10 nejlepších kryptografických kreditních karet Visa v roce 2022

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

⚡️ Co je to kryptoměnová karta?

Kryptoměnová karta je kreditní karta, která vám umožňuje utrácet jak fiat, tak kryptoměny a získávat za ně odměny. Kryptoměny jsou virtuální měny, které se v poslední době staly poměrně populární. Nejznámější je bitcoin, který vznikl v roce 2009, ale existuje více než 4 000 alternativních kryptoměn.

⚡️ Je kryptoměna kreditní kartou?

Kreditní karta Visa Crypto.com Rewards je ojedinělá kreditní karta zaměřená na nadšence do kryptoměn. Ve skutečnosti však nejde o kreditní kartu, ale o předplacenou debetní kartu.

⚡️ Platím kryptoměnovou kartou?

Chcete-li provést nákup, otevřete aplikaci Crypto.com a na hlavní obrazovce vyberte ikonu nákupního košíku. Případně můžete použít tlačítko “Zaplatit” na panelu nástrojů. 5. Po kliknutí na tlačítko “Skenovat” naskenujte QR kód a zaplaťte.

⚡️ Jak vybrat peníze z Crypto?

Otevřete aplikaci Crypto.com.
Pokud jste ještě nepřipojili svůj preferovaný bankovní účet, zobrazí se vyskakovací okno se dvěma možnostmi: “nZvolte “Vybrat”. nZvolte “Vybrat”.

Zde je stručný přehled nejoblíbenějších kryptografických debetních a kreditních karet a jejich vlastností, který vám pomůže při informovaném rozhodování:

Vzhledem k mnoha bankovním omezením pro transakce s kryptoměnami se v současné době počítá s kryptografickými debetními a kreditními kartami. Mnohé karty jsou vhodné pro běžné uživatele, protože fungují jako odměnové karty, které umožňují získat peníze zpět z nákupů.

Co je to kryptokarta?
Která kryptokarta je lepší?

Na trhu je jen několik karet, které umožňují získávat úroky ze zůstatku v kryptoměnách. Téměř všechny však umožňují převádět kryptoměny přímo na fiat měnu a vybírat je z bankomatů, stejně jako platit za zboží a služby u obchodníků, kteří přijímají karty Visa a MasterCard.

V kryptoměnách se peníze vydělávají. Nevrací se hned po nákupu, ale můžete je použít později. Nepodporují všechny kryptoměny.

Existuje kryptografická debetní karta?
Můžete získat kryptografickou kreditní kartu?

10 nejlepších kreditních a debetních karet pro kryptoměny.

Zde je seznam kreditních a debetních karet pro kryptoměny:

 1. Crypto.com.
 2. Karta Coinbase Visa
 3. Kreditní karta BlockFi Bitcoin Rewards
 4. Karta Wirex Visa
 5. Nexo
 6. Kryptoměna Visa Crypterium card
 7. Kreditní karta Sophie
 8. Karta TenX Visa
 9. Výdajová karta Visa
 10. Kryptografická kreditní karta Gemini
Je kryptokarta kreditní kartou?
Jak mohu platit svou kryptokartou?

Crypto.com – Ideální odpověď pro obchodníky a opakované kupující.

Od července 2021 podporuje Crypto.com více než 100 kryptoměn k nákupu a používání a má celosvětový dosah téměř 10 milionů lidí. Uživatelé mohou získat až 8% cash back z nákupů, když jeho prostřednictvím utratí kryptoměny pomocí kovové předplacené karty Visa. Karta podporovaná společností Visa

Jak mohu vyplatit své bitcoiny?
Jak mohu získat kartu Bitcoin?

Na kartu lze kromě kryptoměn vložit i hotovost. Firma přijímá více než 20 fiat měn. Lze ji použít na 40 milionech míst po celém světě, včetně maloobchodních prodejen a bankomatů se symboly Visa. Je kompatibilní s více než 1 000 salonky na 400 letištích po celém světě. Jinými slovy, umožňuje vám dobíjet bitcoiny nebo jiné kryptoměnové peněženky s běžným příjmem a pak předplacenou kartu používat ke každodenním nákupům.

Počet zakoupených tokenů CRO uložených v peněžence kryptoměny určuje úroveň karty. Uživatelé musí provést ověření KYC.

Je kryptokarta com debetní karta?
K čemu slouží kryptografická karta com?

Vlastnosti:

 • Kryptografické platby přijímají společnosti Netflix, Spotify, Expedia, Lounge, Expedia, Airbnb a Prime.
 • V závislosti na kartě můžete z bankomatů zdarma vybrat až 1 000 dolarů v hotovosti.
 • Zlatá karta Amex je skvělá díky výhodám cash back, včetně 1 % až 8 % z nákupů kartou a CRO – tokenu platformy crypto.com s vaší kartou.
 • Umožňuje využít až 5 různých designů karet s různými odměnami za stohování CRO a maximálními výběry. Pět úrovní se pohybuje v rozmezí od 0 USD do 400 000 USD v požadavcích na stohování.
 • Jedná se o cloudový systém CMS, který vám umožní spravovat všechny aspekty marketingového programu a zároveň nevyžaduje žádné náklady na údržbu bez ohledu na to, jak velká nebo malá je vaše společnost. Tokeny CRO jsou pro držitele zdarma a nevznikají žádné měsíční ani roční výdaje.
 • Aplikace je k dispozici ke stažení pro Android i iOS.
Jaká je nejlepší karta pro crypto com?
Dostanete kartu s kryptografickou službou com?

Coinbase Card – Velmi doporučeno pro velké investory, kteří jsou zvyklí jednat s bankami.

Coinbase Card je předplacená karta, která ještě nebyla celosvětově vydána, ale umožní zákazníkům utrácet jakoukoli kryptoměnu z jejich portfolia a za každý nákup dostanou kompenzaci. Karta umožní uživatelům nakupovat za kryptoměny kdekoli. Uživatelé mohou získat až 4% cashback z nákupů uskutečněných pomocí debetní karty Visa.

Co umí karta Coinbase?
Mohu získat kartu od společnosti Coinbase?

Vlastnosti:

 • Využívání služby není zpoplatněno.
 • Karta Visa funguje stejně jako ostatní karty Visa. Automaticky převádí všechny kryptoměny na americké dolary a umožňuje nákupy u obchodníků i výběry hotovosti z bankomatů s logem Visa.
 • Mezi bezpečnostní funkce patří dvoufázové ověření, okamžité zmrazení karty, ochrana světové třídy pomocí dvoufázového ověření a ochrana PIN nebo bezkontaktní výběry peněz pro ochranu kryptoměn.
 • K dispozici je mobilní aplikace.
 • V mobilní aplikaci si můžete prohlížet účtenky, přehledy výdajů a okamžitá oznámení o transakcích.
 • Za nákupy zboží a služeb získáte 4 % zpět v kryptoměnových odměnách za každý dolar utracený kartou.
 • Poplatek za převod kryptoměny na fiat činí 2,49 procenta z převáděné částky při transakci, která zahrnuje platbu bankovní kartou nebo službou PayPal.
Je karta Coinbase dobrá?
Je karta Coinbase fyzickou kartou?

Kreditní karta BlockFi Bitcoin Rewards – ideální pro investory do bitcoinu..

Kreditní karta BlockFi bude k dispozici ve druhém čtvrtletí roku 2021, kdy bude doručena oprávněným obyvatelům Spojených států. Jedná se o kreditní kartu, která funguje jako cashbacková karta tím, že vám za používání kryptoměn a jejich reinvestování dává body.

Mohu k nákupu bitcoinů použít svou kreditní kartu BlockFi?
Je karta BlockFi kreditní kartou?

Pokud budete na svém úrokovém účtu BlockFi (BIA) s kreditní kartou udržovat stabilní aktiva v mincích, můžete získat až 2 % ročně. To vám neumožňuje směnit bitcoinové odměny za jiné kryptoměny a platby nejsou okamžité, takže nemůžete vydělávat, když ceny bitcoinů stoupají.

Má kreditní karta BlockFi silný tah?
Je u kreditní karty BlockFi účtován roční poplatek?

Nejběžnější typy okenních fólií jsou:

 • Ze všech nákupů získáte 1,5 % Bitcoin zpět.
 • Pokud během prvních tří měsíců utratíte 3 000 dolarů, poskytne vám Bank of America vstupní bonus 250 dolarů za bitcoin.
 • Po 120 dnech používání karty budete moci získat další bonusy ve výši až 3,5 % po dobu následujících čtyř až šesti měsíců. Po autorizaci karty během prvních 90 dnů můžete získat odměny ve výši 3,5 % v bitcoinech. Pokud navíc s BlockFi utratíte více než 50 000 dolarů ročně.
 • Doporučením přátel můžete získat další úroky. Za každého doporučeného klienta obdržíte 30 dolarů v bitcoinech.
 • Pomocí VEN můžete platit účty, nakupovat a vybírat kryptoměny ve fiat penězích v jakémkoli obchodě, prodejně nebo bankomatu VISA.
 • Z kvalifikačních důvodů není třeba provádět kontrolu úvěruschopnosti.
 • Používání této karty není zpoplatněno. Můžete ji používat po celém světě a první rok je účet bez poplatků. S touto kartou nejsou spojeny žádné náklady na zahraniční transakce ani jiné výdaje.
Visa Signature Card 2022 recenze
Přehled karet Visa Rewards společnosti BlockFi

Karta Visa Wirex – ocení ji zákazníci, kteří opakovaně nakupují a/nebo jsou nadšenci do altcoinů.

Uživatelé mohou spravovat účty ve fiat a kryptoměnách, směňovat kryptoměny za fiat peníze a získávat cashback z nákupů provedených kartou Wirex Visa. Když uživatelé utratí nebo si pořídí zboží pomocí své karty, mohou získat cashback.

Tato karta také umožňuje ovládat více podpisů.

Wirex 2022 recenze karty:
Wirex Card – recenze

Vlastnosti:

 • Z karetních transakcí se vrací 2 %. Cashback vyplácený WXT je vlastní kryptoměna platformy, kterou lze směnit za jakoukoli jinou kryptoměnu.
 • Kromě toho se také zvyšuje neomezený limit pro výběr hotovosti na 1 400 s$ denně a 2 500 s$ týdně pro výběry z bankomatů a vklady debetní/kreditní kartou.
 • V aplikaci si můžete nastavit upozornění na konkrétní problémy související s kartou. Aplikace umožňuje sledovat vaše nákupy.
 • Tato peněženka je bezpečná a snadno se používá. V současné době podporuje 36 kryptoměn a více než 150 národních měn.
Wirex karta - vlastnosti
Karta Wirex – jak funguje
 • Převodem kryptoměny na místní měnu v podnicích a bankomatech ušetříte až 3 % na zahraničních transakcích.
 • Musíte získat speciální kód APB z webových stránek WXT a zadat ho do platformy. Za každého doporučeného uživatele, který se připojí do vaší skupiny, obdržíte 0,1 WXT bez ohledu na to, zda vaši platformu pravidelně používá.
 • Existuje několik kryptoměnových debetních karet, které si účtují roční poplatek, ale nestojí za to. Poplatek se často pohybuje mezi 1 a 2 dolary za transakci, což se při mnoha nákupech v krátkém časovém období může pěkně sejít. Záleží také na typu karty (debetní nebo kreditní). Při převodu bitcoinů na fiat peníze existuje
Karta Wirex - výhody a nevýhody
Wirex Card – vhodné pro které měny

Výběry z bankomatu jsou zdarma do výše měsíční útraty 400 SGD, poté se účtuje poplatek 2 %. Výběry kryptoměn začínají na 10 000 USD a dosahují až 50 000 USD denně.

Kolik vydělává těžař kryptoměn?

Nexo – Nejlepší pro zájemce o kryptoměny.

Nexo karta
Je lepší Nexo nebo krypto?

S fyzickou kryptoměnovou kartou Nexo MasterCard si uživatelé mohou půjčit až 2 miliony dolarů v kryptoměnách.

Svou kryptoměnou ručíte za půjčku nebo ji pojišťujete, proto můžete získat pouze půjčku, která je nižší než hodnota vaší kryptoměny. Měli byste se vyhnout prodeji bitcoinů a opuštění svého postavení. V současné době podporuje více než 20 různých kryptoměn.

Je karta Nexo výhodná pro úrok?
Na které burze je lepší koupit kryptoměnu na Coinbase nebo Nexo?

firemní webový řídicí panel, který poskytuje reporty a analýzy, nebo si jej můžete nechat zabudovat do systému.

 • Cashback lze získat pouze za kvalifikované nákupy provedené prostřednictvím vašeho Wells Fargo CashBack Checking Account.
 • Poskytuje mobilní aplikaci pro iOS a Android, která umožňuje spravovat kartu, například zmrazit a nastavit upozornění na všechny transakce. V případě potřeby můžete aktualizovat svůj PIN a vybírat hotovost v bankomatu.
Lze kartě Nexo důvěřovat?
Nexo Review 2022
 • Vytvořte si účet, dodržujte postupy KYC a vložte si do peněženky kryptoměny, abyste mohli požádat o úvěr. Na ten již máte nárok.
 • Je možné si vzít půjčku v kryptoměně nebo fiat měně a platit z ní úroky.
 • Je přijímána po celém světě, což znamená, že ji akceptuje 40 milionů obchodníků a bankomatů.
 • Vytvořte si virtuální kartu, která vám pomůže bezpečně používat internet.
 • Neplatíte žádné měsíční ani roční poplatky a nemusíte podávat žádost.

Jsou kryptoměny vhodné pro denní obchodování?

Důvody, proč rád používám kartu Nexo
Co jsou provize Nexo?

Visa kryptoměna Crypterium Card – To je nejlepší možnost pro lidi, kteří u vás již nakoupili.

Crypterium umožňuje zakoupit a používat virtuální nebo plastovou předplacenou debetní kartu, kterou lze financovat kryptoměnou. Lze je použít ke směně kryptoměn za fiat peníze, které můžete utratit všude tam, kde je přijímána karta VISA na tisících míst po celém světě, a můžete s nimi také vybírat hotovost z bankomatů po celém světě.

Crypterium: kryptopeněženka s neomezenými funkcemi
Jak karta Crypterium funguje?

Virtuální karta je k dispozici během několika minut, nikoli dnů. Jedná se o rozsáhlou síť s více než 30 000 kartami v oběhu a více než 1 milionem transakcí měsíčně.

Jaké jsou typy příkazů v kryptografii?

Vlastnosti:

Je Crypterium peněženka?
Jak přidám kartu Crypterium do služby Apple Pay?
 • Z karty VISA můžete měsíčně vybrat až 2 976 USD. Peníze můžete vybírat v téměř 200 zemích a nakupovat online i v kamenných obchodech po celém světě. Denní maximum je 5 000 eur.
 • Jedná se o biometrickou čtečku, která vám umožní otevřít vchodové dveře pouze pomocí obličeje. Dá se také připojit k ApplePay.
 • Bezpečně uložte své Crypterium Gold na libovolném stolním počítači nebo notebooku. Přidali jsme možnost uzamknout, přesouvat a vyměňovat prostředky prostřednictvím mobilní aplikace. Díky biometrickým technologiím, jako je Touch ID a rozpoznávání obličeje, jsou transakce rychlejší než kdykoli předtím!  –
 • 3 typy karet – virtuální, plastové a plné balení.
 • Měsíční poplatek za vedení karty činí 3,56 USD, kterému se můžete vyhnout, pokud každý měsíc nabijete kartu na 356 USD. Samotné zaslání plastové karty stojí 14,99 EUR.
Jak se používá karta Crypterium?
Jak získám virtuální kartu Crypterium?

Kreditní karta SoFi – Věříme, že nejlepší hodnotou pro investory a držitele je investovat do produktu s výrazným potenciálem růstu.

Uživatelé mohou získávat odměny za nákupy s kreditní kartou SoFi. V současné době podporuje pouze bitcoiny a ethereum.

Je SoFi skutečná kryptokarta Mastercard?
Která banka vydává kreditní kartu SoFi?

Vlastnosti:

 • Za každý utracený dolar můžete získat 2 body a každý bod můžete vyměnit za jeden cent převodem na účet SoFi. To znamená, že je můžete vložit na účet SoFi Money, SoFi Invest nebo splácet své studentské půjčky SoFi.
 • Investujte do SoFi Money nebo investujte 100 dolarů a získejte kreditní kartu od SoFi.
 • Získejte 2 % zpět z nákupů kartou.
 • Pokud provedete 12 měsíčních splátek v minimální výši, můžete ušetřit 1 % z roční úrokové sazby.
Jaká je úroková sazba na kreditní kartě SoFi?
Jaké jsou výhody SoFi?
 • Úroková sazba pro nákupy se pohybuje od 12,99 % do 24,99 % v závislosti na vašem úvěrovém skóre. U převodů zůstatku se úroková sazba pohybuje od 12,99 do 24,99 procenta. Hotovostní zálohy vás navíc stojí 26,99 %.
 • První rok je roční poplatek prominut. Neplatí se žádné poplatky za zahraniční transakce. Za každý převod zůstatku je účtován poplatek 10 nebo 5 % a za každou hotovostní půjčku je účtován poplatek 10 nebo 5 %. Poplatky za pozdní platby a zneužití kreditní karty se pohybují mezi 39 a 50 dolary za každý případ.

TenX Visa Card – Tato karta je ideální pro ty, kteří často utrácejí za kryptoměny.

Plaťte všude s debetní kartou Visa
Karta TenX Visa

Pomocí této debetní karty můžete utrácet bitcoiny, ethery a litecoiny u obchodníků, kteří přijímají karty Visa. To znamená, že můžete vybírat kryptoměny ve fiat měně nebo platit za zboží a služby všude, kde je Visa akceptována.

Uživatelé si mohou karty objednat prostřednictvím aplikace a doručení trvá 7 až 9 dní v zemích Evropy/EHP a až 5 týdnů v regionech APAC. Uživatelé musí jednoduše nabít svou kartu kryptoměnou pomocí aplikací pro iOS a Android a utratit ji.

Jak funguje karta Binance Visa?
Je Crypto COM Visa kreditní kartou?

Kartu vydala společnost Wirecard Card Solutions Ltd v roce 2017. Do počátečního programu společnosti PayPal byla zahrnuta. TenX má token platformy PAY a TENX, které se používají jako servisní tokeny. První z nich je regulovaným subjektem, zatímco druhý není.

Vlastnosti:

Jak funguje bitcoinová karta Visa?
K čemu slouží karta Crypto com Visa?
 • Prevence podvodů pomocí technologie Visa 3-D Secure.
 • Dvoufaktorové ověřování a bezpečnější offline transakce. Kromě upozornění v reálném čase v aplikaci, zamykání a odemykání karty a dvoufaktorového ověřování, které chrání kartu před podvodníky, je při všech nákupech nad 30 liber vyžadován čip + PIN nebo čip a podpis; poté je každá další transakce za 10 liber.
 • Ve srovnání s Mastercard podporuje méně kryptoměn, ale v roce 2020 čelila společnost problémům se solventností.
 • Za VPN můžete platit pouze pomocí kryptoměn.
 • Své výdaje můžete sledovat v reálném čase pomocí mobilní aplikace. Vytvářejte měsíční přehledy a organizujte své finance.
 • Poplatky: Pro uživatele z EU/EHP je stanoven jednorázový poplatek 15 USD a pro uživatele z Asie a Tichomoří 19 USD. V závislosti na zemi vám může být účtován poplatek 3,25 USD nebo 3 € za každý výběr.

Co je kryptoměna Helium

Utrácejte kartou Visa – skvělé pro každodenní výdaje.

Nejlepší kryptopeněženka Visa v roce 2022
Jak funguje kryptografická karta Visa?

Debetní karta Swipe Visa je skutečná karta s dvojitým rozhraním NFC/EMV a možností vybírat peníze z bankomatů. Uživatelé tak mají možnost výběru ze čtyř dalších stupňů karty, z nichž každý nabízí různé procento odměn: Saffron, Sky, Steel a Slate.

Zákazníci mohou získat peníze zpět nákupem položek na Netflix, Apple Music, Hulu a Amazon Prime. Pokud na stránky doporučíte své přátele nebo členy rodiny, získáte další cashback za služby Travala, Uber, Starbucks a Airbnb.

Má Visa krypto debetní kartu?
K čemu se kryptokarta používá?

Minimální sázka je jeden žeton, který stojí 1 USD. Základní karta stojí 25 USD a nevyžaduje použití žetonů. Můžete získat 1 % cashback v bitcoinech. Sky nabízí 2% cash back, který je podmínkou pro uzavření sázky ve výši 300 SXP. S tarifem Steel získáte 4 % cashback.

Další tokeny SXP mohou uživatelé získat jejich utrácením v řetězcích Ethereum a Binance. Uživatelé mohou získat odměny za každou sázku provedenou s tokenem.

Je kryptokarta Visa předplacenou kartou?
Jak mohu vybrat peníze ze své kryptoměnové karty Visa?

Vlastnosti:

 • Díky integraci služeb Samsung Pay, Apple Pay a Google Pay mohou nyní uživatelé nakupovat pomocí své karty.
 • Cashback je k dispozici při nákupu v hodnotě 50 USD a více.
 • NFT nemůžete poslat z burzy do peněženky nebo na jinou platformu.
 • Umožňuje spravovat peníze jednoduchým a flexibilním způsobem. Podporuje také sedm kryptoměn, které lze na kartu nahrát a utrácet v nich.
 • Doba blockchainu pro získání karet je 6 měsíců, když vložíte tokeny k získání karet.
 • Uživatelé služeb Steel a Slate nemusí na rozdíl od ostatních platit poplatky za zahraniční transakce. Kromě poplatků za paušál musíte za karty zaplatit 25 až 50 dolarů. Chcete-li získat karty mnoha úrovní, musíte na platformě vložit žetony. Za konverzi měny se účtuje 2% poplatek.
Jak se vybírá z kryptoměnové karty Visa?
Která kryptokarta je lepší?

Gemini kryptoměna Credit Card – Už podle toho, jak působí a vypadá, je to čokoládová tyčinka, která vám udělá okamžitou radost.

Kdo vydává kreditní kartu Gemini?
Kreditní karta Gemini 2022 recenze

Kryptoměnová kreditní karta zatím není k dispozici, ale možná bude vydána letos v létě. Bude přístupná komukoli na světě a bude propojena s kartou MasterCard. Gemini slibuje odměny v reálném čase za nákupy v bitcoinech nebo jiných kryptoměnách na Gemini, na rozdíl od jiných bitcoinových kreditních karet, které neumožňují získat odměny za nákupy v reálném čase.

Získáte až 3 % cashback z výdajů v restauracích, 2 % zpět z nákupů v supermarketech a 1 % zpět z ostatních výdajů. Gemini umožňuje ukládat 30 různých typů kryptoměn. Vydavatelem kryptoměnové karty je společnost WebBank, která poskytuje digitální půjčky.

Je k dispozici kryptografická kryptoměnové karty Gemini?
Můžete získat kryptografickou kreditní kartu?

Vlastnosti:

 • Až 3 % peněz zpět vám budou zaslána přímo na váš účet Gemini.
 • Pro osoby, které chtějí nakupovat prostřednictvím svých debetních nebo kreditních karet odkudkoli na světě, nabízí Visa Checkout aplikaci pro iOS a Android. Pomocí ní můžete okamžitě zmrazit svou kartu, zobrazit výdaje a další funkce.
 • Obyvatelé Spojených států mohou používat informace o své kreditní kartě a také Apple Pay a/nebo Google Pay, pokud k nim mají přístup. Na čekací listinu se nyní mohou přihlásit obyvatelé všech 50 států. Pro podání žádosti nemusíte být uživatelem Gemini; místo toho si musíte vytvořit kryptoměnový účet Gemini, abyste mohli získat odměny.
 • Kovové karty v černé, stříbrné a růžově zlaté barvě.
 • Poskytuje asistenci živého agenta dvacet čtyři hodin denně, sedm dní v týdnu. Po podání žádosti prakticky okamžitý přístup ke kartě.
 • Poplatky: S touto kartou nejsou spojeny žádné poplatky. Za použití karty se neplatí žádné poplatky.
Jak mohu platit svou kryptoměnové karty?
Mohu k nákupu kryptoměn na Gemini použít kreditní kartu?

Stažení

Na trhu existuje mnoho různých kreditních karet pro kryptoměny, tento článek se však zaměří pouze na Gemini a BlockFi. Ostatní kryptoměnové karty jsou debetní. Mnohé z nich vám na druhou stranu umožňují získávat kryptoměnové bonusy, když s nimi nakupujete, nebo dokonce kryptoměny.

Pokud hledáte způsob, jak získat odměny za každý nákup kryptoměn, doporučujeme Crypto.com (dříve BitPay), který poskytuje až 8 % cash back z nákupů. Coinbase nabízí 4 %, ale je tu také problém s poplatky za podání žádosti a vedení účtu.

Jak mohu vybrat peníze ze své kryptoměnové karty Visa?

Pokud provozujete podnik, Crypto.com se vyznačuje tím, že má nejvíce dostupných možností platby kryptoměnami, které vám umožní získat kompenzaci za položky a služby. Pokud požadujete kredity Nexo Card a cashback za nákupy kartou, postačí vám pouze karta.

Kreditní karta Gemini, která bude uvedena na trh na začátku roku 2019, bude poskytovat rychlý návrat peněz z nákupů jako žádná jiná karta na trhu.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky