V2
SafeMoon V2

SafeMoon má stejně jako memcoin potenciál stát se virálním, a pokud se tak stane, jeho hodnota by mohla výrazně vzrůst. Vezměme si, co se stalo s Dogecoinem: během několika měsíců v roce 2021 se hodnota Dogecoinu zvýšila více než 200krát jen díky ústnímu šíření.

Pokud si SafeMoon plánujete ponechat na delší dobu, bude pro vás výhodné, protože získáte podíl z provize, která se vyplácí, kdykoli ostatní lidé prodají své tokeny. To je finanční pobídka, kterou většina ostatních známých kryptoměn neposkytuje a kde vyděláváte pouze v případě, že cena stoupne.

Očekává se, že hodnota kryptoměny Safemoon vzroste na 0,00179 USD.
Cena společnosti SafeMoon by se mohla zvýšit z 0,0038 USD na 0,018 USD.

Nedávná aktualizace SafeMoon 2.0 také snížila transakční náklady, což ji činí atraktivnější pro burzy v budoucnu a další případy použití.

Autopilot sdružování likvidity (LP)

“Tajnou ingrediencí” SAFEMOON jsou podle týmu SafeMoon automatické pooly likvidity. Chytrá smlouva slouží k uzamčení procenta z 5% provize získané z tržní činnosti, zejména swapů a převodů.

Co znamená SafeMoon V2?
Jak mohu přejít ze SafeMoon na SafeMoon V2?

Projekt Smart Chain má vlastní fond tokenů. Tyto tokeny jsou uchovávány ve vlastním poolu. Když tokeny dosáhnou určitého množství (v současné době je stanoveno na 500 miliard), jsou převedeny zpět do poolu likvidity, který generuje vlastní příliv peněz, místo aby se zcela spoléhal na poskytovatele likvidity. Podle týmu Automatic LP poskytuje SAFEMOON.

Je výhodné investovat do SafeMoon?
Jaká je cena produktu SafeMoon V2?

Prvním krokem je, že chytrá smlouva přiláká kupující a prodávající a přispěje jim do LP, čímž stanoví minimální cenu.

Za druhé, 10% daň z prodeje kryptoměny safemoon funguje jako mechanismus ochrany proti arbitráži, díky čemuž je SAFEMOON pro majitele spíše odměnou než spekulativním nástrojem.

Je SafeMoon V2 reálný?
Může SafeMoon V2 dosáhnout 1 dolaru?

Je SafeMoon bezpečný webový prohlížeč?

Volatilita kryptoměnového trhu je dobře známá a kolísání hodnoty tokenu SAFEMOON ji odráží. V důsledku toho mohou zájemci o investici očekávat velké zisky v krátkém období a masivní ztráty, často ještě rychleji.

Výkyvy společnosti SafeMoon jsou téměř neslýchané. Někteří označují projekt za Ponziho schéma, jiní jej označují za šikanu. Jiní jej naopak označují jednoduše za podvod.

Mohu si SafeMoon koupit přímo?
Jak mohu nakupovat na SafeMoon?

Tento typ kryptoměn se označuje jako Ponziho schéma, protože se řídí modelem, v němž jsou výdělky generované prvními uživateli závislé na tom, zda další uživatelé zaplatí za token více. A stejně jako u pyramidové struktury v Ponziho schématu je způsob rozdělování příjmů docela podobný.

safemoon Kryptoměna má na druhou stranu robustní a stabilní platformu, která nabízí jak obchodníkům, tak investorům. Na platformě SafeMoon můžete jako obchodník vydělávat i přesto, že její kryptotrhu není dostatečně rozvinutý. Jen si buďte vědomi toho, do čeho se pouštíte.

Mohu si SafeMoon koupit na Coinbase?
Na které platformě si mohu koupit SafeMoon?

Na SafeMoon se snesla další kritika založená na tom, že tvůrci omezili více než polovinu vlastního fondu likvidity. Bylo naznačeno, že to může způsobit vývojářské “vytahování koberce”.

