Voyager: kryptografický broker, který slibuje nejnižší ceny na více burzách

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky

⚡️ Je aplikace Voyager legální?

Ano, Voyager je skutečná platforma pro nákup a vklad kryptoměn. Finanční prostředky jsou chráněny FDIC a firma dodržuje americkou legislativu.

⚡️ Je Voyager lepší než Coinbase?

Voyager je ideální pro mobilní obchodníky s kryptoměnami, kteří chtějí jednoduché uživatelské rozhraní, nízké poplatky a několik alternativ pro vklady. Nemá sice tolik funkcí a služeb jako Coinbase, ale pro sázení může být výhodnější, protože umožňuje vydělat až 12 % RPSN (Coinbase povoluje pouze do 5 %).

⚡️ Jak dlouho trvá výběr z Voyageru?

V závislosti na několika kritériích, včetně denní doby podání žádosti o výběr a instituce, která vaše prostředky přijímá, může výběr trvat tři až čtyři pracovní dny.

⚡️ Jak dlouho trvá provedení vkladu z Voyageru?

Přibližně 5 až 10 pracovních dnů
Než bude celý systém vyčištěn, můžete obchodovat s vklady prostřednictvím postupu předcházejícího přijetí úvěru. Před pokusem o výběr peněz nebo kryptoměny počkejte, až bude váš vklad potvrzen. Úplné vyřízení žádosti o vklady obvykle trvá přibližně 5-10 pracovních dní.

Voyager robot

Voyager je aplikace pro obchodování s kryptoměnami pro iOS a Android, která vás propojí s více než desítkou kryptoměnových burz pro více než 50 různých aktiv a poskytuje až 9% RPSN na vybrané investice. Přečtěte si naši úplnou recenzi kryptoměny Voyager a zjistěte, zda je pro vás tato platforma vhodná.

Kompletní hodnocení Voyageru

Tento kryptoměnový broker je ideální pro: Pro středně pokročilé investory, kteří chtějí obchodovat s velkou škálou mincí, aniž by museli vést mnoho směnárenských účtů.

Voyager je aplikace pro investování do kryptoměn
Funkce aplikace Voyager robot

Výhody

 • ✔️ Jeden účet můžete používat k obchodování na více burzách.
 • ✔️ K dispozici je více než 50 různých digitálních aktiv.
 • ✔️ Žádné poplatky za transakce
 • ✔️ Investováním na účet Certificate of Indebtedness můžete získat až 9% roční úrok.
 • ✔️ Snadno použitelná mobilní aplikace
 • ✔️ Automatický nákup
Kryptoměnové makléřství Voyager robot
FDIC pojišťuje veškerou vaši hotovost.

Výhody a nevýhody Voyageru

Nevýhody

 • ❌ Mezi mincemi není nutné provádět žádné transakce.
 • ❌ Procedura byla složitá, vyžadovala několik dokumentů a týdny čekání.

K dispozici jsou lepší výhody.

Jeden účet umožňuje přístup k mnoha burzám z jednoho profilu.

Úplná recenze krypto brokera Voyager robot
Voyager robot

Voyager kryptoměna vás propojí s více než desítkou kryptoměnových burz, takže můžete jako makléř obchodovat s více než 50 různými měnami. To znamená, že si můžete vytvořit rozmanité portfolio kryptoaktiv, aniž byste se museli registrovat na více burzách nebo se zabývat mnoha účty. Při zadávání příkazu si vyberete měny, které chcete koupit nebo prodat, ale ne to, ze které burzy pocházejí.

S kryptografickým programem Voyager můžete sledovat úspěšnost jednotlivých aktiv i celého portfolia.

Voyager crypto říká, že můžete vydělat až 9 % ročně
Pomocí aplikace Voyager můžete sledovat výkonnost každého svého majetku.

Můžete získat až 9% roční výnos.

Pokud na svém účtu Voyager udržujete určitý zůstatek, mohou být prostředky na něm úročeny v kterékoli z 24 měn. Sazby se liší, ale podle Voyageru mohou stabilní mince jako USDC nabídnout až 9 % p.a., zatímco bitcoiny až 6,25 %.

Výše získaného úroku je určena denní a měsíční sazbou, které jsou obě pevné. Průměrný měsíční zůstatek pro správnou minci musí být alespoň roven minimu, aby bylo možné získat úrok za daný měsíc. Úrok můžete získat z jakýchkoli schválených aktiv na svém účtu, ať už jste je koupili z naší kryptografické platformy Voyager, nebo jste je přidali z externího účtu.

Co je Voyager robot
Jak Voyager funguje

Nákup bez námahy

Nastavte si opakované nákupy jednotlivých mincí a automaticky investujte do kryptoměn. K nákupům připojíte externí bankovní účet (stejně jako u běžného investičního účtu) a Voyager kryptoměna nakoupí vámi vybranou minci podle vámi nastaveného harmonogramu. Aktiva jsou uložena na vašem účtu Voyager, který může být úročen.

Jaký je nejdůležitější výsledek, který je třeba zlepšit?

Token Voyager
Jak Voyager funguje

Neexistují dvě mince, které by bylo možné vyměnit.

V současné době můžete obchodovat pouze s kryptoměnami za americké dolary, ale Voyager kryptoměna se chystá přidat obchodování s mincemi. Chcete-li aplikaci používat, musíte svůj účet financovat pomocí prostředků z externího bankovního účtu. V aplikaci prodáváte kryptoměny a dostáváte peníze na svůj účet Voyager, dokud nevyberete hotovost na externí bankovní účet.

Vyplnění dotazníku vám zabere nejméně 20 minut.

Přehled poplatků Voyager crypto
Nabídky Voyager

Voyager v současné době nestíhá růst, takže noví zákazníci jsou zařazováni na čekací listinu a přístup k platformě je jim poskytován průběžně. Nenabízí přesný časový plán pro schválení účtu, takže je možné, že budete muset chvíli počkat, než budete moci v aplikaci obchodovat.

Co je Voyager a jak funguje?

Voyager je kryptoměnový broker, který umožňuje klientům obchodovat na více než tuctu hlavních burz. Nejedná se o burzu; místo toho využívá vlastní technologii nazvanou Voyager kryptoměna Smart Order Router, která umožňuje přístup k desítkám měn na mnoha platformách.

Je vaše kryptoměna u Voyageru v bezpečí?
Voyager vám umožňuje obchodovat s 57 měnami.

Výměna přijímá obyvatele všech 50 států USA s výjimkou New Yorku. V roce 2021 plánuje Voyager mezinárodní rozšíření, takže v té době se k ní bude moci připojit kdokoli mimo Spojené státy.

Pro její fungování je třeba stáhnout aplikaci Voyager. Je k dispozici pro iOS i Android. Musíte si vytvořit účet a zadat údaje pro ověření totožnosti, což je ve Spojených státech vyžadováno zákonem (a většinou finančních institucí). Po ověření můžete svůj účet financovat a začít obchodovat.

Platforma Voyager crypto
Voyager pro investory

Na trvalé schválení do platformy je čekací listina, proto se může stát, že budete muset počkat, než budete moci v aplikaci obchodovat.

Na svůj účet můžete vkládat prostředky následujícími způsoby:

 • Vklady lze provádět v amerických dolarech prostřednictvím vašeho bankovního účtu u společnosti Plaid po jeho propojení se službou Plaid. Na nové účty se vztahuje denní limit vkladů ve výši 10 000 USD.
 • Otevřete si peněženku, která podporuje tokeny Basic Attention, Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Tether (USDT), US Dollar Coin (USD) nebo Voyager Token, a zkopírujte adresu vkladu, kterou jste získali z aplikace. Vklady kryptoměn nejsou nijak omezeny.
 • Své investice můžete automatizovat vytvořením opakujících se transakcí na svém účtu. V zadaném časovém intervalu vybere prostředky z vašeho externího bankovního účtu a nakoupí vámi zvolenou kryptoměnu.
Přehled Voyager
Voyager kryptoměna

Úroková sazba pro aktiva na účtu Voyager se pohybuje od 10 % do 10 % ročně v závislosti na měně.

Školení šifrování pro Voyager   

Pomocí automatického obchodního programu Voyager kryptoměna můžete automaticky a efektivně profitovat z kryptoměn. Má také řadu jedinečných nástrojů, které vám pomohou lépe porozumět trhu s kryptoměnami ještě před investováním.

Token Voyager
Voyager rozšiřuje obchodování s kryptoměnami ve své mobilní aplikaci

Vybrali jsme pouze ty nejlepší vlastnosti každého řešení, abychom vám poskytli informované srovnání. Jedná se o některé z našich oblíbených výukových funkcí:

 • S potěšením oznamujeme, že společnost Voyager integruje řetězec Chainlink do uzlu od Voyageru. Na blogu Voyager kryptoměna, který provozuje společnost Voyager, najdete několik přehledných článků pro začátečníky. Během několika minut se dozvíte více o historii jednotlivých tokenů a o tom, jak je přidat do svého portfolia.
 • V aplikaci Voyager je k dispozici aktuální zpravodajství. Aplikace Voyager obsahuje neustále aktualizovaný zpravodajský kanál o kryptoměnách, který vám poskytuje aktuální informace o trhu obecně i o konkrétních tokenech a mincích, které máte ve svém portfoliu. Chcete-li zobrazit relevantní zpravodajské články o daném projektu, klikněte na ticker; případně přejděte na kartu zpráv na webových stránkách Voyager.
Recenze aplikace Voyager Crypto 2022
Recenze kryptoměny Voyager

Zpravodajský kanál v aplikaci umožňuje sledovat trendy ve světě kryptoměn nebo třídit tržní zprávy podle kryptoměn.

Pomocí kalkulačky lze také vytvořit srovnání obou strategií pro další analýzu. Je možné investovat do kryptoměn a vydělat na tom? Posouzení, kolik peněz potřebujete na základě svých cílů, časového rámce a požadované míry návratnosti, je jedním ze způsobů, jak zjistit, jak dlouho budete chtít držet jednotlivé investice. To vám může pomoci stanovit cílovou cenu pro nákup nebo prodej.

Co je Voyager 2022

Jak funguje Voyager 2022

Přehled sazebníku poplatků

Poplatky za transakce Voyageru jsou zrušeny, protože za transakci nikdy nezaplatíte více, než je stanovený poplatek. Místo toho, pokud Voyager najde cenu nižší, než je jeho nabídka, vezme si mírný podíl a zbytek vám nechá. Voyager si tedy bere peníze pouze v případě, že vám pomůže ušetřit.

Jednou z možností je kryptoměna.

Aplikace Voyager
Jak funguje Voyager kryptoměna 2022

Voyager umožňuje obchodovat s 57 měnami prostřednictvím připojení k více než desítce burz. Platforma podporuje bitcoin, etherium, lightcoin a celou řadu dalších mincí DeFi a altcoin.

 • Bitcoin (BTC)
 • Cardano (ADA)
 • Algorand (CO)
 • Cosmos (ATOM)
 • Avalanche (AVAX)
 • Protokol o rozsahu (BAND)
 • Základní žeton pozornosti (BAT)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Bitcoin Satoshi Vison (BSV)
 • BitTorrent (BTT)
 • Síť Nervos (CKB)
 • Připojení (COMP.)
 • Dai (DAI)
 • Dash (DASH)
 • Digibyte (DGB)
 • Dogicoin (DOGE)
 • Hrách (DOGE)
 • Elrond (EGLD)
 • ENGINE (ENJ)
 • Eocio (EOS)
 • Etherium Classic (ETC)
 • Etherium (ETH)
 • Filecoin (FIL)
 • Golem (GLM)
 • Ivy Hashgraf (HBAR)
 • ICX.
 • IOTA (IOT)
 • Kybernetická síť (KNC)
Voyager Bezplatná aplikace
Voyager 2022

Bezplatná aplikace pro iPhone, iPad a zařízení se systémem Android umožňuje vyhledávat spoustu různých filmů.

Mobilní aplikace Voyager je fantastický nástroj, který nabízí kompletní možnosti obchodování a investování a také jednoduché funkce.

Zde je několik důvodů, proč si investoři oblíbili mobilní aplikaci Voyager:

Investovat voyager
voyager Bezplatná aplikace
 • Objednávky jsou vždy zadávány v co nejpřirozenějším pořadí. Vytváření vlastních objednávek pro mobilní zařízení je jednoduché a přímočaré. Stačí zadat informace o objednávce, přejet prstem nahoru a počkat na dokončení nákupu. Společnost Voyager přijala opatření, která urychlují zadávání objednávek a zároveň zajišťují, že vyžaduje pouze několik klepnutí na telefonu.
 • K dispozici je řada grafů, které vám pomohou sledovat, jak roste hodnota bitcoinu, a předpovídat jeho budoucí cenové pohyby. Nová aplikace Voyager vylepšuje tu předchozí a umožňuje vytvářet vlastní zobrazení grafů. Aplikace Voyager podporuje horizontální i vertikální zobrazení grafu. Pro lepší pochopení spreadů mezi nabídkou a poptávkou mějte telefon ve svislé poloze.
 • Mobilní aplikace Voyager kryptoměna také podporuje dvoufaktorové ověřování, které zajišťuje, že přístup ke svému kryptoměnovému účtu máte pouze vy. Když se přihlásíte do aplikace Voyager kryptoměna, budete vyzváni k zadání kódu, který vám bude zaslán prostřednictvím textové zprávy nebo e-mailu. Tím jsou vaše osobní údaje a majetek chráněny před neoprávněnými vniknutími.
Voyager dokáže udržet vaše digitální aktiva v bezpečí.
Jednou z možností je kryptoměna.
 • Data v reálném čase. Po přihlášení do mobilní aplikace můžete sledovat, jak se mění cena každé dostupné měny v závislosti na vývoji trhu. Když hodnota zezelená, znamená to růst ceny. Pokud cena klesá, změní se na červenou, a pokud roste, změní se na modrou. Procentuální změna, tržní kapitalizace, 24hodinový objem, 24

Software Voyager kryptoměna je zdarma ke stažení v obchodech Apple App Store a Google Play a funguje na zařízeních Apple i Android.

Funkce aplikace Voyager
Voyager je aplikace pro investování do kryptoměn

Voyager dokáže udržet vaše digitální aktiva v bezpečí.

Voyager je veřejně obchodovatelná společnost se sídlem v USA a podléhající regulaci. Díky spolupráci s partnerskými bankami je až 250 000 USD na vašem účtu Voyager kryto pojistkou FDIC.

V systému Plaid jsou vaše osobní a finanční údaje chráněny standardními bezpečnostními opatřeními, včetně šifrovaného ukládání a bezpečných přenosů dat. Systému Plaid důvěřuje a používá jej více než 2 000 finančních institucí v Severní Americe, které propojují váš bankovní účet s platformou.

Voyager klady a zápory
Kryptografický broker Voyager

Voyager je pro vás vhodný, pokud:

 • Kromě New Yorku máte bydliště ve Spojených státech.
 • S investováním do kryptoměn máte bohaté zkušenosti.
 • Chcete mít možnost obchodovat s různými měnami, aniž byste museli vést mnoho směnárenských účtů.

Začátečníci

Průvodce kryptoměnami pro začátečníky

Středně pokročilí

Průvodce pro středně pokročilé blockchainem a kryptografií

Expert

Zprávy o kryptoměnách pro odborníky