Jedná se o příklad exit fraudu, kdy je z trhu záměrně odčerpávána likvidita, takže investoři, kteří ji vlastní, nemohou své tokeny prodat. Generální ředitel společnosti SafeMoon John Caroni tvrdí, že likvidita je zadržována proto, aby byl token bezpečnější.

Co je to SafeMoon liquidity pool?
Co je to fond likvidity?

Je SafeMoon chytrá investice?

Již jsme se zabývali myšlenkou, že SafeMoon může být Ponziho schéma, což by mělo vyvolat některé červené vlajky a přimět vás váhat, zda se zapojit. Existuje však další důvod k obavám, který právě vyšel najevo.

Co je to distribuce SafeMoon?
Co je to zjednodušeně řečeno pool likvidity?

25. května 2021 bylo oznámeno, že auditorská a poradenská společnost HashEx objevila v systému SafeMoon (SAFEMOON) desítku chyb, které představovaly riziko pro více než dva miliony investorů.

Podrobnosti o tomto auditu budou uvedeny ve zprávě.

Software SafeMoon má několik chyb. Toto je z blogu společnosti HashEx.

Je SafeMoon bezpečný?
Je SafeMoon dobrý?

Podle jejich průzkumu má projekt řadu rizik, včetně:

  • Chytrá smlouva umožňuje, aby poplatek za převod kryptoměny safemoon činil až 100 procent;
  • Vyloučení stahovačů koberců z výplaty provizí. Tahání koberců je forma finančního podvodu, při kterém developer uniká s penězi;
  • Přenos žetonů je dočasně zakázán.
  • Chcete-li znefunkčnit smlouvu s inteligentním tokenem, odešlete následující příkaz.

Podle žaloby je vlastníkem smlouvy o chytrém tokenu Safemoon externí účet ovládaný konkrétní osobou.

Kde lze SafeMoon bezpečně koupit?
Stane se SafeMoon mincí?

Firma odhaduje tržní hodnotu účtu na 20 milionů dolarů, přičemž tato částka roste s tím, jak inteligentní smlouva převádí část poplatků za převod na účet majitele.

Pokud je adresa majitele zachycena, může být kdykoli vylákáno více než 20 000 000 dolarů. Jelikož to navíc představuje zhruba 15 % veškeré likvidity uložené v poolech likvidity, mohl by kurz kryptoměny $safemoon prudce klesnout.

SafeMoon je riziková investice kvůli vysoké volatilitě
Je bezpečné koupit SafeMoon?

Podle společnosti HashEx by v případě hacknutí externího účtu SafeMoon mohlo dojít k vyčerpání fondu likvidity a vývojáři SafeMoon by nemuseli být schopni převést tokeny na adresu účtu.

Například v lednu 2018 byl decentralizovaný finanční protokol DeFi100 odhalen jako podvod, který nakonec uživatele připravil o 32 milionů dolarů.

Jak koupit SafeMoon (SFM)

Je nákup SafeMoon bezpečný?

SafeCoin je vysoce riziková a dlouhodobá investice, takže než začnete investovat do kryptoměny safemoon, ujistěte se, že máte dostatek odvahy přežít krátkodobé ztráty.

Podle Brittona se SafeMoon sice jeví jako dobrá investice, ale není si jistý, zda je pro vás ta správná. “Každému, kdo uvažuje o SafeMoon, bych doporučil, aby v hrůze utekl nebo si udělal domácí úkol a pak v hrůze utekl,” dodává.

Safemoon: co to je a jak ho koupit
Jak koupit kryptoměnu safemoon

To však neznamená, že byste se měli kryptoměn úplně vzdát. “Zvažte raději minci, která je v první dvacítce, kótovanou na všech hlavních burzách nebo investovanou do diverzifikovaného kryptofondu, než abyste riskovali své peníze na tokenu, který je obtížné získat a jehož prodej by se mohl stát nedosažitelným. Až ho budete potřebovat prodat, musíte ho umět prodat,” uzavírá.

Tak, tady to máte. Je SafeMoon dobrá investice? Záleží na tom, koho se zeptáte, ale pokud uvažujete o investici do SafeMoon, ujistěte se, že předtím, než tak učiníte, rozumíte souvisejícím rizikům. Děkujeme za přečtení!

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky